24 szep 22, 06:23:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 119794 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #330 Dátum: 11 márc 05, 14:05:39 »

De én azt mondom, hogy a mostani kakashi szintjén lenne vagy talán még túl is szárnyalná, hisz neki 14évesen két sharinganja volt, és 16év alatt két sharingannal szerintem jobban fejlődött volna mint kakashi a tudásával +1olyan sharingannal amit nem bír használni ráadásul hamarabb elfárad mint egy uchiha ha használja. Obitonak meg kettő sharinganja lenne és nem fáradna el olyan hamar + még 16év alatt tudást szerzett volna.
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #331 Dátum: 11 márc 05, 15:12:09 »

Jó de alapból ha obito élne akkor kakashinak nem lenne sharinganja és akkor egyértelmű ki lett volna az erősebb szerintem, mivel kakashi nem tudott volna annyi jutsut elsajátitani és  a chidorit se tudta volna tökéletesíteni.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #332 Dátum: 11 márc 05, 15:37:38 »

Részletkérdés. Kakashi zseni volt, Obito nem volt az. Kakashi sharingan nélkül is hozná ezt a szintet, csak nem ezer, hanem száz jutsut tanult volna meg nélküle. A lényeg Kakashinál elsősorban a harcstílusában, stratégiai érzékében, meg egyebekben van.
De arra is mindenki emlékszik, mint mondott róla meg Leeről, Kibáról, egyebekről Naruto a shippuden elején.
Mangekyouja nem lenne, szóval a végső fegyverével lenen gyengébb.

Obito persze biztos erős lenne, meg minden, volt egy jelleme is, de hány igazán kiemelkedő Uchiháról tudunk, négyről-ötről?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 15:38:50 írta STM » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #333 Dátum: 11 márc 05, 15:48:23 »

Jó, de az a 4-5uchiha annyira ki emelkedő volt, hogy hokage szintet elérte, és gondolom a többi uchiha is erős volt meg minden, de pl. nem annyira mint uchiha madara, itachi, sasuke,shisui hanem gyengébbek. Amikor senju meg az uchiha harcolt akkor nem csak hashimara vs madara volt, hanem senjuk vs uchihak, szóval gondolom többi uchiha is nagyon erős volt.
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #334 Dátum: 11 márc 06, 00:09:20 »

 Ha Obito tovább élt volna,akkor mindig Kakashival versenyezne.Picit olyan lenne a helyzet mint Kakashi és Gai között...
 Ha Kakashival versenyezne akkor nagyon magasra lenne rakva a léc és ha tényleg tényleg versenyítárs akkor tudná tartani a szintet,viszont külön utakat járnának,hiszen Obito sharinganra alapozná a technikáit.
 Az uchiha vérvonal meggyengült.Egyre kevesebben voltak képesek elérni a sharingant.Akik elérték a sharingan szintjét azok erős jouninok.Akik túlszárnyalták,a legveszedelmesebb ninjákká lettek.Csak ismert időzónán belül ismerünk Itachit,Shisuit,Sasukét,Madarát ami elég nagy szám ahhoz képest,hogy felhígult a vérvonal.Obitonak bármi esélye meglehetett volna,hogy Naruto szerű ninja utat bejárjon és egész naruniverzumban ismerjék a nevét.
  Chakra,nem kéne így lerohanni szegényt.Obito témában mindig vannak olyanok akik felhozzák ezeket az összefüggéseket.Én személy szerint még nem dobtam el teljesen  ezt a felvetést,hiszen valljuk be,tényleg nagy a hasonlóság.Annak ellenére,hogy már meg lett cáfolva párszor,mégiscsak Kishimotorol beszélünk.Ha úgy tervezi,hogy mégis összefüggésbe hozza a dolgot,akkor meg tudja tenni.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #335 Dátum: 11 márc 06, 18:55:40 »

Nem az elméletével volt a baj, hanem azzal, hogy a téma címét sem volt képes elolvasni. A "Ki is lehet Tobi?" téma nem itt van. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #336 Dátum: 11 márc 07, 14:47:50 »

Csak kár,hogy Obito nem él.Tudom igy nem is lenne Kakashinak sharingajna,nemlenne másolóninja,nemlenne benne a bingó könyvbe de akkor is...Sasukénak is nagyot adna,ha élne egy élő "barátságos" Uchiha..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #337 Dátum: 11 márc 07, 14:55:00 »

Igazából az mind1 hogy túl élte volna ott a barlangba, mivel a mészárlás alatt úgy is meghalt volna.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #338 Dátum: 11 ápr 01, 22:43:47 »

ő valószínűleg azok közé a kiírtott uchihák közé tartozott volna akiket itachi egy-két kardmozdulattal elintézett Nyelvesít
Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #339 Dátum: 11 júl 22, 14:43:31 »

A (És NEM a "Ki is lehet Tobi?" téma!) részt a címben szerintem ki kéne törölni hisz mindenki tudja ő Madara. (Ugye már aki nem olvas mangát azok is tudják?)
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #340 Dátum: 11 júl 23, 07:10:36 »

A mangától függetlenül is vannak még, akik állítják, hogy Obito, és csak madarának mondja magát, ezért nemigen kéne törölni, a címből, mert elszabadul a pokol  Ördögi
Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #341 Dátum: 11 júl 23, 11:37:18 »

Bocsánat akkor. Ezt nem tudtam. De szerintem nem Obito akkor se.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #342 Dátum: 11 aug 21, 15:29:32 »

1:Rin ott volt a Sandaime Hokage temetésén.
2:Mikor Kakashi Peinnel harcol akkor azt mondja elvesztett mindenkit akit szeret és megjelenik Rin, Obito, Minato és Fehér Agyar arca.
Valszeg a 2 rész közt halt meg...

« Utoljára szerkesztve: 11 aug 21, 15:30:49 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #343 Dátum: 11 aug 21, 19:18:25 »

Az ott sztem nem Rin.
Neki 1 kicsit vörösesebb a haja.  Gondolkozik Ha élne (úgy h ottvana faluban) akkor Kishi már +mutatta volna.
Valszeg csak hasonlít rá, az is lehet h a rokona, végülis Rin családfájáról nemtudni semmit...  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #344 Dátum: 11 aug 21, 23:08:23 »

A helyzet az hogy ez csak egy photoshopolt kép. Nevet Az animében nincsenek ott a csíkok, a mangában pedig egyáltalán nem látszik az arca a szövegbuboréktól. Pojén
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!