24 ápr 28, 10:25:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 2. mozi - Kötelékek  (Megtekintve 93855 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #345 Dátum: 09 máj 10, 15:32:21 »

Nekem az a zene tetszett ami Sasuke megjelenésekor mindig bejött! Mint valami magányos cowboy!  Nevet

Nekem meg az arrancarok megjelenése jutott eszembe róla a bleachből akkor van hasonkó zene
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #346 Dátum: 09 máj 10, 19:31:47 »

Én is megnéztem a moviet,és hát...
Nekem kegyetlenül nem tettszett,ez a főellenség valahogy kicsit nyamvatt volt,meg hogy már megint egy biuu-val vacakolnak,valahogy elég már belőlük!
Meg orochinak ez a szar kifogása,amiért eküldte sasukét is elég béna volt!
Szerintem ha ezeken változtattak volna,jó is lehetne,de így elég ratyi lett! Szomorú

Naplózva
Richinho
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #347 Dátum: 09 máj 11, 09:46:41 »

hi

vki tudja h a főoldalon a szavazásnál mi az a "Barátok közt 2 órás Special OVA"?, mer nekem nem rémlik semmi  Technikai KO
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #348 Dátum: 09 máj 11, 14:20:29 »

Hát megnéztem a movie-t... Én ugy vagyok vele hogy ugy öszességében nem tetszenek a moviek, de azért még reménykedtem benne hogy Sasuke visz bele egy kis színt. Végülis igazam volt, tényleg sokat dobott a hangulaton, de valahogy ő sem volt az igazi.. mintha elpuhították volna. És persze ott vannak a copyzott jelenetek, amiket már elöttem is említettek egypáran... Azok a ''bemutatkozó harcok'' egész jól sikerültek, de egy valami nagyon zavar. Shino bogarai mióta esznek fémet?! Valahogy az a jelenet sokkolt amikor megpillantottam a bogarakat ahogy szétrágják a hajókat. Javítsatok ki ha tévedek, de én ugy tudom hogy azok a bogarak csak chakrát esznek... De ezt leszámítva egész kellemes lett. Köszönjük a feliratot! Mosolyog
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #349 Dátum: 09 máj 11, 14:50:43 »

Hát, ha a fillerben "megeszik" Guren kristályait akkor itt simán ehetnek fémet is.  Nyelvesít
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #350 Dátum: 09 máj 12, 13:12:17 »

Az jutott eszembe hogy miután Narutoból előtört a kyubi semmi baja nem volt még csak el se fáradt
pedig amikor Oro ellen jutott 4 farokig akkor még Sakura is gyógyította ezerrel mégis elájult és az egész küldetés allatt nem volt 100%-os

Vagy tévedek?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #351 Dátum: 09 máj 12, 13:38:10 »

Csak nagyon rövid ideig volt megRókásodva. Szerintem csak ez lehet a magyarázat. Más nem jut eszembe.
Egyébként ez nekem is feltűnt.  Gondolkozik
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #352 Dátum: 09 máj 12, 17:36:40 »

Meg a bőre is elkezdett a leégni a chakrátol...tiszta vörös volt az animbe itt meg sehol semmi Nevet
De ennyi belefér..nekem igy is teccett Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #353 Dátum: 09 máj 12, 17:41:32 »

ha benyomta volna akkor azt a chakra gömbös halál sugarat biztos rövidebb lett volna a film Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ilia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33

Filler-imádó


WWW
« Válasz #354 Dátum: 09 máj 13, 09:55:51 »

Nekem úgy összességében tetszett. Főleg ez a Szaszke vonal jött be, hogy végre nem csak a konohaiak ömlengését hallgattuk róla,hanem el is jött,had ne mondjam milyen vacak és oda nem illő vadnyugati zene kíséretében.
Az általam nézett animéknek nem túl széles a skálája,így az innen-onnan kivágott jeleneteket nem ismertem fel, a sötét chakrás Kamehamén kívül.
Bennem egy olyan kéréds merült fel a "négyszemélyes csapatról",hogy szegény Kakashit minek vitték magukkal,mikor nem is csinált semmit?
A vége meg elég idegesítő,hogy mindenki csak tátog.Mi van,nem volt pénz a szinkronra vagy mi?Vagy még azt tudom elképzelni,hogy mindenki káromkodik.  Gondolkozik

És,ami a legfontosabb,ismét bebizonyosodott,hogya  szeretettel és egy szikével az egész Univerzumot meg lehet menteni!
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
"A szellemes visszavágás olyasvalami, ami huszonnégy órával később jut az ember eszébe."/Mark Twain/
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
"A kreativitás titka, hogy jól tudod leplezni a forrásaidat."/Albert Einstein/
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #355 Dátum: 09 máj 13, 12:40:43 »

Azért elég érdekes hogy amikor még nem jelent meg a film akkor mindenhol az ment hogy: Húúúúúú benne lesz Hinata is Narutoékal meg az egész világ NaruHinázot meg minden aztán mi van... Semmi szerepe nem volt Sai többet szerepelt mint ő egy normális jelenete nem volt >.<#

Meg ahogy vissza néztem a korábbi trailereket volt benne egy olyan mondat hogy Naruto mondja Sasukének hogy végignézted ahogy lerombolják a falút ? és ez nem nagyon szerepelt a filmben... Neeem meg amikor találkoztak akkor azt hittem hogy majd megpróbálja vissza vinni a faluba... de akkor majd egy másik movieban Nevet 
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ilia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33

Filler-imádó


WWW
« Válasz #356 Dátum: 09 máj 14, 18:22:18 »

Szerintem nem is baj,hogy most nem volt olyan erős, ez a "visszaviszlek a faluba,ha a akarod,ha nem" szignál,mert már úgy is mindenkinek elege van belőle,de legalább is nekem.

A NaruHina történetnek meg majd el jön az ideje,ha el kell jönnie. Bár már én is nagyon várom. kacsint
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
"A szellemes visszavágás olyasvalami, ami huszonnégy órával később jut az ember eszébe."/Mark Twain/
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
"A kreativitás titka, hogy jól tudod leplezni a forrásaidat."/Albert Einstein/
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #357 Dátum: 09 máj 14, 19:45:09 »

azért lehetett volna köztük egy kis harc is Ördögi mert már elég régen bunyoztak utoljára Gondolkozik Meg Sakura sem csinált semmit miután lekevert neki a 0 farkú csak ő kevert le egyet Narutonak >.<#
 Én nem vok Naruhinás csak azért gondoltam hogy legalább egy kis ájulás lesz Hinata részéről de semmi ikszdé legalább Sakura hozta a formáját a pofon miat Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ilia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33

Filler-imádó


WWW
« Válasz #358 Dátum: 09 máj 15, 15:35:25 »

Arra a pofonra mondjuk már lehetett számítani.Amit viszont Amaru adott Narutónak,azt nem értem miért kellett.Nem csinált semmit csak megkérdezte hogy van. Vagy már ez is baj?
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
"A szellemes visszavágás olyasvalami, ami huszonnégy órával később jut az ember eszébe."/Mark Twain/
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
"A kreativitás titka, hogy jól tudod leplezni a forrásaidat."/Albert Einstein/
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #359 Dátum: 09 máj 31, 11:25:46 »

Az jutott eszembe hogy miután Narutoból előtört a kyubi semmi baja nem volt még csak el se fáradt...

Szerintem ez azért volt, mert nem volt túl sokáig Kyuubi formában, így nagyon sok erőt se veszített...

Nekem valahogy nem jött be a film...
Valahogy mintha kevés esemény történt volna benne... :S Amaruról meg először azt hittem, hogy fiú, mint ahogy Yuukimaruról is - úgy látszik, a Naruto tele van ilyenekkel.
Meg az volt még nekem furcsa, hogy amikor Naruto találkozott Sasukéval, akkor azt hittem, hogy majd azonnal vele fog csak foglalkozni, hogy visszahozza, vagy majd esetleg követi Oro rejtekhelyére - de nem, inkább az ellenséggel foglalkozott. Jól tette.  Pojén

Már várom a következő moviet, remélem, jobb lesz! (Elég, ha egy kicsivel is eseménydúsabb lenne...)

Ui.: Suna el van felejtve?! Mikor szerepelnek már újra?! Akár manga, akár movie????????!!!!!!!!!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!