24 szep 22, 04:32:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 119772 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #285 Dátum: 09 jan 19, 16:07:46 »

connak:

a kakashi gaidenben még 2 pöttye van.
de kakashi visszaemlékezésében már 3 pöttye.

hogy is van ez? Mosolyog
Naplózva
Szilike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #286 Dátum: 09 jan 19, 16:35:08 »

off:hol lehet megnézni a kakashi gaident?sehol sem találom vki segítsen,mert így,h olvasom ezt a ttopicot,hülyének érzem magam
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #287 Dátum: 09 jan 19, 16:38:54 »

naruto manga 239-244 Mosolyog
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #288 Dátum: 09 jan 19, 17:05:56 »

connak:

a kakashi gaidenben még 2 pöttye van.
de kakashi visszaemlékezésében már 3 pöttye.

hogy is van ez? Mosolyog

Látom áthoztad a témát.^^ Bár szerintem ezen nincs túl sok beszélni való, hiba és kész, kérdés, hogy melyik a jó és melyik a rossz?
Naplózva

Geeez...
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #289 Dátum: 09 jan 19, 17:14:08 »

valószínűleg a gaiden a hitelesebb.

amúgy azért hoztam át, mert töröltek már kb 10 hsz-emet figyelmeztetés nélkül legutóbb a mangás topicból, és nem akarom megismételni ezt. Mosolyog
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #290 Dátum: 09 jan 19, 18:07:13 »

Hát ez elég érdekes télleg,hogy két pöttyös utánna meg kapásból három,pár perc alatt,kicsit ez nekem gyors! >.<#

Ugye sasuke őstehetség,és neki is idő kellett míg 2-ról 3 pontosba pontosan olyan 1 év!
Ezzel szemben obito-nak előjött 2 pöttyel,és utánna mikor át adta kakashinak már három pöttyössé alakult volna,amit mi már nem láthattunk a gaidenben?
Ez valahogy télleg vagy csak egy baki,vagy a döntéssel hozta létre a három pontos saringant,ami ugye az volt,hogy átadja kakashinak!
Mert mikor obito mondja hogy átadja a sharingant,akkor még utánna beszélgethettek valamennyit,amit mi nem láttunk,és ebben a heves érzelem kitörésben átalakulhatott mégtovább a sharingan-ja!

De igazából ez mégsem történhetett meg,mert a kakashi gaidenben,ha megnézzük a későbbi képeket,kakashi szemében a sharingant,ott is csak 2 pöttyös az a szem,vagyis nem alakult át még obito-nál a sharingan,amit mi nem láthatunk,hanem ezt kakashi fejleszetette tovább,így tul képp ez egy baki ahogy mondtátok,így inkább a baki topicba tartozik! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 19, 21:22:58 írta con » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #291 Dátum: 09 jan 19, 21:29:24 »

... töröltek már kb 10 hsz-emet figyelmeztetés nélkül legutóbb a mangás topicból, és nem akarom megismételni ezt. Mosolyog

Moderátor:
1.) 10 hsz-edet nem törölhettem, mert akkor már gazdagabb lennél 2 db figyelmeztetéssel. Mosolyog
2.) Ugye nem gondolod, hogy majd mindenkit figyelmeztetgetni fogok, mielőtt törlöm az témába nem illő hozzászólásait...? Nevet Akkor nem 1,5 h lenne a napi moderálás, hanem fél nap.  Technikai KO smirksweat (Megjegyzem, hogy egy ideig figyelmeztetgettem, de semmi hatása nem volt, így az idő és az idegeim kímélése érdekében leszoktam róla.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #292 Dátum: 09 jan 19, 22:31:35 »

csak hasra ütöttem azzal a számmal, de 5 mindenképp megvolt (emlékszem, hogy ott már genin voltam 1-2 hsz-szel, utána meg 47-48 körül voltam)

nem ezt mondom, tisztában vagyok a moderátori dolgokkal, nem is vártam el, hogy mindenkinek külön pm-eket, vagy bármit küldözgessetek. viszont az ott egy elég szép hosszú "beszélgetés" (off, kinek hogyan tetszik) volt, és egyszer csak néztem volna, és látom, hogy eltűnt 2 oldal.

mindenesetre tanultam belőle, és bocs Pirul

hogy egy kis on is legyen: kishimoto miért formázta ennyire narutosra obitot? ott van a szemüveg, maga a karakter, és hogy a harcban mennyire felszívja magát.
mondjuk ha jobban belegondolok, tsunade öccsére is marhára hasonlít naruto, ez is elég furcsa, nem? Mosolyog
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #293 Dátum: 09 jan 20, 20:18:26 »

Obito egy alternatív Naruto, Kakashi pedig egy alternatív Sasuke volt tulajdonképpen.
Naplózva


 
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #294 Dátum: 09 jan 20, 20:26:27 »

Obito egy alternatív Naruto,
Én is gondoltam erre, bár tudom ez az egész Narutoról szól, csak ha Obito egy alternatív Naruto, akkor belőle is lehetett volna nagy shinobi, vagy nem? Nevet Tudom rossz kérdés de miért kellett meghalnia? Szívesen megnéztem volna felnőttként az életben. Mosolyog
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #295 Dátum: 09 jan 20, 20:41:04 »

Tudom rossz kérdés de miért kellett meghalnia?
Hát mert ha nem hal meg akkor kakashi hal meg,mert rázuhan egy hatalmas szikla!  Ördögi
Meg szentem ez a sztory is közrejátszik abban,hogy kakashi egy rettenetes jó shinobi lett,mert ez mutatta meg neki,hogy a társai élete többet ér mint egy küldetés sikere,és megértette az apját,nem is beszélve a sharinganjáról!

Én is kíváncsi lennék mien lenne obito most,de szentem ez így jó ahogy van!:D
Naplózva
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #296 Dátum: 09 jan 20, 20:44:13 »

Igazad van con!  Ördögi
Tényleg a szikla, hát igen Obito vagy Kakashi! Ennek így kellett lennie! Mosolyog S Kakashi neki köszönheti hogy ráébredt hogy társunkért mindent!
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #297 Dátum: 09 márc 20, 22:50:15 »

con akk képzelj el egy feketehajú narutot sharingannal és tudod is mien lenne Nevet az animében kiv lesz mikor komolyodik meg tobi  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 23, 14:20:47 írta -Dante- » Naplózva

Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #298 Dátum: 09 márc 23, 14:52:35 »

Igazad van con!  Ördögi
Tényleg a szikla, hát igen Obito vagy Kakashi! Ennek így kellett lennie! Mosolyog S Kakashi neki köszönheti hogy ráébredt hogy társunkért mindent!

hát szerintem nem igy kellet volna megoldani ezt a problémát hogy Obito meghal csak is azért hogy Kakashi rá ébredjen arra hogy fontos a csapatmunka de ez az én véleményem  kacsint
Naplózva

Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #299 Dátum: 09 jún 02, 17:32:51 »

egy naruto-kunos hír:
2009.05.14. Csütörtök => Kakashi Gaiden - Anime

ha megcsínálják az animét akkor lehet hogy minden kiderül
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!