24 ápr 29, 15:59:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kakashi Gaiden  (Megtekintve 80477 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #285 Dátum: 11 feb 05, 17:48:14 »

Szerintem akkor éppen Sakura kémkedett utána, Kakashi (bábuja) meg az emlékmű előtt állt. ^^

No igen, a memóriám  smirksweat thenksz //off
Naplózva

Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #286 Dátum: 12 júl 18, 15:50:30 »

No igen..megint a szokásos szisztéma, hogy a csapatban lévő két fiú utálja egymást, az egyik szerelmes a lányba, de a lány a 3. fiúba szerelmes  smirksweat  Megint ez az ördögi kör.Nevet Pont mint Narutoéknál. Pojén Obitot nagyon sajnáltam, pont akkor halt meg, amikor kezdtek jóban lenni Kakashival. Sír Azért is tisztelem Obitot, mert ő nem olyan Uchiha volt mint a többi.."nézzetek, én vagyok a kemény, legyőzehtetlen Uchiha"ő nem volt nagy zseni, de így is tudott érvényesülni.Mosolyog  Azt tényleg jó lett volna megtudni, hogy hogyan halt meg Rin.  Gondolkozik Minato meg hozta a szokásos formáját *-* Pirul Vagy 5x visszatekertem és megvéztem azt a brutál jelenetet. Nyelvesít Pojén  Leesett az állam  smirksweat Pojén
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Oldalak: 1 ... 18 19 [20]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!