24 ápr 29, 16:32:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kakashi Gaiden  (Megtekintve 80479 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #15 Dátum: 07 júl 13, 02:36:47 »

Nemtom megszokni a kis Kakashit, mint Konoha Fehéragyarának(mint akkora figyelmetmegkövetelő személynek, mint egy Legendary Sannin-nak) a fiát...én mindíg is úgy gondoltam, hogy Kakashi családja ismeretlen és majdd eccer ő lesz a negyedik legendary Sannin...vagy Konoha Fehér agyara, de mind1

íme Hatake Sakumo:
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 13, 15:09:52 írta Gk » Naplózva
Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #16 Dátum: 07 júl 15, 18:55:43 »

Erre nem is gondoltam. De én el tudnám jképzelni Kakashit legendás sanninként. Végülis kivételes jó ninja, és Yondaime volt a mestere. ???
Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
Slayer-Hunter
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Válasz #17 Dátum: 07 júl 16, 18:09:43 »

jonak jo ninja de nem hiszem hogy 1 Sannin szintjet valaha is elerne szegenynek eleg keves a Chakraja :S
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #18 Dátum: 07 júl 17, 14:07:57 »

Azért lehetséges, hogy egyszer Sannin lesz.
Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #19 Dátum: 07 júl 17, 14:10:58 »

én abban reménykedem és akkor már tényleg egy elismert ninja lehetne...Konoha Fehér Agyara & the forth Legendary Sannin! Nevet Nevet Az tök jó lenne Kakashinak! ő lenne a Ho-Kage után, a második legfontosabb ember...
kár, hogy erre a mangában nincs akkora utalás és nincs nagy rész neki elkerítve....(úgy értem: RÖVID A GAIDEN) Nevet
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #20 Dátum: 07 júl 18, 04:56:52 »

no sannin nem lehet mert azt annak lehet forditni hogy "hármak" ha figyelmesen nézed/nézted a naruto részeket a sannin szó többször is elhangzik anélkül h tsunade vagy oro vagy jiraiya ott lenneszól hogy Új Hármakat nevezzenek ki kéne még másik 2 kiemelkedö shinobi
konoha fehér agyara meg azért nem lesz mert az meg az apja volt és kakashiból kinézem hogy tisztelete jeléül nem venné fel
ja és a lényeg neki szvsz nem kell ilyen név mert ö Hatake Kakashi a másoló ninja(Kopi Ninja no Kakashi)


sztem jó lett a poszt
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #21 Dátum: 07 júl 28, 14:19:55 »

Sztem ha Kakashi meghalna akkor jáccanák le és raknák bár naon nem szeretném h Kakashi meghaljon Szomorú
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #22 Dátum: 07 júl 28, 14:26:56 »

Szerintem meg akkor ha bejön a joslatom és Tobi Obito lesz, és majd valahol talalkoznak, na akkor lesz 1 ien visszaemlékezös szakasz szerintem Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #23 Dátum: 07 júl 28, 14:29:15 »

erre én is gondoltam amig azt is gondoltam h Yondi az Akatsuki vezér (de ez OFF)
na szerintem ha azt ugy csinálnák meg akkor elrtontanák a mangát mert ujra kéne azt is csinálni de az is lehet h akkor rakjákbe ha már csinálni fognak fillereket vagy csinálnának egy ilyen Moviet,bár az is lehet h nem fogják berakni  Szomorú
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #24 Dátum: 07 júl 28, 20:21:02 »

Az ötletek naon jók. Nevet
Pedig igazán berakhatnák.Nem kéne elhagyni .
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #25 Dátum: 07 júl 29, 14:59:26 »

A Kakashi gaidennek nagy sikere volt japánban is, nem? (ez kérdés, mert fogalmam sincs)

Movienak kicsit rövidke lenne, de szerintem egy OVA tökéletes lenne belőle.
Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #26 Dátum: 07 aug 02, 00:48:41 »

Hát szerintem lehetne kanyarintani belőle egy frappáns moviet is akár, amiben mondjuk egy kicsit MÉG többet tudhatnánk meg Kakashiról és nem csak élete eme szakaszát. Hanem bepillantás az ANBU korszakba satöbbi Mosolyog Amúgy nagyon jó a Gaiden, kár h rövid :S
Naplózva

Slayer-Hunter
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Válasz #27 Dátum: 07 aug 02, 21:39:12 »

nos nem tom ki meddig olvasta a mangát, aki nem olvasta végig az álltalunk fordított részeket és nem akar spoilert látni akkor az ne olvassa tovább, én szóltam.
 Nos sztem a manga mostmár kezdi megválaszolni hogy hova fog kerülni a KG mert mostmár eléggé valószínű hogy az Akatsuki vezér Tobi valójában nem más mint Obito és sztem a KG nak nincs jobb helye mint amikor Obito és Kakashi össze találkoznak, és akkor a harcuk sztem valahogy hasonlóan fog zajlani mint a Sasuke Naruto harc, hogy közben bevágnak 1-2 emlék részt, De mivel ez még csak most jelent meg mangában és az Anime elég lassan követi a mangát és még ez a harc el sem készült így valamikor jövő ilyenkorra fog kiderülni a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 02, 21:42:06 írta Slayer-Hunter » Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #28 Dátum: 07 aug 04, 22:00:19 »

Slayer-Hunter igazad lesz, bár jaj csak ne lenne. Nem akarok látni még egy olyan csöpögős akármit mint ami a Sasuke harcnál volt. Amúgy meg mit lehet megtudni Rinről azon kivül h medic ninja? Igazából semmit hmm. Ami érdekes h "tök véletlenül" hasonlít a Kakashi akkori bajtársai a mostani 7-es csapatra, remélem jól fogalmaztam hmm.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #29 Dátum: 07 aug 04, 23:28:38 »

Ez itt egy kicsit OFF lesz, de akkor is válaszolok: Mosolyog
Amikor a Hokagévé választása után Tsunade lapozgatja a konohai shinobik "évkönyvét" megjegyzi, hogy Sarutobi-sensei (Harmadik Hokage) direkt úgy alakította az ifjak csapatait mint a szüleikét. Igaz, ez a 7-es csapatnál kicsit másképpen volt, mert Naruto-nak egyáltalán, Sasukénak pedig már nem voltak szülei. De a jellemük az eléggé egyezik Kakashi régi csapatáéval. Mosolyog

Rin - Sakura
Obito - Naruto
Kakashi - Sasuke
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!