24 ápr 28, 18:42:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted van e neve Kenpachi Zanpakutojának?
Igen van, és egyszer meg is fogjuk tudni - 66 (56.9%)
Van neki, de sose tudjuk meg - 37 (31.9%)
Nincs neki neve - 6 (5.2%)
Nincs neki, de majd kap egyet - 7 (6%)
Összes szavazó: 113

Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vajon van e neve Kenpachi Zanpakutojának?  (Megtekintve 17203 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #15 Dátum: 12 feb 03, 18:28:57 »

Biztos hogy van mert lélekölő kard! a neve pedig mészáros, a hívószava kaszabolj a képessége pedig hogy minden elhervadt virágot feléleszt! Nevet Kenpachi azon nyomban szívrákot kapna! Nevet

Még finoman fogalmaztál, hogy szívrákot... helyben elporladna a szégyentől... ikszdé

Témához: biztosan van neve, csak Zaraki még nem képes meghallani (tejszínes eperke sem hallotta meg egyhamar...), de remélhetőleg ami késik, nem múlik... Mondjuk a kard külseje remélem nem változik majd túl sokat, mert így a leglazább..... számomra. Mosolyog
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #16 Dátum: 12 aug 15, 19:03:15 »

Én is azt mondom hogy tuti van neve minden halálisten lélekölő kardjának van csak nem jutott el eddig oda hogy meg is tudja.
Van aki azt mondja hogy Kenpachi kardja álladóan Shikai alakban van. Hát én ebben nem vagyok biztos csak filózok mert ok hogy Ichigo is mindig Shikaiba van de neki is először el kellett érnie a Shikai szintet Uraharánál is ki kellett mondani a kardja nevét. Kenpachi nem hiszem hogy ezt megtette volna valaha is mert ha még az Ichigós harc után  is megkérdezte de nem kapott választ akkor nem tudja nevet így nem is lehet előhívni. Meg tudtommal a kardok Shikai alakban megváltoznak ( nem mind pl .: Toshiro kardja  de azon is látszik hogy shikaiba van ) attól hogy Kenpachi kardjának a keresztvasa meg a markolata kicsit más de attól még nem Shikai.

Na szóval a sok rizsa mellett én arra voksolok hogy tuti van neve (egyértelmű) de abban nem vagyok biztos hogy megtudjuk e vagy sem.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #17 Dátum: 12 aug 15, 19:27:27 »

Persze, hogy van neve. Mindegyiknek van. Kenpachi azért nem ismeri szerintem mert nem hisz és bízik benne. Abban viszont nincs igazad, hogy Kenpachi kardja nem shikai állapotban van. Attól, hogy nem ismeri a nevét még lehet shikaiban. Viszont így nem képes használni a kardja valódi erejét. Ichigo sem ismerte sokáig Zangetsut és mégis shikai alakban van/volt. Ennek valószínűleg az az oka, hogy nem képesek rendesen kontrollálni a szellemi erejüket. Amúgy azt, hogy az ő kardjuk shikai állapotban van nem mi találtuk ki, hanem Yoruichi mondta Ichigo bankai edzésénél. Egyszóval ez nem kitaláció hanem tény.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #18 Dátum: 12 aug 15, 20:46:44 »

Igen és is azt gondolom hogy nincs meg a kellő hozzáállása a kardjával szemben.  Pontosan
Igen mondjuk azért gondoltam hogy nincs shikaiban mert Ichigo is az elején egy nagy kardal kezdett utána edzett Uraharánál miután Byakuya lenyomta és ott tudta meg a nevét a kardjának. Utána persze amint Shinigamivá változott egyből shikaiban volt de ez csak azután volt mindig így miután megismerte Zangetsut. De Kenpachit még csak nem is érdekelte a kardja azon kívül hogy levág vele mindent és ahogy mondtad nem hit vagy bízott benne. Ichigo sem tudott ha jól emlékszem Getsuga Tenshot lőni csak miután megvolt a shikai edzés meg a plusz edzés hogy használni tudja. Azt tudom hogy Yoruichi ezt mondta. Nem mondtam hogy kitaláció és igazad is lehet csak nekem így tűnt logikusnak.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #19 Dátum: 12 aug 16, 14:28:54 »

Zaraki reiatsu-ja lökte Shikai szintre a kardját.

Ha Zaraki-t vesszük alapul, akkor megkapjuk a kardjának nevét. "Gashadokuro"

Ez a mitológiában egy óriási csont szörnyeteg. Mikor Kenpachi Ichigo ellen harcolt, akkor egy koponya aura jött elő Zaraki reiatsujából.

Ez a lény csilingelő hangot hallat járkálás közben. Zaraki haja végén egy kisharang van, ami ugyanilyen csilingelő hangot ad.

Mindenre támad, ami csak él. Zaraki is mindenkire rátámad aki erős.

Természetük majdnem ugyanolyan.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #20 Dátum: 12 aug 16, 15:16:28 »

Ichigo szellemi ereje is egy hatalmas koponya szörny alakjában jelent meg, mégis csak Zangetsu lett belőle. Mosolyog
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #21 Dátum: 12 aug 16, 15:18:38 »

Az egy lidérc maszk volt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #22 Dátum: 12 aug 16, 15:27:19 »

Én nem sok különbséget láttam közöttük a színükön kívül. Szerintem az aurájuk kivetítésének nem sok köze van a kardjuk nevéhez.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #23 Dátum: 12 aug 16, 18:57:38 »

Yachirunak is volt aurája és ő nem is használta abban a pillanatban a karját. Az szerintem az csak a Reatsujuk megformázása.

Ken-chan meg most már nem is használja a csengőket.

De a Zanpakutok nem feltétlen hasonlítanak a mesterükre. Ott van Hisagi aki alapból békeszerető viszont utálja a Zanpakutoját a kasza alak miatt, mert arra van, hogy elvegye mások életét.

Ichigonak teljesen megváltozott a kardja miután megtudta a nevét. Ha Shikaiban is van alaból Kenpachi kardja, ha megtudja a nevét, akkor neki is felveszi a teljes Shikai alakot + a vele járó képességeket.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #24 Dátum: 12 aug 16, 19:27:26 »

Na ezt szeretném látni amikor megtanulja a nevét és használni kezdi. Nem kell neki bankai csak érje el azt, hogy megismeri a kardját.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #25 Dátum: 12 aug 16, 23:28:15 »

Igen mondjuk lényegében ez az amit mindenki akar  Mosolyog
Én mondjuk kíváncsi vagyok már arra hogy mit hozott ki Kenpachi a 17 hónapból, hogy csak még erősebb és brutálisabb lett vagy egy kicsit belefogott a kardal való szimpatizálásba Mosolyog
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #26 Dátum: 12 aug 17, 21:19:18 »

Állítólag Zaraki Zanpakutójának neve Chuck Norris és eddig azért nem volt hajlandó együttműködni Ken-channal, mert csak akkor használhatja Kenpachi a Zanpakutója teljes erejét, ha legyőzi a kardját a manifesztálódott formájában, ami még Kenpachinak sem sikerült eddig.  Nevet

Viccet félretéve szerintem valamikor megtudjuk a nevét a Zanpijának.  Pontosan
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
renato
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 12 aug 17, 23:36:33 »

Mostanság elkezdtem azon gondolkodni, hogy mi van, ha Yachiru (mint a fillerben) egy ilyen "kiesett Zanpaktou"? Semmi háttértörténet, Kenpachi mészárlása után tűnt fel a semmiből, ragaszkodik Ken-chanhoz idegbeteg mint a kapitány . Nem ez lenne az első fillerből vett ötlete Kubonak, a végső getsugát is ellőtte asszem masamura vagy ki ellen Ichigo a zanpaktous fillerbe, ráadásul ez nem is volt sokkal a mangás végső előtt. Aztán lehetne egy epic egyesülés és Kenpachi így leadrálhatna egy erősebb quincy-t is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #28 Dátum: 12 aug 18, 08:56:51 »

A fillerben nem volt ez ellőve. Ott nem használta ezt a támadást. Yachirura sem lehet közvetlenül gondolni mert SS-ben folyamatosan jelennek meg teljesen idegen személyek hiszen lepkeformájában vagy szellemként folyamatosan érkeznek a teljesen ismeretlen halottak. Az persze nem zárható ki, hogy például ő lenne az de azért erősen kételkedem benne.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 12 aug 18, 13:11:42 »

Oké, tegnap nem volt teljesen minden oké velem, leírtam gyökér módba az egészet. Ma akkor levezetném kicsit jobban (ha erre téved egy moderátor törölheti az előzőt):
Nos tehát az alap ötlet számomra onnan jött, hogy Yachiru ereje (feltételezhetően) igen nagy, mégsem villogtatja. Kenpachi ereje is nagy, és -mint sokszor láthattuk- sokat jelent neki Yachiru. Yumichikát és Ikkakut szerintem teljesen nyugodt szívvel küldené a halálba, viszont a hadnagyát a legkisebb veszély esetén is elküldi a harc színhelyéről.
Az, hogy pont ott jelent meg lehetne véletlen is, de mennyi arra az esély, hogy pont Kenpachi mészárlása után jelenik meg egy maximum 6 éves kislány szelleme a harctéren, és teljesen stabil pulzus mellett piszkálja a kardon lévő vért? Elég kevés.

A filleres végső Getsuga Tenshou is szegről-végről ugyanaz, mint a mangás, hiszen a fillerben is a Hollow+Shinigami erejét együttesen használó Ichigo végső támadása a végső Getsuga, és a mangában is az egybeolvadt Zangetsu+Hollow én adta át ezt az erőt Ichigonak. Jó, ez kicsit kiforgatott, tudom, de tagadhatatlan, hogy a Hollow+Shinigami erő keverését eljátszotta mindkettő előtt Ichigo.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!