24 szep 22, 06:24:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 119802 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #345 Dátum: 11 szep 03, 16:49:38 »

Rin már meghalt. Az animében amikor Kakashi átmenetileg meghal, akk mondja a túlvilágon Obitónak, hogy nem tudta betartani egyik neki tett ígéretét sem, mert nem tudta megvédeni Rint. És az a csaj, akivel a temetésnél találkozott, 1) tök máshogy néz ki, 2) a neve Uzuki Yuago Mosolyog
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #346 Dátum: 11 szep 05, 16:41:01 »

Részletkérdés. Kakashi zseni volt, Obito nem volt az. Kakashi sharingan nélkül is hozná ezt a szintet, csak nem ezer, hanem száz jutsut tanult volna meg nélküle. A lényeg Kakashinál elsősorban a harcstílusában, stratégiai érzékében, meg egyebekben van.
Obito persze biztos erős lenne, meg minden, volt egy jelleme is, de hány igazán kiemelkedő Uchiháról tudunk, négyről-ötről?

Köszönöm, hogy megspóroltál nekem egy csomó billentyű-pötyögtetést, pont ezt akartam, írni ^^ Kakashi tényleg zseni volt, hamarabb lett chuunin, mit Itachi(!!!), sharingan nélkül. Az már teljesítmény. Ha Obito élne, akkor sem lenne jobb, mint Kakshi, ez szinte 100%.

De igazából, én ezt a képet akartam betenni ^^
http://pics.coldline.hu/pics/329654-20110905-YRjyjH.jpg
  Annyira hihetetlenül cukik így :'D Csak kár, hogy 3ból kettő már meghalt :'(
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 05, 16:43:30 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #347 Dátum: 11 szep 05, 17:00:34 »

Ebben nem lenék olyan biztos, hogy Obito nem lenne olyan erős mint Kakashi. Az Uchihák mind azután váltak erőssé amikor megszerezték a sharingant. Emiatt megjósolhatatlan, hogy milyen erős lett volna valójában. A sharingan megjelenéséig többségük ugyan olyanok volt mint bárki más. Semmi előnnyel/komolyabb képességgel nem rendelkeztek mindaddig míg ezt el nem érték. Erre jó példa volt Obito is. Egész addig egy senki volt amíg meg nem jelent a sharingan, de már az egy pötty is dobott rajta. Sasuke is ezt az utat járta be, bár nála a családi képzés jelei már látszottak anélkül is.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #348 Dátum: 11 okt 14, 13:55:21 »

valamilyen katont tuti tudott obito is..szóval szerintemse volt gyengébb mint kakashi Nevet
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #349 Dátum: 11 okt 15, 15:16:22 »

valamilyen katont tuti tudott obito is..szóval szerintemse volt gyengébb mint kakashi Nevet
Obito tudott katont, a legalapabbat, de sztem gyengébb volt mint kakashi
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Putir
Vendég
« Válasz #350 Dátum: 11 okt 15, 18:52:11 »

kakashi egy igazi zseni volt mig obito a csapatokban a leggyengébb legfölöslegesebb
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #351 Dátum: 11 okt 15, 21:03:38 »

Helytelen válasz, ha egy csapatról beszélsz akkor nincs olyan h "leggyengébb legfölöslegesebb"... és hogy miért mert mindegyik csapattag ugyanolyan fontos, a legjobb az egészben h így egészítik ki egymást lásd. mikor ketten Kakashival kiszabadítják két erős jounin kezéből Rin-t, ezt nevezik csapatmunkának!

Amúgy Obito szerintem egy rendesen képzett uchiha volt csak ügyetlen (mert a legerősebb tűz technikájukat a hatalmas tűzlabdát használta)... h pontosabban fogalmazzak ügyetlen, naiv, hirtelen haragú, jószívű. Ez azért szép és jó mert pontosan olyan mint Naruto volt eleinte csak ő nem kapott esélyt az élettől (egyelőre) és kishi úgy fejezte be a vele való szálat h halottnak nyilvánította, az h obito milyen erős lenne most és kakashi milyen erős lenne az megint más kérdés!
Ha jobban belegondolunk Kakashi teljesen más ember lenne, más jutsukkal harc modor stb. idáig amit láttunk tőle az legfőképpen sharingant igénylő!
Ha jobban belegondolunk is a gaiden-ben a raikiri is akkor lesz teljes mikor meg kapja a sharingant és akkor adja hozzá a 4. kézpecsétet... Obito valószínűleg meg szintén erős ninja lenne, bár ahogy már mondtátok valószínűleg Itachi és Tobi őt is kivégezték volna, elvégre akármilyen bika a teleport technikát és itachi friss mangekyou-ja ellen ő sem ért volna sokat!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 21:04:31 írta Morause » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #352 Dátum: 12 feb 13, 19:23:15 »



Tuti, hogy nem Rin..Nevet ha animében ilyen lett volna, arra emlékeztem volna ikszdé

Sabaku: lehet, hogy rosszul emlékszem, de Yuago nem a síremléknél volt..? Ohh My God ráadásul neki a haja sem ilyen volt ha jól emlékszem, de most utánakeresek Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #353 Dátum: 12 júl 31, 11:08:06 »

... Ott Obito még csak az 1 pontosnál járt, ebből kiköveteztetni a leendő MS képességeket esélytelen.

Obitónak 2 pontokként ébredt fel a Sharinganja. Lásd Kakashi gaiden mangát. Kakashi is 2 pontos szemet kapott tőle.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kurama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #354 Dátum: 12 aug 12, 17:31:45 »

Lenne 1 kérdésem ami részben ehhez a témához kapcsolódik (nem hinném, h érdemes lenne ezért új témát nyitni, de ha 1 moderátor úgy gondolja, h nem ide illő kérdés, akk ink nyitok másik témát, mert ez engem naon érdekel, h mit gondoltok).
(SPOILER lehet annak aki nem tart a legfrissebb manga résznél)
H lehet az, h Kakashi Kamui-a és Tobi sharinganja ugyanazt a "másik dimenziót" használja teleportáláshoz??
Kakashi szerint nem minden teleportálónál van így, csak köztük van ilyen kapcsolat. Szal lehetséges (ha Obito nem is élte túl), de a másik szeme vhogy nem roncsolódott szét és Tobi igazából megszerezte az, talán Tobi nem is Uchiha? (bocs ha naon eltérek a témától, de a Kamui, ami gyak. Obitotól fakad és ez a kérdés közel áll a témához)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #355 Dátum: 12 aug 12, 17:45:48 »

Két lehetséges válasz létezik. Obito túlélte vagy pedig valaki (Tobi) megszerezte a szemét a föld alól a hídnál lévő csata után. Ha nem ment tönkre a szem akkor egy földelem használónak semmiség Obito testét kiemelni. Miért tudja így használni Tobi a szemet? Lehet egyedi képesség is de lehetséges, hogy a benne lévő Hashirama DNS teszi számára ezt lehetővé. Én az utóbbira tippelnék.
Naplózva
Kurama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #356 Dátum: 12 aug 12, 18:00:00 »

http://www.mangahere.com/manga/naruto/v60/c597/12.html e szerint a szem Obitóé (és az is full lehet h ugye eredetileg Tobinak is két sharinganja volt, mivel az izanagihoz elhasználta az eddig rejtettet, viszont azzal ugye sosem teleportált, ergo lehet h az a 2 sharingan máshonnan van, akár 2 különböző uchih-tól, tehát az sem biztos (ismét mondanám), h Tobi valóban uchiha)
Naplózva
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #357 Dátum: 12 aug 13, 19:12:24 »

Kakashi csak utalgat, de Obito szeme az tény. Már várom mikor mondja ki nyíltan, mert szegény Naruto és Bee ful semmit nem tudnak, szóval ..Nevet Már kezdem unni ezt a maszkos fickó manga húzást. Unalmas.
Naplózva
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #358 Dátum: 12 aug 24, 02:13:49 »

Huu én nagyon szerettem Obito karakterét és jellemét.:3
sztem a személyisége hasonlít Narutoéra.Nevet
És olyan aranyos..Nyelvesít
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Kiyonori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #359 Dátum: 12 aug 27, 18:43:32 »

Én naon bírtam Obitot, és még annak is örülnék ha fő gonoszként térne vissza, csak térjen vissza... ikszdé
Naplózva

\"Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe, amit megszerzünk azzal valami egyenértékűt elveszítünk. Ez az egyenértékűség elve, az alkímia legfőbb alapszabálya!\"
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!