24 szep 22, 20:24:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 120068 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #75 Dátum: 07 júl 11, 18:59:11 »

Sztem is nagyon szépen halt meg, és nagyon rendes volt tőle h Kakasinak adta a sharinganját, pedig Kakashi nem volt túl kedves gyerek.
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #76 Dátum: 07 júl 13, 00:41:37 »

naigen...a gesztus szép volt, devajon érdemes? sztem ezt Obito mindennap megkérdezi magától, amikor Kakashi ott dekkol a sírja előtt, ahelyett, h meghalna egy küldetésben...ikszdé
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #77 Dátum: 07 júl 30, 16:49:50 »

Hát ha Obito nem lett volna olyan nagyon szerelmes Rinbe akkor nem tette volna meg de szerette és elment szal sztem az jó gesztus volt h odaadta Kakashinak a szemét bár nkem ez eszembe sem jutott volna ???
Naplózva
Damon
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359



« Válasz #78 Dátum: 07 aug 03, 10:41:16 »

Figyu sztem Obito azért adta oda a szemét Kakashinak mert a halála már bizosnak tűnt, és akkor már nem mind1,h fél szemmel hal meg vagy mindkettővel? Mellesleg, HA egyáltalán megmenekült, akkor nem ártana tudni,h hogyan és kimentette meg, mert magától biztos nem tudott.
Naplózva

Eceteslinzerkarika
Sok-sok ember rokona
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #79 Dátum: 07 aug 03, 15:36:57 »

Tévedés ez nem biztos, mivel a sharingannak van 1 oan ereje is amivel teleportalni lehet dimenziok között szal ha magat elteleportalta a kövek alol akkor igenis tulelhette magatol is Mosolyog, de erre remeljük nemsoka fény derül.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #80 Dátum: 07 aug 03, 16:01:05 »

igen de ez csak a mangekyou sharingannal lehetséges..amii..hát nemhiszem hogy lett volna akkor Obitonak :-X
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #81 Dátum: 07 aug 03, 16:35:53 »

Hm... Ha át akarok menni fanatikusba, akkor abban a pillanatban, mikor Obito odaadta a szemét Kakashinak, ő meg elment verekedni, Kakashi már úgy fogta fel, hogy Obito vagyis  alegjobb barátja meghalt, és ha az ember önmarcangoló képes a saját számlájára írni az ilyesmit, akkor a tudatalattija megalkotta az MS-t, ami kihatott a még élő Obitora, ő meg szépen eltűnt. De ha a saját véleményemre vagytok kíváncsiak akkor Obito nem halt meg, hanem órákig szenvedett a kövek alatt amíg Zetsu rá nem talált és valahogy össze nem fércelte Nevet Nevet Nevet
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #82 Dátum: 07 aug 03, 20:00:54 »

Igen en is ienre gondoltam, lehet kapott par magot a testebe az meg szepen kicsirazott oszt ö is oan cserepes virag lett, de a sahrinannal takarja Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Sector-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #83 Dátum: 07 aug 07, 20:09:54 »

Lehet hogy hogy hülyeség lesz de Obito nem Tobi?Mert láttam a mangába egy képet ahhol Tobinak sharinganja van .Nekem egyböl ez ugrott be.
Naplózva

FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #84 Dátum: 07 aug 07, 20:19:46 »

Drágám, ha tudnád mióta ezt szajkózom Nevet
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #85 Dátum: 07 aug 07, 20:37:39 »

Fire Cat : <törölve> ... Nevet
..hm....Tobi ismerte vajon Itachit?.... hm..még az is lehet hogy Obito= Tobi akkor ő vette rá hogy ölje meg a barátját és így legyen Itachinak is MS -ja..és az a terv nem is Itachié hanem Itachi a terv 1 része....

Moderátor: Ne tegyünk megjegyzést a másik fórumozóra. Mosolyog - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 07, 20:53:18 írta Chakra » Naplózva
Sector-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #86 Dátum: 07 aug 09, 17:27:22 »

Drágám, ha tudnád mióta ezt szajkózom Nevet
Hát én akkor melleted állok ebben a gondolatban.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #87 Dátum: 07 aug 09, 17:40:21 »

Nos, én meg azt szajkózom Nevet mióta, hogy Itachi egyedül nem ölhette meg az egész klánt. Szóval, gondolom még ott volt valahogy Tobi, aki egyebként Obito. ikszdé Persze ez nem biztos. És szerintem is szép gesztus volt, hogy odaadta a sharingant. Csak hát ha tényleg ő Tobi, akkor lehet hogy már megbánta..ikszdé
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #88 Dátum: 07 aug 09, 18:01:38 »

Lehet hogy majd vissza akarja szerezni Kakashitol xD.
Egyebkent en is nan rég azt mondom ho Tobi=Obito -.- még azis lehet ho ezt az egesz hülyeséget en inditottam el és végül kiderül hogy még értelme is van Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #89 Dátum: 07 aug 22, 15:54:56 »

ahoz biztos nem kellett Obito, hogy Itachi megöljön mindenkit... hisz mondták is hogy 1 zseni(kics OFF), ő volt a legjobb Uchiha.. ez biztos
Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!