24 ápr 28, 11:50:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Freeza  (Megtekintve 11471 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Dátum: 11 feb 07, 13:40:29 »

Buu, Cell. Ha ezeknek van saját témájuk akkor Freeza is megérdemel egyet.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1 Dátum: 11 feb 07, 20:58:08 »

Birom Freezát ,1 tipikus gonosz karakter.Eléggé aljas volt amikor félbe volt vágva a Namekon és Gokutol kért segitséget , az segitett neki utána meg megint megtámadta...
Az is durva volt , amikor visszajött robotként azt mindenki be volt szarva.Trunks meg 1 kardvágással legyözte.Ez volt az elsö alázása szegénykémnek.
No 2:Túlvilági tornán Paiku-han 1 gyengéd ütéssel kiütötte...
No 3: Movie 12-ben visszajött a földre , de 2 kis tökmag megint kiütötte...
No 3: Gt-ben Son Goku meg gyakorlatilag csak szórakozott vele xD
Szal azért ez mégis csak durva , hogy elsönek 30 részen át harcolnak ellene utána meg 1 rész , vagy még kevesebb idötartam alatt kiütik.
Na de mind1, Freeza , mi igy szeretünk xD
Naplózva

papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #2 Dátum: 11 feb 12, 07:51:32 »

Én kedvelem de csak egyszer volt nagyon erős. Utána már csak ott próbálkozott.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 feb 12, 08:07:47 »

De ha belegondolsz ő volt a Z-ben az egyetlen klasszikus értelemben vett fő gonosz.

Volt egy csomó csicskása, akit le kellett verni, meg megakadályozni a gonosz terve végrehajtásában.
Meg vele szemben változik Goku Szupercsillagharcossá. Leehet, hogy később szinte elenyészik, de a vele vívott csatát megelőzően, messze a toppon volt.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4 Dátum: 11 feb 13, 10:29:39 »

Hát jah , igazad van Shiro.A Freeza arc végéig jó és érdekes története volt a DBZ-nek  , de a Cell saga-tol már csak ilyen rakjunk be 1 boss-t akivel majd harcolnak 30részen át.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5 Dátum: 11 feb 13, 14:49:09 »

Csatlakozom, messze freeza a kedvenc bossom. Amikro a visszatérésekor úgy bedarálták, az nagy csalódás volt.
Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #6 Dátum: 11 feb 15, 16:23:42 »

Sajnálom azért, hogy ilyen csúnyán elintézték sokszor.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #7 Dátum: 11 feb 15, 16:44:47 »

Hát kellett neki olyan sokszor visszatérnie? ikszdé Így jár az, aki nem tanul a hibáiból ikszdé Ha nem akart volna bosszút állni, miután Goku legyőzte, akkor úgy emlékeznénk rá, mint aki egy nehéz és nagyszerű harcban veszített. Erre visszatér még 2-3 alkalommal, hogy aztán egy ütéssel leverjék ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8 Dátum: 11 márc 05, 00:46:34 »

Kicsit off, de gondoltam, elfér ide apuci is...
...szeritnetek az öreg King Coldban  mennyi potenciál lehetett?

Valamikor belefutottam, itt a sarkon, és ahogy elnézem, Freeza első formája meleltt, ő is abban van. Igaz, hogy bazinagy, és a szarvai felállnak, úgyhogy a második forma is kézenfekvőnek tűnne, de a páncélja és a farka inkább az első formára hajaz. Végül is mindegy, mindegyik elég demo jellegű még, és nem soakt váltotzat azon, amit modnani akarok.
Másfelöl, ha ez az első forma, bazinagy a tag Nevet

Elvileg erősebb volt így, mint Mechafreeza. Freeza ereje elvileg a négyes formában alapból egy-két millió volt, meghaladta valameddig a százmilliót, 50%-on meg 60 000 000 volt (a dragonball wiki szerint) egyrészt ITS OVER NINETHOUSEND... másrészt ahogy rákerestem, ötmillió körül votlak nagyságrendileg mindeketten mielött Trunks legyakta őket. Na most, Freeza kb. félmilláról indult.
Elvileg Freeza alapformája a negyedik volt, legalábbis ezt nevezték az igazi alakjának, a többi viszsalépés, elzárás. Bárhogyis, nehoygmár ne legyen pár átváltozása, a fiainak volt legalább három, még ha az egyikük nem is létezik fletétlenül.
Ha csak közel ilyen mértékben fejlődik, akkor ha nem vágatja le magát, mint egy hüyle, hanem időben átváltozik, simán szétkap ott midnenkit, Cell meg elég olcsó másolat volt, és talán jobban járnak, ha nem kevernek bele mást... szerintetek?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 00:59:25 írta STM » Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #9 Dátum: 11 márc 14, 09:43:02 »

STM, ez érdekes kérdés. Én eleve azt nem értem, hogy King Cold miért szerepelt a sorozatban, volt bármi jelentősége is, azon kívül hogy Freeza apja? Nevet
Egyébként több helyen is megnéztem ezeket a harci erőket (és természetesen mindenhol teljesen más adatokat találtam -.- ) és a legtöbb helyen azt írják, hogy Freeza erősebb volt az apjánál. Ez végülis logikusnak tűnik, mert ha megnézzük a Saiya-jineket, náluk is a gyerek erősebb, mint az apja. Ez megmagyarázná, hogy Trunks miért intézte el olyan könnyen King Cold-ot.
Na de hogy King Cold miért nem alakult át? Erre a legnormálisabb magyarázat az, hogy mert nem tudott ikszdé Ha tényleg gyengébb volt, mint Freeza, akkor talán ez volt egyben az alapalakja és a legvégső alakja, nem volt elég ereje egy átváltozáshoz.
Van egy másik magyarázatom is, ami szerintem tiszta hülyeség, de más ötletem nem volt, úgyhogy leírom ikszdé Elképzelhető, hogy King Cold nem átváltozásba fordítja az erejét, hanem az alapalakjába (oké, ez nem tudom, mennyire hangzott érthetően ikszdé ) Mint amikor Vegeta és Trunks olyan baromira megnövelik az izmaikat Cell ellen. Lehet, emiatt olyan brutálisan nagy ikszdé Csak éppen King Cold nem változik mindig át, hanem alapalakjában van 100%-on. Szóval erősebb már nem igazán lehet.
Hát ez volt az én véleményem. Hogy van-e értelme, azt döntsétek el ti ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #10 Dátum: 11 ápr 06, 11:13:08 »

Ezzel a famíliával az volt a baj, hogy elértek egy bizonyos erőszintet és utána basztak edzeni és fejlődni, pedig ennél sokkal de sokkal erősebbek is lehettek volna, csak mivel nem találkoztak olyannal, akinek esélye lett volna legyőzni őket így nem edzettek és megmaradtak egy bizonyos szinten + az átváltozásaikkal növelhették az erejük és még ez is hozzátett ahhoz, hogy azt hitték nem lesz soha senki, aki legyőzi őket.

Hát így jár aki nagyra tartja az erejét. Ezek nem igazi harcosok voltak, csak felhasználták a harci képességüket és az erejüket, nem volt lételemük a küzdelem, mint a saiya-jineknek.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11 Dátum: 11 ápr 29, 16:23:39 »

Jaja. Nagy igazságot írtál. Az egész DB erre tanít. Sosem szabad elszállni magunktól és mindig tenni kell a fejlődésünkért. Akármi van az életben mindig talpra kell állni, mint Goku és valamilyen szinten egy idétlen hülyegyereknek maradni aki könnyedén veszi az életet. Nevet Nála szebb példaképet el sem tudok képzelni.
És aki olyan mint Freeze, az hiába hatalmas, le fogják hagyni. Az egó mindig ide vezet.
Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #12 Dátum: 11 ápr 29, 16:39:09 »

Ha Freeza inkább edzéssel töltötte volna a napjait akkor Goku sose győzte volna le. Ez így igaz. Ez a tanulság, mint már mondtátok.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #13 Dátum: 11 ápr 29, 16:59:07 »

Amúgy ezt Piccolo hozta fel a Majin Buu saga-ban Dabura-val kapcsolatban, hogy ő sem tűnik olyannak, mint aki edzene, pont mint Freeza és a családja.
Naplózva

papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #14 Dátum: 11 ápr 29, 17:33:39 »

Tényleg. Azt a jelenetet már el is felejtettem.  Mosolyog
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!