24 ápr 28, 12:08:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 2. mozi - Kötelékek  (Megtekintve 93857 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #360 Dátum: 09 máj 31, 13:17:57 »

Az egyik "főnök" égi shinobinak volt egy anyajegy a szeme környékén, pont mint Amarunak. Azt hittem lesz valami "én vagyok az apád" történet, de végül semmi. Lehet eredetileg akartak valami ilyesmit, csak aztán nem fértek bele az időbe vagy túl lapos lett a történet. ^^ Vagy csak túl élénk a fantáziám. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 09 máj 31, 13:18:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #361 Dátum: 09 máj 31, 14:01:27 »

Hát megnéztem végig ezt a moviet és nem voltam túlságosan hasra esve, olyan pocornmozi volt. Egyedül az eleje miatt nem mondom rá hogy rossz mert az tényleg tetszett bár az is kicsit Pearl Harbor koppintás volt de attól azért élvezhető volt és itt igazából ki is fogytam a pozítivumokból mert azután elkezd laposodni a story, meg ez a Naruto-Saske találkozó se volt egy nagy durranás, szinte alig szerepeltek együtt valamit.
Összeségben nem volt egy nagyon rossz movie, csak néha beüt egy-egy üresjárat, meg a story se egy nagy valami, remélem a következő jobb lesz.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 31, 14:02:14 írta Pein95 » Naplózva
rolley
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #362 Dátum: 09 jún 07, 12:15:04 »

Én nem éreztem ötlettelennek ezt a movie-t.A dragon ball átváltozás még kifejezetten tetszett is.
Szerintem a film legnagyobb ötlete mikor naruto a resengannal lelöki sasuket és csak azt látni hogy tátog valamit.Aztán a legvégén a stáblista után sasuke visszaemlékszik narutora  és ott már mi is megtudjuk, hogy mit mondott.(nem azt amit vártam, ezért is tetszik annyira).
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #363 Dátum: 09 júl 16, 15:01:40 »

Valaki nem tudná megmondani annak a zenének az előadóját és címét ami a stáblista alatt megy??
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #364 Dátum: 09 júl 16, 18:53:10 »

Home Made Kazoku - No Rain, No Rainbow  <<< stáblista alatt futó zene kacsint

Egyébként nekem tetszett ez a movie... jó, a sima Narutosokat nem előzi le (mert azokat igenis nagyon jól megcsinálták^^), de a NS movie 1-hez képest, ez sokkal jobb. =)
Naplózva


*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #365 Dátum: 09 szep 24, 21:49:11 »

Nagyon jó volt, nagyon tetszett. Mosolyog
Érzelmekben, és kötődésben/ragaszkodásban nem volt hiány, az biztos! Nem csoda, hogy ez a címe. xD
Sasukeban én úgy érzem, van még jóság. : )

Volt egy számomra nagyon megható rész;
Mikor csak egy betét dal megy (azt hiszem furulya) és Naruto mondd valamit Sasukenak, amit csak a film végén tudunk meg.

Mégpedig; 

- Esküszöm, hogy hazaviszlek Konohában!

Gyönyörű rész volt benne. Johhny Depi
Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #366 Dátum: 09 szep 25, 06:39:24 »

Én is megnéztem a filmet. Hát nem voltam én sem hanyatt esve. Naruto és Sasuke nagyon keveset volt együtt (most mit vártam ez csak movie). No de mindegy a Naruto moviek közül mindazonáltal szerintem ez az eddigi legjobb.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
esztike03
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #367 Dátum: 10 jan 13, 21:06:30 »

Hát bárki bármit is mond, nekem ez a kedvencem az összes film közül, bár a legújabbat még nem láttam....Mosolyog
Naplózva

Ha nem lenne sötét, sose látnánk a csillagokat.Mosolyog
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #368 Dátum: 10 jan 13, 23:47:23 »

Én is szerettem, de eléggé megzavar, hogy a szereplők másként viselkednek, mint a sorozatban. Naruto lazábban reagál arra, hogy összefut a régi csapattársal, Sasuke pedig sokkal többet mutat magából, mint általában. Látjuk egyedül szomorkodni és kiderül, hogy- eddig bármit is állított- boldoggá teszi a tény, hogy nem mondtak le róla. Nekem ez túl szép, hogy igaz legyen, valahogy nem tudom beilleszteni az eredeti személyiségükhöz. Ez volt az érzésem akkor is amikor a színésznős részben Sasuke békésen heverészett Sakura ölében és közben azt mondják ha "kitaró vagy bármit elérsz" .
A legújabból még csak jeleneteket láttam és mivel szét röhögtem az agyam alig várom, hogy megjelenjen magyarul is. A "fíling" viszont megint ugyan az - ismerősek a szereplők, de a sztori igazi amerikai movie feldolgozás és nekem megint nem jut eszembe, hogy a Narutót nézem.
Naplózva
Maya110
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18

A farkas dala a holdról szól


WWW
« Válasz #369 Dátum: 10 júl 24, 15:01:00 »

Na,akkor már én is írok véleményt...Nekem kicsit csalódás volt,több Sasukét vártam...  Neeem No comment A trailerben Sasuke és Naruto voltak, teljesen rá voltam anno készülve. Arról nem is beszélve, hogy a lányokkal, akik beleszeretnek Narutoba, már a padlás is tele van... Nevet De a Naruto&Sasuke vs. Reibi harc nagyon jó volt!!!  Pontosan Meg az egész tetszett,nem azt mondom...mert hát még is csak Naruto.  Pojén Pirul De személy szerint engem Amaru sokszor már kicsinált...de a végén, a többiek is hozták a formájukat. Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #370 Dátum: 10 júl 25, 14:36:25 »

Semmi meglepő nem volt abban, hogy Sasuke nem szerepelt túl sokat. Hiszen ha a mangát nézzük, nem is nagyon találkozhatott volna Narutóval. Nevet Sasuke csak némi rajongócsalogatás ("fanservice") volt.
Szerintem még így is elég meredek volt, hogy szerepeltették, de szerencsére nem bolygatta meg túlzottan a történetet...
Mondjuk a legjobb mozdulata az volt, amikor Amarut bedobta a hajóba. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 14:37:17 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Maya110
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18

A farkas dala a holdról szól


WWW
« Válasz #371 Dátum: 10 júl 25, 19:57:47 »

Akkor ebben egyetértünk Chakra... Nevet
Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #372 Dátum: 11 ápr 21, 23:21:06 »

kedvenc moviem Nevet tele sok fordulattal jókis csatákkal...meg aztetszett még mikor naruto meg sasuke a végén együtt harcoltak az öreg ellen Mosolyog
Naplózva
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #373 Dátum: 12 jún 03, 16:20:02 »

Szerintem ez a második legjobb eddig a filmek közül.Mosolyog
Amúgy mit mondhat szerintetek Hinata Narutonak az ending alatt.?
engem nagyon érdekelne, bár nem hiszem hogy megtudom.. :|
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #374 Dátum: 12 jún 22, 11:05:47 »

Szerintem eddigi legjobb Shippu movie. Én azt bírtam nagyon benne, amikor Naruto és Sasuke együtt harcoltak, és nagyon összehangoltak voltak. Meg persze sokszor szakadtam, mert olyan vicces jelenetek vannak ebben a movieban.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Oldalak: 1 ... 23 24 [25]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!