24 ápr 20, 03:42:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Power Level avagy a harci erő  (Megtekintve 28731 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #60 Dátum: 16 feb 08, 21:02:18 »

Am milyen durva már (ha helyesek a számok és most mondjuk azt, hogy azok Nevet )

Akkor egy Blue SSJ2 Goku / Vegita Szana szét verné Billst.
De Whis se lenne túl messze (bár az ő ereje nagyon tippelt szóval az is lehet, hogy ennél sokkal erősebb)
De egy Blue SSJ3 Akkor is bedarálná és akkor még semmi fúzió ikszdé Valószínűnek tartom, hogy egy alap szinten lévő fúzióval is erősebbek lennének nála ikszdé Nevet
Bár ha ilyen "erőtartalékkal"*  rendelkezik Goku és Vegita akkor vajon miféle szörnyetegek jönnek ezután amihez ez is kevés lesz? *(most "csak" a fúzióra gondolok)

Amúgy én nagyon sajnálom, hogy Gokuék alapformájának erejét ennyire megnövelték. Sokkal jobban örülnék ha az alap forma ereje csak keveset nőtt volna. De meglenne a "sima" SSJ a szép sárga színével (mind a 3 szint akár Vegitánál is) és ha nagyon kell durvulni  csak akkor jönne az SSJ Blue. Szerintem ennek a szintnek az animálását nem igazán találták el. Sokkal jobban tetszett az SSJ a Kaito és a God is. De ez a Blue annyira "idegen"

Meg tényleg Sajnálom, hogy egyszerűen a kukába lettek dobva az eddigi Szintek, azok amelyeket annyira szerettünk gyermekkorunkba, és azokon nőttünk fel.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 08, 21:05:12 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #61 Dátum: 16 feb 27, 11:28:18 »

Néztem ezeket a számokat....

Gohan nem gyengült ennyit, hogy Semi perfect cell szintjére visszasüllyedjen Dermesztő feltámadásakor, annál már Piccolo is erősebb volt akkor. Ott ugye szimplán Dermesztő és Tagoma lett irreálisan erős.

Meg őszintén szólva, nem tudom honnan jöttek ezek, hogy Goku meg Vegita alapszinten már olyan erős, mint Goku piros hajú istenként. Ezt a mangában, meg az animében se mondták ki, csak hogy megmaradt Gokuban az isteni ki, amikor újra átalakult magától. Vegita is csak ezt fejlesztette ki, hogy ne kelljen 5 tag segítsége. Az tény, hogy Whissel nagyon sokat erősödtek, de véleményem szerint, az alap formában, még így se voltak olyan erősek, mint Buu. (inkább ssj 2 szintre hozták fel magukat az alap formájukban) Szerintem Buu-t nem véletlenül írták ki egy rossz kifogással a készítők a Dermesztő saga alatt. Buu van olyan erős, hogy Dermesztőt elpicsázta volna a végső alakjában, egyedül a Golden formában nem lett volna esélye.

ez csak az én véleményem , animében se jelentettek ki igazából semmi konkrétat.

Ettől függetlenül, az hogy Dermesztő 3 hónap edzéssel Isteni szintre emelkedjen....meg egy jött ment Tagoma....vicces, de a story tovább viteléhez szükség volt erre.

A kék god módhoz hozzászólva. ez csak a godmód ssj változata simán, Goku is elmondja ezt. Meg mangából már tudjuk, hogy sima ssj szintje is megmaradt. 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!