24 szep 22, 00:15:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646202 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2760 Dátum: 09 nov 27, 18:38:22 »

Akkor mi a fehér felének a neve? (ha jól tom zetsu kettejük együttes neve, vagy hogy van ez?)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2761 Dátum: 09 nov 28, 13:41:46 »

Hááát... nekem úgy jöt tle, hogy a fehér Zetsu, a fekete Yoropico, de ez csak pár helyen tünik egyértelműnek.  Máshol úgy tűnik, neked van igazad, de ha a fehérnek is van külön neve, akkor azt nem ismerjük.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2762 Dátum: 09 nov 28, 14:11:03 »

Ez érdekes. De melyik részben jelenik meg először a 'Yoropiko' név?
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2763 Dátum: 09 nov 28, 14:12:12 »

Ezt nem tudom megmondani, de elvieg még valamikro a sima manga egyik fejezetében szólította így a fehér oldal a másikat.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2764 Dátum: 09 nov 28, 16:14:54 »

Megnéztem külföldi oldalakat, de sehol nem említettek 'Yoropico'-t. Vagy csak vak vagyok. Mindegy, azért köszi, bár régóta fúrja az oldalamat, először mikor EAÉ-ben volt elröhögtem magam, hogy micsoda pokémonnév. Nevet
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #2765 Dátum: 09 nov 30, 21:22:04 »

Sztetek ki az erősebb? Deidara vagy Kisame?
Jó persze megvan mondva hogy sasori az, de ha belegondoltok akkor Sasori vasporos Kagebábja nem sokat ért volna Deidara mikroszkópikus C4-e ellen.


Edit: ÁÁÁ igazad van keverem, hu..e vok tom!!!! najó nem hu..e hanem kisame fan xD
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 02, 18:36:03 írta MateusGrandus » Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #2766 Dátum: 09 nov 30, 22:01:51 »

ÖÖ, szerintem kevered Kisame-t Sasori-val. És ez inkább egy másik topicba tartozik sztem Mosolyog
De, hogy ne legyen off, Deidara szerint Sasori az erősebb kettejük közül. Sasori-nak nem kell levegőt vennie, így nem megy bele a C4 chakra a testébe, meg valószínűleg ismeri Dei jutsu-ját és tudja, hogy ilyenkor hatósugáron kívülre kell hátrálnia.
Naplózva
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #2767 Dátum: 09 nov 30, 22:19:54 »

Nem hiszem hogy kell hozzá lélegezni. Egyébként az sem biztos hogy ismeri a jutsujait. Miért ismerné?

Sasorinak csak bábjai vannak. Egyes bábok képesek jutsukat alkalmazni. Ezeket a bábokat egy nagyobb robbanás simán elporlasztaná.

Egyébként fura hogy Sakura meg a vénasszony el tudott báni Sasorival de Deidara ellen már nem tudnának sztem Mosolyog

(milyen másik topic? Beírom esetleg akkor oda)
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 02, 18:36:15 írta MateusGrandus » Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #2768 Dátum: 09 nov 30, 22:49:15 »

Hát, ha Tobi ismerte Dei jutsu-ját, akkor szerintem Sasori is, mivel ő kicsit jóval több időt volt a partnere. Sakuráéknak meg volt az az elég nagy előnyünk, hogy Chiyo nagyi ismerte Sasori támadásainak nagy részét, plusz Sakura-nak meg volt ellenmérge. Mondjuk ez felveti azt a kérdést, hogy Chiyo nagyi honnan a fenéből gondolta, hogy pl a Hiruko báb tök ugyanúgy lövi a méreglövedékeket, mint 20 évvel ezelőtt Nevet Egyébként szerintem sem tudták volna legyőzni Dei-t, de ettől még ez nem jelenti azt, hogy erősebb Dei Sasori-nál(mivel ő eleve hátrányba volt a két kunoichi ellen).
Am az ilyen ki az erősebb téma szerintem a "Ki nyerne? (csatában)" c. topicba való Mosolyog
Naplózva
Himara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 19


« Válasz #2769 Dátum: 09 dec 01, 13:41:47 »

Ha már Akatsuki téma akkor a Zombi ikrek a legjobbak, ezen belül is Hidan a legszexibb(Pláne Itachi felett)(Na jó hagyom a yaoi témát mielőtt valaki a fejemet venné pl.: az antiyaoista zombik xdxd)
De most komolyan sztem Hidan meg Itachi a legszexibb pasik az Akatsukiban.Cegények nyugodjanak békében RIP
Am Deidara és Sasori közül pedig döntetlen lenne. Pontosan
Naplózva
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #2770 Dátum: 09 dec 01, 17:00:40 »

Tökéletesen?
Sasori sem tud 100 bábot tökéletesen irányítani. Az elején csak úgy hullottak mikor előhívta mindet. Aztán később már mikor kevesebb volt már jobban oda tudott figyelni.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 02, 18:36:28 írta MateusGrandus » Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2771 Dátum: 09 dec 01, 17:53:50 »

nem igazán azon múlott, hogy mennyi bábja van, hanem azon,m hogy sakuráék jobban gyengültek, és egyre több bábot és energiát vesztetek. egyébként még az akkor is sasori mellet szól, hogy sasori szive csak a sebezhető pontja.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2772 Dátum: 09 dec 01, 19:06:28 »

Ha  Sasori Vs Deidara erőviszonyait figyeljük:

        Sasori        -     Deidara
Ninjutsu:  5 - 5
Taijutsu: 4 - 3.5
Genjutsu: 4- 3.5
Inteligence: 5- 4.5 -> jártasság.
Force: 3- 3.5 -> fizikai erő    *
Speed: 4.5-4.5
Stamina: 5-4 -> chakra mennyiség
Seal knowledge:4-4 -> pecsételőképesség

Ezeket az értékeket a kishi mester adataiból vettem, (1-5 skálán mozogva! 1=min , 5=max)
Ezekből az értékekből az derűl ki, hogy Sasori Átlagban (kivéve a fizikai erejét leszámítva) mindenben jobb értékei vannak.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #2773 Dátum: 09 dec 01, 19:13:34 »

Ez már bocsánat de hülyeség. Sasori bábhasználó. Hogy lenne már jobb a taijutsuja AKÁRKINÉL?(Jó persze mondjuk egy tíz éves gyerektől azért még elveszi a nyalókát Nyelvesít)
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 02, 18:36:41 írta MateusGrandus » Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2774 Dátum: 09 dec 01, 19:16:41 »

Ja.. bábhazsnáló... pontosabban egy báb, méghozzá a legerősebb kb. amit edidg láttunk...áh, esélye nincs rá, hoyg fizikai küdelemben lenyomjon egy ötévesnél idősebb ygereket.. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 01, 19:27:53 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!