24 szep 22, 00:28:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646258 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2745 Dátum: 09 nov 04, 19:07:43 »

Először is Konohába rengeteg Chakra érzékelő volt... és senki nem tudta bemérni Nagatot.. mert a chakrályának változtatta egyfolytában a frekvenciályát. És biztos van egy seregnyi olyan Shinobi,vagy jutsu ami képes lett volna Pein lokalizálására. De nemvoltak rá képesek. Itachi se ett volna rá képes. Kakashi se látot semmien chakra lóf*szt. A bogaras klán (elnézsét nemjut eszembe a neve) azok se értek semmit... stb stb... Itachi nem tudta volna megtalálni Nagatot.

Itachi féle Genjutsu hatástalan Pein ellen. MErt szem technika és szemébe kell nézni.. Viszont nem tud egyszerre 6 külön írányból támadó testet genjutsuba ejteni. És félreértések véget, a békkák területi genjutsut használtak. Aki a területen tatózkodott, és hallota arra hatott a genjutsu. Sharingan erre képtelen. nagyszerü 1vs1 ben.. Nagatora nemsok hatásal lett volna.. mert Nagatonak a Peinek olyanok mintha 6 monitoron nézné az eseményeket.. ha te egyet meg is vakítasz, vagy hamis képet küldesz, a többi látja..

Amaterasut Gaara kivédte... szimpla nemszimpla homokkal tök8 de kivédte.. Shirana tensei is szétküldte volna , sőtt szerintem a jutsu szívó is simán elnyeli... Marad a Susanoo.. vagy bejön vagy nem.. ha be is jön.. és nem repül el a picsába a shiranatenseitől, akkor is nagyvalószínüségel meghal Itachi.

Pein erősebb egyoldaluan. Naruto se tudta volna legyőzni ha nem konohában futnak össze.. vagy ha nincsennek békák..

Nagato a fő test, meg nyom egy gedomazut és annak a nyelve legalább anyira halálos mint a Susanoo kardja és kulacsa..
Mind1 nem akarok senkit se meggyőzni de szerintem Pein egyoldalúan erősebb Itachinál. És számomra nevetséges gondolat ennek az ellenkezője. Elnézést ha valakit ez sért. És elnézést ezért az egész OFF  üzenetért.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #2746 Dátum: 09 nov 04, 19:22:17 »

Bububo remekül összeszedte az indokokat Mosolyog Én is Ita fan vagyok (ha az avataromból nem lenne egyértelmű... Nevet ) de ettől függetlenül a rinnegan mégiscsak rinnegan... már az elején leszögezték hogy a legerősebb dojutsu.

zetsut még nemtom hova tenni, a képessége ugyan szívatós de simán kihalt a kagék közé ment része...

 Kisame hát igen, nemhiszem hogy a sok csakra ilyen dörzsölt shinobik ellen olyan nagy előny lenne a kardról nem is beszélve.(simán megfejtik a titkait azt jól lereagálják és kampó szerintem)

Zetsu fehér része szerintem nem halt meg, és épp ez az hogy ha belegondolsz csak a fele volt jelen, és mégis hogy átvágta a kagéket... a fekete fele meg is jegyzi hogy szánalmasak és többet várt volna a kagéktől (ha nem is szó szerint ezt de ez a lényege Nevet)

Tényleg nem sokat tudni Kisaméról, jelenleg nem mutatott sok mindent, de ha belegondolsz hogy Gaiék ellen csak a chakrája 30%át használta fel... valószínű hogy még fogunk tőle érdekes dolgokat látni Mosolyog
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2747 Dátum: 09 nov 05, 21:37:54 »

Szerintem kár erőviszonyokat fitoktatni az akatsukiban, mert már az elején le lett szögezve hogy egyenkénti erejük is kage szintű. Kár a "személyenkénti" hátrányukat dobálgatni egymásnak mert természetesen nincs előny- hátrány nélkül...


Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2748 Dátum: 09 nov 05, 21:57:26 »

Szegény Konant is mindenki lebecsüli pedig ő se gyenge 1vs1-be szerintem leverne minden csapatot (senseieket nem számoltam bele) kivéve Narutot Nejit meg Shinot Nevet Azért kiváncsi vagyok hogy látjuk e még Konant a mangában ? Gondolkozik Olyan lenne mint Garaaék hogy eltünnek egy időre és megint felbukkannak Nevet Egyébként ha Konan a papír formájában van (amikor Ero-Seninel harcolt) akkor bele szúrnának egy kardot akkor mi lenne  ? Mert akkor végülis papírból van ? Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2749 Dátum: 09 nov 05, 22:00:43 »

Az egy papír klón ,sima kardal nem lehetne megsérteni ,de több módon kilehetne ütni ,lásd tűz ,víz stb.
Annyit fűznék még hozzá ,hogy Pain a shinra tenseiel nem tudná kivédeni az Amatersaut ,mivel ugye az Amaterasu nem olyan ,mint egy átlagos tűz jutsu ,hanem egyből az egyik Pain testet is lángba tudná borítani.Az tuti ,ha Ita tudná Pain titkát akkor megverné ,megölné alapból az élesztős Paint és máris egyszerűbb lenne a dolga.
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2750 Dátum: 09 nov 05, 22:25:13 »

HA a Jiraiya vs Pein csatát vesszük alapul, akkor a tűz nem sokat ér Konan papírjai ellen.

Abban viszont egyetértek, hogy a Shinra Tensei nem védi ki az amaterasut, viszont szerintem az Éhes Szellem Birodalom talán el  tudná emészteni a lángokat.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2751 Dátum: 09 nov 06, 09:49:06 »

Amikor Jiraiya tűzzel hárította Konan papir izéit, akkor Jiraiyának csak azért kellett elugrania, mert elfogyott a szufla a tűz jutsuhoz. Egyébként lehet, ha egy erősebb tűz jutsuval támadja meg, akkor elégeti...
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2752 Dátum: 09 nov 24, 15:45:46 »

Az oké, a rinnegan erősebb, mint  a sharingan. Ez tény. De Itachi nem hülye, hamar rájött volna Pain titkára. (Lehet, hogy tudta is.)   Vagyis.. nem volt hülye.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2753 Dátum: 09 nov 24, 16:22:59 »

Madaran és Konanon kívűl sztem senki nem tudta ki is valójában Pein.  Jiraiya az egyik legjobb elemző volt a Naruto történelemben és ő is csak azért jött rá, mert Nagato játszott vele és nem végezte ki 1 perc alatt. Amint picit rákapcsolt esélye sem volt Ero-senninek. Nyílván Ita erősebb az öregnél, meg legalább olyan jó elemző, csak azt akartam mondani, hogy ha Pein nem akarja, hogy rájöjjenek nem is fognak. Mosolyog
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2754 Dátum: 09 nov 24, 16:28:50 »

Azért az az 1 perc nagyon sántít. Maga Pein mondta, hogy azért kellettek 6-an ellene, mert Jiraiyáról van szó. Ha hárman maradnak, vagy ha nincs 6 plussz teste Peinnek, akkor ott vége a dalnak Pein részéről. Pein sem vette fél vállról az öreget, pedig megtehette volna, hisz Istennek képzeli magát, mégis 6 testet hívott elő, amikor a legerősebb sanninnal harcolt.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2755 Dátum: 09 nov 24, 19:54:14 »

Igen, de mivel kezdte??!?! Egyetlen testtel... és csak idézéssel. Viszont ha egyből beszáll az isteni birodalom meg egyszerre a többi azért na....  Jiraiya hamar hamuvá vált volna.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2756 Dátum: 09 nov 24, 20:01:26 »

Én nevezném Jiraiyát a legerősebb sanninnak, de igazából kétlem, hogy Pein olyan sokra ment volna vele, ha egyszerre több testtel kezd. Ahogy neki is bejöhet, úgy Jiraiya is bedarálhat gey-két testet egy sikeres támadással.
Ha mondjuk a békás genjutsu (ami persze nem a ahrc legelején volt) mind a hat testet elkapja, akkor pápá Pein.
Emelett pedig az Isteni Birodalom nem nagyon tudta vlna kihazsnálni a képességeit azona  terepen, úgyhogy a jelenléte nem feltétlenül lett volna akkora óriási előny.
Igazából, a terep mindkettőjüket hátráltatta, ha úgy futnak össze, mint NArutoval, nagyon máshogy alakulhattak volna a dolgok.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2757 Dátum: 09 nov 26, 22:21:50 »

*sugdolózik* Hey, Zetsu sötét felének most frankón Yoropiko a neve, és lemaradtam valamiről, vagy csak EAÉ-s kitaláció...?
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2758 Dátum: 09 nov 26, 23:30:51 »

igen, tényleg yoropico a neve
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2759 Dátum: 09 nov 27, 15:40:47 »

És ez hol derült ki? Melyik fejezetben?
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!