24 szep 23, 14:22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647619 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Magnus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1695 Dátum: 08 jún 21, 21:46:43 »

Tényleg Pein-t rinnengannal együtt láttuk az anime-ben?

Igen azzal volt. Kicsit érdekes is volt azt hittem csak szórakozásból tették bele, de mostmár értem miért volt olyan a szeme. Amúgy a mangában Zetsu sem lehet kispályás hiszem amikor Madara beszélgetett vele az akatsuki rejtekhelyén akkor egyenrangú félként kezelte. Fura pedig MAdara megtehetné hogy lenézni hiszen ő  a fő mufti.
Naplózva

Egy ember élete feláldozható a többség érdekében.
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #1696 Dátum: 08 jún 21, 21:52:07 »

Sziasztok!
Nem vagyok egy nagy Naruto fan, de imádom az Akatsuki tagjait! Főleg a nagy Kisame Itachi duót! Ők  favoritok. De az Akatsuki tagoknak nagy egyéniségük van, hihetetlen jól kilettek találva, és az internetes humor sorozat ami készült róluk, azon meg mindíg istenit kacagok!
Na az utolsó mangákhoz a véleményemet spolierként írom, hogy aki még nem olvasta annak ne lőjem le a meglepetéseket
SPOLIER!
Nem hiszem el....a kakuktojás édes Tobi valójában Madara? És a fél banda kipúrcant...na meg most szövetségre lépnek Sasuke csapatával...és Kisame le se sz@rja, hogy Itachi, az ő másik fele halott...Ezzel nagyon elrontották az Akatsuki eddig jól felépített hírnevét. Már csak abban reménykedem, hogy Kisame dobja föl utoljára a bakancsát...
SPOLIER VÉGE!
Végezetül, éljen az Akatsuki!
 Nevet
Naplózva

dinkavilla.blog.hu
Jaffry
Vendég
« Válasz #1697 Dátum: 08 jún 22, 21:38:46 »

Igen azzal volt. Kicsit érdekes is volt azt hittem csak szórakozásból tették bele, de mostmár értem miért volt olyan a szeme. Amúgy a mangában Zetsu sem lehet kispályás hiszem amikor Madara beszélgetett vele az akatsuki rejtekhelyén akkor egyenrangú félként kezelte. Fura pedig MAdara megtehetné hogy lenézni hiszen ő  a fő mufti.

Tobiról tudta Kisame és Itachi is, hogy kis is valójában, szóval velük is beszélnie kellett. Sztem azért kezeli őket egyenlő fél ként, mert ahogy Itachi is mondta, nem méltó a régi önmagához az ereje.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1698 Dátum: 08 jún 22, 21:49:00 »

Szerintem nem tekinti őket egyenrangúaknak, csak úgy tesz mintha(mert a céljai eléréséhez rájuk is szüksége van) és lássuk be, hogy annak alapján amit eddig láttunk tőle gyakorlatilag legyőzhetetlennek tűnik, szóval nem hiszem, hogy bármelyikük is egyelő ellenfele lehetne, illetve talán csak Pein, de még ő se biztos mivel Madara valószínűleg ismeri azt a nagy titkot amit rejteget. Mosolyog   
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 22, 21:52:04 írta Csibe19 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1699 Dátum: 08 jún 22, 21:50:43 »

Hát... az, hogy milyen erős vagy, nem határozza meg, hogyan bánj a társaiddal. Az csak a modorod és esetleg a társadalmi (vagy más) ranglétrán betöltött helyed függvénye.

Szerintem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #1700 Dátum: 08 jún 22, 21:53:58 »

Tobi amúgy is megjátszotta magát, az udvariasság a színjáték része volt.
Viszont az nem hinném, hogy az erő nem befolyásolja az Akatsuki életét. Pl. Itachi és Kisame párosa azért működött jól, mert Kisame felfogta, hogy Itachi erősebb és ezért hagyta ott a csapatot Orochi is. Tehát az Akatsuki életében fontos az erő a ranglétrán.
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 22, 21:55:53 írta Cervantes » Naplózva

dinkavilla.blog.hu
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1701 Dátum: 08 jún 23, 02:21:14 »

Ebben egyetértek, habár Itachi meglehetősen nagy előnyt élvezett a többiekkel szemben a sharingan miatt, Oro és Deidara például még odáig sem tudtak eljutni, hogy egyáltalán harcolhassanak ellene, mert a puszta tekintetével lefegyverezte őket. Pontosan
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1702 Dátum: 08 jún 23, 02:46:57 »

Orochimaru is megemlítette az egyik részben hogy soha nem lesz olyan erős hogy legyőzze Itachi-t szóval nem picit lehetett erősebb Nevet
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1703 Dátum: 08 jún 23, 20:54:28 »

Azt az erőviszony dolgot nem úgy értettem... ^^"
Persze, aki erős(ebb) azt tisztelik (és esetleg félik) és ez valahol így is van jól.
Viszont, azért mert erősebb vagy valakinél, nem jelenti azt, hogy már semminek is nézheted a másikat. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Miroku Raidon42
Vendég
« Válasz #1704 Dátum: 08 jún 24, 11:55:27 »

Nekem az új kedwencem (amit egy szerepjáték során kedweltem meg) Hidan-san...
Hátőő, h pontosan miért? Gondolkozik
Nemtudom...tetszik a nyaklánca, meg a jashinizmusa is Nyelvesít
Naplózva
Cervantes
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #1705 Dátum: 08 jún 24, 12:54:05 »

A kaszás szépfiú, nagy arc ő is (melyik nem Nevet )
Chacra: Persze, tudom én hogy erre gondoltál, csak arra gondoltam, hogy az erő náluk fontos. Nem azt mondom, hogy semminek nézik egymást, de azért itt-ott csipkelődések és hasonlók ebből adódnak náluk. Az hogy Tobit egyenrangúnak kezelik néha, és ő folyton illedelmes az meg más tészta hiszen ő Tobi.
Mondjuk én a mai napig nem étem, miért lett Tobi ilyen főgonosz alak, meg miért titkolta a kilétét, ha a többieknél nem oszt-nem szoroz Itachi (pedig ha nem értettem semmit se félre) végig tudta (vagy sejtette) ki is Tobi. Akkor minek kellett ez az egész hülyeség?
Mondjuk én annak örülnék, ha jönne pár új tag, akik elégé erősek a régi banda pótlására. Meg én akkor röhögnék ha mondjuk Tobi üzletet kötne Narutoval: Naruto belép az Akatsukiba és követi minden parancsát az Akatsuki vezérének, és az Akatsuki érdekében használja a kilencfarkú erejét, cserébe Tobi átadja Jiraiya gyilkosát Narutonak és megkiméli Konohát az Akatsuki (értsd: kimarad Konoha a foglaljuk el a világot és öljünk meg mindnekit tervből). Szerintem ez jó lenne, vagy eröltetett szerintetek?
Naplózva

dinkavilla.blog.hu
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #1706 Dátum: 08 jún 24, 13:56:07 »

Hát igen Madara mar szerintem sme tud olyan jól harcolni mint régen viszont nagyon jóltud manipulálni AKatsuki + sasuke is ügyebár szóval lesz itt még nagy harcok kiváncsi vagyok mit tud Madara harc közben hacsak nem hátulról nézi az eseményeket mint eddig  Gondolkozik kiváncsi vagyok:)  Ördögi
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1707 Dátum: 08 jún 24, 18:40:52 »

Hmmm...
Tobi tényleg gyengén harcol... Csak éppen gond nélkül odavágott 2 jounnint, 5 chuunint és egy, ha tapasztalatban nem is, de erőben legalább, chuunin szintű genint + egy kutyát. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1708 Dátum: 08 jún 24, 18:46:00 »

Arról nem is szólva, hogy puszta kézzel állította meg Suigetsu kardját és gyakorlatilag körberöhögte Narutot meg a rasenganját. Nevet
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1709 Dátum: 08 jún 24, 20:30:53 »

Nos foglaljuk kicsit össze a dolgokat:

Sasori halála Tobinak kedvezett,de az Akatsuki egy nagyon erős taggal lett szegényebb. Ugyanígy Deidara,aki egy pótolhatatlan személy volt,a világ egyik legjobb távoltámadója,de mindenképp legjobb "tűzszerésze". Hidan és Kakuzu elvesztése se volt kedvező,mivel a két halhatatlan,a legerősebb tagok közé tartozók haltak meg. Itachi elvesztése pedig Tobinak nagyszerű volt,viszont a csapat majdnem legerősebb tagja is meghalt.

Maradt még Tobi (Madara), Kisame,Zetsu,Konan és Pein. + Sasuke,Suigetsu,Juugo,Karin.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!