24 ápr 29, 16:24:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kakashi Gaiden  (Megtekintve 80478 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #270 Dátum: 09 aug 03, 19:02:09 »

Remélem nem off... ha igen akkor kérlek helyezzétek át másik témába:)

Elégedett voltam teljes mértékben az animével. A rajzolás szép lett a karakterek jó hangokat kaptak.
Egyedül Kakashi hangja zavart:D de kihozott mindent ami ki kellett belőle. Én azért fiatalabb hangot adtam volna neki:D.
Yomdi tényleg egy állat sajnálom, hogy nem láttunk többet a Sárga villanástól.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 03, 19:43:34 írta Hiei » Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #271 Dátum: 09 aug 03, 20:50:36 »

Egyet értek veled Hiei. Engem is zavart a hangja...  Hmm?
Furcsa volt. Lehet nem ártott volna picit vékonyítani még, vagy gyerekesebbet adni Kakshinak. De ami igaz az igaz: szép és tényleg nagyon élveezhető.  Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Ilia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33

Filler-imádó


WWW
« Válasz #272 Dátum: 09 aug 03, 20:57:20 »

Kazuhiko bácsi tényleg kicsit változtatthatott volna a hangján, de szerintem, ha másik szinkront válsztottak volna neki, az zavaróbb lett volna, mint a mostani helyzet. Az én fülemet jobban szúrta Obito mély hangja.

Persze ennek ellenére nagyon imádom ezt a Specialt! bow bow
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
"A szellemes visszavágás olyasvalami, ami huszonnégy órával később jut az ember eszébe."/Mark Twain/
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
"A kreativitás titka, hogy jól tudod leplezni a forrásaidat."/Albert Einstein/
szabi19940810
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #273 Dátum: 09 aug 04, 21:37:05 »

Hali.
Azt szeretném megkérdezni hogy mi lesz Rin-nel?
Mert azt tudom hogy Obito meghal meg a Yondaime is és Kakashi még él de azt nem hogy mi lesz Rin-nel.
Ja és láttam egy-két képen hogy Tobi nem is Uchiha Madara hanem Uchiha Obito.
Ez igaz vagy csak szórakozásból csinálták?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #274 Dátum: 09 aug 05, 00:14:11 »

rin elvileg meghal, mert kakashi egyszer említi, hogy nem tudta megmenteni.

obito meghalt teljesen biztosan, ez a tobis baromság meg csak egy elmebeteg agyszülemény, mert elkezdtek agyalni azon, hogy "tobito", meg az a szeme van meg, amire ráesett a szikla.
Naplózva
łin@
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19

Jounin


« Válasz #275 Dátum: 09 aug 05, 15:47:22 »

rin nm elvileg hanem tényleg meghalt a Mangában mikor pein megölte akkor említi Gondolkozik "Hát asszem nekem ennyi volt Obito Rin ...Obito ugy tünik eddig tartod amíg a szemem lehettél ...nem voltam képem megvédeni rint megszegtem neked tett ígéretemet bocsáss meg...Obito Rin sensei nm sokára veletek leszek"szal rin is meghalt Szomorú
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #276 Dátum: 09 aug 09, 21:41:54 »

Nembiztos hogy meghalt csak lehet hogy Kakashi hiszi úgy oszt nemsokára előkerül...mint vmi gonosz.Végülis attól függ Kishi hogy gondolja Pojén
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #277 Dátum: 09 aug 10, 09:28:17 »

Obitot hagyjuk nyugodni, de tény, hogy sokkal jobb volt a Gaiden, mint a mostani rész, rgafikailag, zeneileg, hangulatra, minden!! Sajnálom, hogy nem mutattak többet a Yellow Flash harc közben résznél, de hát a mangában sem volt! Viszont shunsin no jutsu komoly, szeretném hogy ez legyen a  kekkei genkai, akkor Naru is brutál lesz!!
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #278 Dátum: 09 okt 21, 17:34:45 »

Obitot hogy szedték ki a kő alól???? mert késöbb kakashi valami sírnál áll vagy az valami müemlék???
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #279 Dátum: 09 okt 21, 17:51:38 »

Vagy műemlék vagy most komolyan... ott volt két jounin és egy chuunin... nehogymá' ne tudják a követ elmozdítani, mondjuk a Yondi valamilyen föld technikával, vagy akár Kakashi egy raikirivel kaviccsá apríthatja.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #280 Dátum: 09 okt 22, 11:02:07 »

Ja, csak az a baj, hogy nemcsak egy nagy szikla, hanem egy egész hegynyi kőhalom omlott rá. ^^"
Az csak műemlék. Rá van vésve jó pár név. Ha annyian oda lennének temetve, akkor az már tömegsír lenne. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #281 Dátum: 09 nov 26, 21:22:23 »

rin nm elvileg hanem tényleg meghalt a Mangában mikor pein megölte akkor említi Gondolkozik "Hát asszem nekem ennyi volt Obito Rin ...Obito ugy tünik eddig tartod amíg a szemem lehettél ...nem voltam képem megvédeni rint megszegtem neked tett ígéretemet bocsáss meg...Obito Rin sensei nm sokára veletek leszek"szal rin is meghalt Szomorú

Habár az fillerrész,de nagyonrég amikor le akarták szedetni kakashirol a maszkot,áll az emlék előtt és akkoris sajnálkozik,vagy vmi hasonló Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #282 Dátum: 10 dec 21, 16:31:10 »

neeem Nevet én arra emléxek, hogy az egy kitömött bábú, vagy hogy éljek vele, madárijesztő volt Nevet asszem akkor Naruto leste meg

de hogy legyen már on is:

Obitot csíptem Mosolyog olyan kis aranyos volt, de Kakashi is Nevet Uchihak közül Obito a kedvenc :3
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #283 Dátum: 10 dec 28, 16:38:54 »

Szerintem akkor éppen Sakura kémkedett utána, Kakashi (bábuja) meg az emlékmű előtt állt. ^^

« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 16:39:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #284 Dátum: 11 jan 28, 13:53:43 »

Óóóó a Kakashi Gaiden...Egyik kedvenc,de csakis Obi miatt..
Szerintemis,az animében tök jól megvolt csinálva,bár,Kakashi nagyon nagypofájú volt nekem...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!