24 szep 22, 20:15:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 120054 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #90 Dátum: 07 aug 25, 08:10:50 »

de tobi új fíú (meg jó fíú is) nem állhatottt már a sorozat előtt ellőtt is kapcsolatban mindenkivel amikor csak a part2-ben jelent meg bár volt vmi hasonló hogy talált egy társat itachi a tervéhez és aztán csatlakozott az akatsukisokhoz
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #91 Dátum: 07 aug 26, 13:44:53 »

Nah szal Obito=Tobi, és vmi oasmire szamitok hogy Obito egyik szeme Madaratol van a masik Pedig a megmaradt szeme, és hát "az en sharinganom ereje Madara ereje.."
Itachi sharinganjarol meg annyit ho az övé a 3-4. legerösebb sharingan most kb igy van ho legerösebb sharingan Madara utanna Tobi=Obito utanna Sasuke utanna Itachi utanna Kakashi.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
kriszti
Vendég
« Válasz #92 Dátum: 07 aug 26, 19:06:18 »

És az nem lehet, hogy ugyanolyan erős, mint Madara? Vagy talált egy könyvet, amiben leírja a tanításait Madara és ezáltal lesz olyan erős, mint Madara és ezért is mondja azt
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #93 Dátum: 07 aug 26, 19:15:19 »

Ez egy kicsit Shaman Kinges koppintás lenne. (Sámánkódex)
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


Rin
« Válasz #94 Dátum: 07 szep 03, 18:06:13 »

Engem igazán érdekelne mi lett vele.

Se az animében sem a mangáben nem találkoztam vele, eltekintve Kakashi emlékeitöl.
Mivel ö akkor és ott nem halt meg valyon most is él Kakashival van vagy feladta a ninja életet?
Naplózva
Angelir
Vendég
« Válasz #95 Dátum: 07 szep 03, 18:22:32 »

Hát Kakashi azt mondja hogy abba a kőbe vannak vésve a legjobb barátainak a nevei. Most itt egy tuti Obito, a másikal vagy Yondaime-ra vagy Rin re vagy mind2 őra utalt. Bár egyszer elgondolkodtam hogy talán az az ANBU csaj aki Hayate-t siratja talán ő, me róla semmien emlékem nincs hogy ki lehet. És tud Obitorol. Tudja valaki ki az a csaj? vagy csak azt hogy egy ANBU.
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #96 Dátum: 07 szep 03, 19:01:14 »

én is Rinre tippeltem az ANBU személyeként...de lehet, hogy nem is fog kiderülni róla semmi ???
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #97 Dátum: 07 szep 03, 22:14:10 »

Hát Kakashi azt mondja hogy abba a kőbe vannak vésve a legjobb barátainak a nevei. Most itt egy tuti Obito, a másikal vagy Yondaime-ra vagy Rin re vagy mind2 őra utalt. Bár egyszer elgondolkodtam hogy talán az az ANBU csaj aki Hayate-t siratja talán ő, me róla semmien emlékem nincs hogy ki lehet. És tud Obitorol. Tudja valaki ki az a csaj? vagy csak azt hogy egy ANBU.

Ő Uzuki Yugao, Hayate szeretője.
Bővebb infó itt: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Konoha_ninja#Yugao_Uzuki
Szerintem onnan tud Obitoról, hogy egy ideig valószínüleg együtt szolgált Kakashival az ANBU-nál...

Arról a síremlékről:
Arra rengeteg shinobi neve van felvésve. Minden nindzsa neve, akik a faluért estek el. Pl.: Iruka is ott siratta a Kilencfarkú elleni csatában elveszett szüleit.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Angelir
Vendég
« Válasz #98 Dátum: 07 szep 03, 22:18:52 »

Azt tom hogy sok ott a név, de Kakashi eléggé zárkózott egy ember, nemhiszem hogy sok embert közel engedett magához föleg azután hogy csak a halálakor ismerte föl a legjobb barátját. Szal ezért csak arra a 3 emberre gondolok mint legjobb barátai. Amit pedig a csajról irtál köszi, egy feltevés kilőve, de vajon akkor Rin él vagy halott?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #99 Dátum: 07 szep 03, 22:28:44 »

Kakashi említi, hogy minden hozzá közel álló személy már halott (Sasukénak mondja, mielőtt az elhagyja a falut). Ebből én arra következtetek, hogy...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dei016
Vendég
« Válasz #100 Dátum: 07 szep 09, 19:00:22 »

Uzuki Yugao és Hayate az Anbuban szolgáltak,és Kakashi volt a kapitányuk.szval Yugao onnan tud Obitoról.
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #101 Dátum: 07 okt 21, 17:30:05 »

Ez egy kicsit Shaman Kinges koppintás lenne. (Sámánkódex)

Hasonlóság mindenbevan benne de elletét is bár igaz


(de a naruto az első és rola kópintotak a shamanking ) 
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #102 Dátum: 07 nov 04, 14:26:38 »

De az tulzás lenne amugy szerintem mint valahol már írtam is Tobi=Obito teste Madara erejével, mellesleg Sasuke sharinganja miért erősebb Itachiénál? és hogy ne csak offoljak: nekem ő az egyik kedvencem, ez egyik legszimpatikusabb szerintem:)
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #103 Dátum: 07 dec 09, 15:06:29 »

ámbár olyan sokat nem tudni róla de én is bírom kicsit hasonlít Narutora bocs az offér: tényleg mér lenne erősebb Sasukeje
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #104 Dátum: 07 dec 22, 21:35:18 »

megmondom őszintén én elbőgtem magam amikor meghalt :-X kedveltem. olyan lehetett mint Naruto Uchihaban :o
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!