24 szep 28, 01:23:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 331
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Öregek" gyűlekezőhelye - avagy a Nyugdíjasotthon  (Megtekintve 581751 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #45 Dátum: 07 nov 06, 22:17:22 »

Oss Moonie-sama   Nevet
Sok sikertannak akinek bármilyen megpróbáltatása lesz(az anime/Naruto hiányon kívül Nyelvesít).
Jó éjt,szép álmokat mindenkinek én is megyek az agyikómba :-P
Naplózva
Bigi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 275


« Válasz #46 Dátum: 07 nov 06, 22:26:51 »

Helló mindenki!:D 19 évesen úgy hogy már a barátaim le nagyiztak és már csókolommal is köszöntek még lehet tagnak jelentkezni? Jól hangzik ez az egész napos anime nézés^^
Naplózva


"A szakír egy olyan fakír aki szatír."
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #47 Dátum: 07 nov 07, 06:27:20 »

Bár nem én vagyok az öregek tanácsának vezetője de sztem téged is bevesznek majd a ANYAPA kulbba
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #48 Dátum: 07 nov 07, 12:52:58 »

Nah bakker és Én nem lehetek tag...de majd kitalálok vmit.... 12 évesen a fene se öreg ikszdé Szal hát télleg több öreg járja a fórumot mint gondoltam xD
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #49 Dátum: 07 nov 07, 14:17:52 »

Lassan már 12 évesen is öregnek fogsz számítani... ne félj, nemsokára eljön a te időd is Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #50 Dátum: 07 nov 07, 15:30:02 »

AztamindenitXD
Nekem 13 évesen köszöntek először csókolommal :naruto_sir:
(De a pénztárnál mai napig elkérik a személyim kacsint )
Szóval 20 lennék és tök fiatal, de egy ilyet nem hagyhatok ki Nevet
Ha bevesztek jövök Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #51 Dátum: 07 nov 07, 15:58:14 »

Oké most tudatosult bennem, h ezek szerint én már matuzsálemnek számítok...  :-X Akkor most rögtön fel is hagyok az álláskereséssel és inkább  egyből nyugdíjba megyek, hiszen megérdemlem, lassan a bűvös 25ös korhatárt is átlépem!! Nevet Nem esik nehezemre elfogadni a dolgot, mármint h nem köll dolgozni....

Nekem Davis öcsikémet kellet megvesztegetni, h ugyan már ne nénizzen... Mosolyog Így lett inkább családtag.  Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Luya-chan
Vendég
« Válasz #52 Dátum: 07 nov 07, 17:00:16 »

Engem  16 évesen(most vok 18) sokáig apám húgának hittek a boltban(pedig ő nem néz ki fiatalnak  Nyelvesít ) mindaddig,amíg együtt nem mentünk a boltba  :-X
Nah?  Nevet

Szerk.: Lecsókolomozás is volt párszor  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 07, 17:04:22 írta Luya-chan » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #53 Dátum: 07 nov 07, 18:22:17 »

Meggyüttem, kedveskéim Nyelvesít
És akkor sorjában (?)... bocsánat, ha mégse, de csak a legfrissebb oldalon lévő hozzászólásokat látom és az kevesebb mint az összes, amit utol kellett érnem és e korban már nem az igazi a memória, mint tudjátok Nyelvesít Nevet

Katon/Narutorban: szavazásra bocsátom a kérdést (említett Sannin... bár nemtom, Cartnecker rendszeresen nyomon követi-e/fogja-e nyomon követni a topicot). Nekem személy szerint semmi gondom vele, ha Tiéd lesz a poszt, szóval Rád szavazok... bevállalod? Nevet Te leszel a shousensei (kis-sensei xD), no?^^

Moonie-chan és Miku-chan: remélem, tz-k/zh-k jól sikerültek; én holnap írok japánból (nem, még nem tanultam rá :-X ), de nemtom még, mit fogok így produkálni xD úgy, hogy még oroszból is van házim (mázli, hogy koreai csak egyszer van egy héten!) << kibeszélte a nyelveket, bár nem említette, hogy igyekszik mindennap angolul ficiket olvasni, amikor csak teheti

Bigi: Naná! Szeretettel várunk! Nevet Üdv köztünk^^

Pettinho: Íme, egy újabb megnyilvánulása a mai fiatalságnak, hogy milyen öregek is vagyunk xD De ne aggódj, már csak pár röpke év és mindjárt beléphetsz közénk! Nevet

Zemori-san: Engem mindig fiatalabbnak néznek (főleg első pillantásra); most még bosszant, de majd 50-60 évesen jól fog jönni, ez tartja bennem a lelket xD De azért mindig levénasszonyoznak, mikor megtudják a koromat fiatalabb ismerőseim.
Lényeg a lényeg, hogy üdv köreinkben, Téged is szeretettel várunk szokásos fórum-gyűléseinkre Nyelvesít

Kenshin: matuzsálem... áh, gomen, csak szabad-asszociálok xD Mindegy, ez nem ide tartozik... Mindenesetre... hű! 25! Hajaj!!! Elvetted tőlem a rangidős posztot (de nem haragszom érte... csak örülök xP). Szóval ezennel szerettel várunk tagjaink közé! Mosolyog Álláskeresés? Minek fárasztanád magad vele? Gyere csak az ANYAPA otthonába és egész nap orrba-szájba tévézhetsz xD Vagy orrvérzésig... vagy látástól mikulásig... ahogy tetszik és jólesik Nevet  ~háromszor javította az utsó szót, mert mindig elcsúszott az ujja és "hóesik"-et akart írni... ez vlmi Freud-i elbucskázás lehet szerinte~

Luya-chan: lecsókolomozás megvolt? Akkor természetesen tárt karokkal várunk Téged is! Nevet
Naplózva

Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #54 Dátum: 07 nov 07, 18:44:04 »

Persze hogy bevállalom a shousensei (kis-sensei) címet... Nevet Nevet Nevet
számomra ez nagy megtiszteltetés :-[ Nevet
Arigato gozaimas... Nevet kacsint
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Luya-chan
Vendég
« Válasz #55 Dátum: 07 nov 07, 18:58:51 »


Luya-chan: lecsókolomozás megvolt? Akkor természetesen tárt karokkal várunk Téged is! Nevet

Köszönöm!  Nevet
Engem először 15 éves koromban csókolomozott le egy kisgyerek(nem olyan kicsi,kb. 9 éves,ha még 5 éves lett volna,aztmondanám semmi baj ikszdé )  :-X
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #56 Dátum: 07 nov 07, 19:11:13 »

Engem fiú létemre le néniztek, így 14 évesen öreg vok ? Nevet Meg néni? Nevet
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #57 Dátum: 07 nov 07, 19:37:11 »



Amúgy 1987. április utsó napján születtem^^


Nagyéletkor :DDDd


Oké most tudatosult bennem, h ezek szerint én már matuzsálemnek számítok...  :-X Akkor most rögtön fel is hagyok az álláskereséssel és inkább  egyből nyugdíjba megyek, hiszen megérdemlem, lassan a bűvös 25ös korhatárt is átlépem!! Nevet Nem esik nehezemre elfogadni a dolgot, mármint h nem köll dolgozni....



np kenshin Nevet kacsint jót derültem ezen a topicon én meg sem szolallok h mikor csokolomoztak le mert 23 éves fejjel ha +borotvlkozom teljesen kinézek kb 17 évesnek Nyelvesít
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #58 Dátum: 07 nov 07, 21:32:43 »

Én is itt vok mostmár!!! Nevet Arvael sok sikert a tanulni valóhoz.Ugy látom most mindenkinek ilyen tanulós időszaka van.Hogy fogunk mi így nyugdíjba menni  ??? Nevet
Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #59 Dátum: 07 nov 07, 21:55:45 »

Jó éjt minden drága nyugdíjastársamnak :-*
és ajánlom a fenn lévőknek h feküdjenek le időben mert a mi korunkban a későn fekvés ;
másnap reggel fárasztó érzést hagyhat maga után :-X Nyelvesít Nevet Nevet
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 331
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!