24 szep 22, 08:42:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Chidori / Raikiri  (Megtekintve 135236 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #300 Dátum: 08 dec 04, 18:33:16 »

Hol is zártuk le? Ott ahol, azt írtad a Chidori Nagashi a legerősebb és kész?! Mosolyog. És én nem arról beszéltem, hogy melyik az erősebb, hanem, hogy a chidori és a raikiri ugyanaz vagy sem. ( Amit igaz már leírtak páran, de én is le akartam x"D).
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #301 Dátum: 08 dec 05, 01:07:31 »

Nem akarok közbeszólni (bár attól még megteszem) ebbe a "magasröptű" vitába, de attól még, hogy a Chidori Nagashinak is a Chidori az alapja, a 2 jutsu nem ugyanaz és ezért erőben nem is összehasonlíthatóak. Ha spontán lyukat akar ütni valakibe, akkor Chidori, ha meg távolról szolgáltatni akar neki némi áramot, akkor Chidori Nagashi. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #302 Dátum: 08 dec 05, 21:39:12 »

Nekem a chidori Katana tetszik a legjobban, meg a chidori senbon.  bye bye
Naplózva


 
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #303 Dátum: 08 dec 05, 23:50:23 »

De am figy már lehet hogy hülye vagyok meg azért annyira nem vagyok otthon a chidori-ban de a chidori nagashi nem az mikor sasuke teste körül forognak a chidorivillámok amiket bevetett naru meg sai ellen mikor mind kettőt földhozvágta mikor sasuke le akarta szúrni narutót és sai közbelépett?
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 05, 23:51:16 írta con » Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #304 Dátum: 08 dec 06, 00:07:38 »

én úgy emlékszem, amikor kakashi a természeti, és formai manipulációról beszélt narutónak, a chidorit/raikirit hozta fel példának. és ott fokozatosan lett a chidoriból raikiri. először a kezébe gyűjtötte a chakrát(mint sasuke a chuunin vizsgán a chidorit.) mondta is hogy ez csak a természeti manipuláció és ez a chidori. utána valahogy az egész megváltozott. arra mondott valami olyasmit hogy magasabb szintre emeli a formai manipulációt, és így lessz a chidoriból raikiri
szerintem  Gondolkozik
de lehet hogy hülyeség mert ha nem lenne az, valakinek már biztos eszébe jutott volna.
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #305 Dátum: 08 dec 06, 00:24:27 »

De am szentem atka totál igaza van mert ugye azt azért csinálta narutonak hogy lássa miként csinálja meg a rasen suriken és naru is ugyan ezt csinálja a futon rasengan-ból rasen surikent csinál mert magasabb szintre emeli a formaimanipulációt és am szentem ez is a külömbség a raikiri és a chidori között!
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 06, 00:25:33 írta con » Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #306 Dátum: 08 dec 06, 01:10:20 »

a rassengannál a formai manipuláci eleve fúllos, és a természeti manipulációt fejleszt a fuuton rassenshurikennél, de ez itt off
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
sasukeva
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #307 Dátum: 08 dec 14, 19:34:25 »

Mi az, hogy "teletöltöd chakra-val"? A Chidori chakra-ból áll, azt nem kell "teletölteni"...  Ohh My God Technikai KO
Egyébként szerintem is ugyanaz a kettő, ezen kár vitázni. Egy dolognak van két neve és pont.
1-et értek am a neveket meg ki akarja megváltoztatni nem mindegy az???
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 14, 19:57:09 írta sasukeva » Naplózva

Kérlek nézzetek fel a honlapomra: http://sasuke-web.gportal.hu/
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #308 Dátum: 08 dec 14, 22:36:20 »

Mer' meg akarja valaki változtatni a neveket...?  Hmm?
Én nem emlékszem ilyenre.
Itt szimplán arról beszélgettünk, hogy a Chibori ugyanaz-e mint a Raikiri?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #309 Dátum: 08 dec 14, 23:13:04 »

tudtommal (nekem ez jött le) Kakashi anno Chidorinak nevezte el.
a Raikiri pedig csak becenév mert állítólag ketté vágott vele valami villámot.
(lásd pl a Kakuzu elleni csatában is bebizonytotta hogy a villám ellen a Chidori bírja a strapát.)
>>>de lehet tévedek.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #310 Dátum: 08 dec 15, 14:03:39 »

Kakuzu "villámai" is csak sima villám elemű jutsuk voltak. Melyek megállíthatóak egy másik villám elemű jutsuval.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #311 Dátum: 08 dec 15, 21:45:11 »

ezt értem de ugyan ezen elven lehetséges hogy igazi Villám ellen is hatásos tud lenni. (persze ez is csak egy "azt beszélik" dolog volt amit persze hogy Gai mondott a chidorival kapcsolatban)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #312 Dátum: 08 dec 15, 22:25:18 »

Ezt egy legendából vehette Kishimoto-sensei:
http://forum.naruto-kun.hu/index.php?topic=55.msg19693#msg19693
Nem hiszem, hogy a Raikirire, mint név-eredetre még ki fog térni. Főleg mostanában nem, hisz' jelenleg az egész történet nyakig ül a rejtélyekben és csatákban. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #313 Dátum: 08 dec 16, 15:49:58 »

deh akkor ezekszerint attól h átnevezte még nem lett erősebb hanem maratt ugyanaz a jutsu
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #314 Dátum: 08 dec 16, 17:04:07 »

 

 Szerintetek a kirin elemi vagy formai manipuláció, esetleg mind 2 ?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!