24 ápr 27, 14:24:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted van e neve Kenpachi Zanpakutojának?
Igen van, és egyszer meg is fogjuk tudni - 66 (56.9%)
Van neki, de sose tudjuk meg - 37 (31.9%)
Nincs neki neve - 6 (5.2%)
Nincs neki, de majd kap egyet - 7 (6%)
Összes szavazó: 113

Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vajon van e neve Kenpachi Zanpakutojának?  (Megtekintve 17196 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #30 Dátum: 12 aug 18, 13:24:19 »

Az a Getsuga még akkor sem ugyan az. A két fél kölcsönadott az erejéből de nem egyesültek ehhez. A végső Getsuga pedig azt jelenti, hogy maga Ichigo változik át Getsugává. Tehát nem csak a két fél erejére van hozzá szükség hanem Ichigo átalakulására is.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #31 Dátum: 12 aug 18, 13:37:12 »

Ez http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/114/18 alapján Yachiru nem lehet Ken-chan Zanpakutoja mert a találkozásuk előtt is voltak Yachirunak emlékei. No meg Yachirunak teljesen más kardja markolata és keresztvasa. Zangetsunak is pontosan úgy nézet ki a kardja, mint Ichigonak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
renato
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 12 aug 18, 13:39:40 »

rini: továbbra is azt mondom, hogy hasonlítanak. Nem ugyanazok, de hasonlítanak.

Tilon: ez nem is rémlett. Na akkor mindegy, kösz, hogy felvilágosítottál Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #33 Dátum: 12 aug 18, 17:58:19 »

A Zanpakuto elvileg a lélek része, vagy valami ilyesmi, ugye? Mivel Kenpachinak nem volt neve, ezért lehet, hogy a kardja is csak arra vár, hogy Zaraki végre elnevezze.
És ez persze azt is megmagyarázná, miért nem válaszolt neki a penge, kivé, ha csak bedurcizott ikszdé

Na meg ez a ketét mondat nagyon 'összeillik':
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/113/10 első kép
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/114/13 utolsó kép
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #34 Dátum: 12 szep 10, 14:58:36 »

Van neve a kardomnak és egyszer meg is fogom tudni, csak aza kérdés mikor? Ha ez bekövetkezik akkor majd Yuha Bach elbújhat előlem, de...
Félre téve a viccet, Sabaku elég érdekesen látta meg a helyzetet ami lehet hogy pont ígyvan.
Gondoljunk bele. A Zaraki nevet a 81 körzetről kapta ahonnan jött, a Kenpachi-t meg onnan, hogy magát tartja a legerősebbnek. Már csak a kardját kéne elneveznie vagy valahogy megszólítania, hogy válaszoljon rá.
Remélem egyszer eljő az a pillanat amikor kimondja (kimondom  ikszdé) hogy: !!!BANKAI!!!
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #35 Dátum: 12 dec 16, 03:22:48 »

Hát ha minden úgy lesz ahogy jelenleg a manga áll és Kenpachi gyúr egy ,,kicsit" lehet nem kell majd sokat várni hogy megtudjuk mi is a Zanpakuto-ja neve. Nevet
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #36 Dátum: 12 dec 16, 13:00:26 »

Nem hinném, hogy Yachiru lenne Zaraki zanpakutója Nevet
Yachiru-nak saját Zanpakuto-ja van: http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110330014322/bleach/en/images/2/22/Yachiru_Sword.jpg
És itt úgy látszik mintha egy macska alakja lenne a Reiatsu-jának http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20101220214015/bleach/en/images/b/b4/Yachiru_Power.gif

Még annyit, hogy Zaraki mesterünk tuti megfogja tudni a kardja nevét  Kúl  És ha a Bankai-t teljesen elsajátítaná veszekedhetne Kyoraku-val a főkapitányi címért  >.<#
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #37 Dátum: 12 dec 16, 18:13:38 »

Én azért most már nagyon kíváncsi vagyok hogy Yachirunak milyen Zanpakuto-ja. Megnézném hogy milyen a Shikai formája. Az lenne a vicc ha ő se tudná használni a kardját és ő is csak reiatsu-t használ a harcnál mint Kenpachi, bár ez egy elég gyenge találgatás. Nevet

Ahate Naraku:Ez mondjuk igaz lehetne de még Kyouraku se mutatott Bankai-t meg ő tapasztaltabb és nem csak erőben kell elsőnek lenni de a belső tulajdonságainak is meg kell felelnie szerintem. Az viszont tuti hogy Kenpachi nem egy fokot fog ugrani a ranglétrán ha befejezi az edzést. Viszont hogy egyet is értsek veled én is megnézném ahogy egymásnak esne két ilyen kaliberű shinigami Nevet
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #38 Dátum: 12 dec 16, 21:41:36 »

Én úgy emlékszem hogy, egy Anime részben bemutatták Yachiru shikai-át, az a baj hogy, nagyon homályosan emlékszek arra smirksweat , de úgy emlékszem ilyen macska mancsai lettek, és azzal horgászott Pojén , lehet hogy, ilyen Kon féle shinigami útmutató volt  smirksweat
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #39 Dátum: 12 dec 16, 21:47:38 »

Akkor ez az emlék most nagyon homályos mert Yachiru még szerintem kardot se rántott nemhogy shikai-t mutasson Mosolyog Ha én tévedek akkor bocs Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #40 Dátum: 12 dec 17, 09:18:03 »

Az a macska forma nem a Shikaija, hanem csak a magformált Reatsuja. Pont olyan, mint Kenpachinak a koponya:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/113/4
De igen azok a macskaszerű kesztyűk tényleg egy Shinigami útmutatóban voltak. Nevet
Yachiru egyedül csak a 315-ös részben húzta ki valamennyire a kardját de az is csak egy filler rész volt.
http://imagerz.com/QE9OWUtvAwMAAF4YGQVR
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #41 Dátum: 12 dec 17, 18:05:20 »

Azért mondom hogy ténylegesen nem láttuk még harcolni viszont érdekel hogy mit tud produkálni. A 315-ben úgy van nem hogy épp elteszi de azt nem mutatták miét használta lehet csak gyakorolt Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #42 Dátum: 13 feb 22, 21:25:39 »

Szóval Kenpachi Zanpakutojának van neve (milyen meglepő) és ő már tudja is. Valószínűleg, amint mi is megtudjuk elszabadul a pokol.  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #43 Dátum: 13 feb 22, 22:48:32 »

Minimum hogy hullani fognak a fejek Nevet, az lesz még az éredekes amit Unohana mondott hogy mennyire könnyű dolga lesz az ellenfeleivel. Szerintem erőben most ott áll Bach szintjén de majd kiderül.
Szerintetek a zanpakutója  nő vagy férfi, fiatal vagy öreg netán amit még Ronyszkusz írt  hogy ikerpenge a kettős személyisége miatt ami szerintem nem állja meg a helyét mert a mostani Zaraki és a Kid Zaraki is egy harcimádó gyilkológép.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #44 Dátum: 13 feb 23, 09:37:53 »

VAGY, amiről Unohana beszélt, hogy az örökségét rá hagyja Zaraki-ra... elképzelhető, hogy az igazi Kenpachi-knak egy és ugyanaz a Zanpakuto-ja Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!