24 szep 24, 04:19:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647956 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Ranma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #1500 Dátum: 08 ápr 12, 20:57:02 »

De vajon Kisaméval mi lett??? Gondolkozik
Naplózva

Itasasu 4ever ^/_\^
köcce (max a bátyád Nyelvesít)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1501 Dátum: 08 ápr 12, 21:42:07 »

Jiraiya elég könnyen legyözte Konan-t ahoz képest h Akatsuki tag!
Nem kell rajta csodálkozni. Anno amikór Itachi és Kisame öszefutottak vele azok is inkább menekültek, pedig mindkettő elég überbrutál.

Elég erősek? Nevet Ez elégé enyhe kifejezés.Pein-nek ott a Rin’nengan és megölte a világ egyik legerősebb shinobiját is,még szép hogy JIraya nem bírt vele.
Viszont egy viszavágóban, gondolom tudjátok, hogy ki nyerne.  kacsint
Amúgy ez volt az a küzdelem, ami teljességel bebizonyította, hogy miért is fontos az amit még anno a chounin vizsgán mondtak. Hogy a ninjának nem ajánlatos, csak úgy felfedni a jutsu-ja(i)t.

De vajon Kisaméval mi lett??? Gondolkozik
Ő majd Suigetsuval fog strandot varázsolni.
Naplózva

mia_wong
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


WWW
« Válasz #1502 Dátum: 08 ápr 13, 18:07:46 »

Uhh!Akkor megyek strandolni!!XD
Naplózva

Remélem jókat fogunk beszélgetni!XD
Ranma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #1503 Dátum: 08 ápr 14, 06:53:18 »

ikszdé megnézném Kisamét strand gatyában XDXD Nevet
Naplózva

Itasasu 4ever ^/_\^
köcce (max a bátyád Nyelvesít)
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1504 Dátum: 08 ápr 14, 07:42:13 »

De mindenkit megvisel, hogy a halála után kell megtudnunk, hogy akinek eddig beállítani próbálták, nem ő volt.
Ráadásul erről nem igazán tudott senki. Egyértelműen látszott, hogy itt-ott bizonyos ellentétek vannak a személyiségében, de erről nem nagyon mert volna senki sem álmodni.
Belegondolni, hogy ezt a terhet évekig egyedül cipelte... :/

Én álmodtam róla. xD Sőt, mondtam is párszor. xD Asszem még Chakra is mondta egyszer. Csak hát amikor megemlítettem nem hitt nekem senki.  Hümm-hümm hogy is hittek volna, amikor Itachi viselkedéséből alapból arra lehet következtetni, hogy csak magával foglalkozik és a végtelenségig gonosz. xD

loool, Kisame és suigetsu. xD Hát Kishi eredetileg nem is akart kitérni erre a harcra, de azért már várom, hogy végre láthassam megkora ereje is van Suigetsunak. xD
Naplózva

Ranma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #1505 Dátum: 08 ápr 14, 14:01:10 »

azért kér, hogy eddig még nem mutatták Kisamét ikszdé lassan mindenkiről kiderül majdnem minden róla meg hallgatnak mint a sír ikszdé de azért remélem, hogy Itachiról jót mondanak ikszdé bár gonosz módon aribb  Nyelvesít
Naplózva

Itasasu 4ever ^/_\^
köcce (max a bátyád Nyelvesít)
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1506 Dátum: 08 ápr 14, 16:39:47 »

Idézet
Viszont egy viszavágóban, gondolom tudjátok, hogy ki nyerne. 
Hm?Talán..esetleg...naná hogy Pein! Nevet

Idézet
Nem kell rajta csodálkozni. Anno amikór Itachi és Kisame öszefutottak vele azok is inkább menekültek, pedig mindkettő elég überbrutál.
Lehet,de Kisame megjegyezte hogy minek futnak mikor Iatchi letudná nyomni Mosolyog.Tudom elfogult vagyok de akkoris Nevet
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #1507 Dátum: 08 ápr 14, 21:59:50 »

Nem akarok senkit megsérteni, de megemlíteném, hogy Itachira a "végtelenségig gonosz" jelző már első látásra sem igaz.  Hümm-hümm
Persze, nem gondoltam volna, hogy egyszer felmerül az a lehetőség, hogy foggal-körömmel védte Sasuke-t, de azon is meglepődtem, hogy sok helyen lelketlen, kínzás mániás gyilkológépként utalnak rá.
Mikor visszatér Konohába, próbálja elkerülni a harcot a Kakashiékkal, meg ha jól emlékszem, mikor Narutoék Gaara megmentésére indulnak, akkor sem ő erősködött, hogy ugyan már, őt küldjék a hívatlan vendégek késleltetésére.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1508 Dátum: 08 ápr 14, 23:39:41 »

Nem akarok senkit megsérteni, de megemlíteném, hogy Itachira a "végtelenségig gonosz" jelző már első látásra sem igaz.  Hümm-hümm

Egyetértek, sőt az egész mangában és animében nem látni olyat, hogy Itachi bárkit is megölt volna azon kívül amit Sasuke emlékeiből látunk, egyébként az akatsuki tagok többségével ellentétben megfigyelhető, hogy kerüli az erőszakot és egyáltalán azt, hogy bárkit is bántania kelljen, még Naruto elfogását is igyekezett elodázni ahol csak lehetett.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 15, 15:08:40 írta Csibe19 » Naplózva

Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1509 Dátum: 08 ápr 15, 15:05:00 »

én ezt az elejétől fogva sejtettem de valahogy én is áttértem arra hogy lehet hogy mégiscsak gonosz, amikor Kisaméval Narutot akarják elrabolni, és olyan kegyetlenül bánt Sasukével...jó tudom máshogy nagyon nem bánhatott vele, de akkor is... >.<# Nyelvesít

egyébként szerintem jobban áll neki a goodboy-stílus mint ez a megöltemaklánomat-stílus... Pontosan
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1510 Dátum: 08 ápr 15, 20:10:14 »

Lehet nem volt egy Vérfürdő Bill (Rejtő Jenő kacsint), de mégis mindenki tisztelte az Akatsukiban. Legalábbis neki senki nem szólt be, vele sosem vitázott senki. Még Kisame is visszafogottan viselkedett vele, pedig kedvenc cápánk elég erőszakos egyén. ^^ Lásd amikor Narutoért mennek: "... nem kellene levágnunk a lábait?..."
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kamii
Vendég
« Válasz #1511 Dátum: 08 ápr 15, 20:15:18 »

szerintem csak féltek tőle Nevet bár azér volt egy "kis" erő benne. sőőt szerintem tisztelték is ... hát szegénynek vége lett.. várom az Akatsuki reagálását Ördögi bár nem sokan maradtak Mosolyog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1512 Dátum: 08 ápr 15, 20:18:27 »

Hát igen, de ez azért van, mert  a sharingan egy tiszteletet parancsoló vérvonalképesség, Deidara és Oro például a saját bőrükön érezték mire képes Itachi pusztán a tekintetével, így aztán nem is csoda, hogy senki nem mert vele kekeckedni.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 15, 20:22:35 írta Csibe19 » Naplózva

Kamii
Vendég
« Válasz #1513 Dátum: 08 ápr 15, 20:29:16 »

hát azért mondom hogy félnek tőle Nevet gondolom ha valamit beszólnának neki, vagy valamit csinálnának csak elég ha ránéz a tettesre és egy illózió világba kerül. (nem lennék a helyében Pojén)
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1514 Dátum: 08 ápr 15, 20:39:44 »

hát Sasori így nem fog áebánni az 100 ... Viszont amúgy is szinte mindenki tisztekl mindenkit csak Hidan nem ... Szóval Itachi is tizstelettel van Sasori , Kisame , Pein és ... - iránt bár Deidara - t anniyra nem tiszteli , de azért őt se nézi le .... Szerintem legalábbis ....
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!