24 jún 01, 13:50:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pirate Quest (2 soros szabály!)  (Megtekintve 3994 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Dátum: 11 jan 14, 20:16:48 »

Előre is szíves elnézést a modiktól, amennyiben a másik topicba kellett volna a téma... smirksweat

Amióta megelevenedett a karibi kalózlét, a kalózok ismét nagyobb hírnévnek örvendenek...ennek nyomán fedeztem fel a játékot is - nálam szinte minden jöhet, ami kalózos.
Miről is szól: Kezdetben kis senkik vagyunk,egy vacak hajóval. Ha szorgosan gyűjtjük a pénzt, egyre jobb felszerelést vehetünk, fosztogathatunk, kincseket kereshetünk, csempészkedhetünk, tengeri és szárazföldi harcokat vívhatunk, lopkodhatunk, kémkedhetünk, ja és persze ha flottához csatlakoztunk háborúzhatunk is. kacsint


Ezen topicokra is érvénybe lépett a 2 soros szabály. Ami annyit tesz 2 egész sorból kell állnia  hozzászólásodnak.
Nem két szóból amit két sorba törsz. Ennek kijátszása következményeket von maga után.
Ide lehetőleg a böngészős, javas online játékok kerüljenek.
Cabal, wow, Metin minden más ingyenes játék kerüljön a játékok témába.

További kellemes fórumozást kíván az NKCSxD


« Utoljára szerkesztve: 11 máj 21, 16:26:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1 Dátum: 11 jan 15, 20:56:21 »

Nos a Google-ben utána nézve megkezdem a játékot, mivel érdekesnek tűnik. Nem tudom, hogy mennyi ideig játszadozok el vele de talán egy próbát megér.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 15, 20:58:51 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 16, 14:08:11 »

Ó hát már nem volt hiába való a topic nyitás! Nevet Amúgy jó a játék, mert havonta 2-3 esemény szokott lemenni: versenyek, pl. a Tiki kupa szerzés már hagyomány Nevet A fórumban tudsz feliratkozni, de mindig kapsz az ilyenekről levelet úgyis Mosolyog
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3 Dátum: 12 márc 18, 12:04:31 »

Hmm most regeltem KirklandArthur néven, egyelőre barátkozom a játékkal, már vettem egy csónakot meg egy fecskét Nevet kíváncsi vagyok meddig jutok vele, valami fegyvert is sikerült vennem a csónakhoz, most azt böngészem mit hol lehet csinálni, talán majd egy szép napon már profi leszek egy hajóhaddal ki tudja Nevet Kalóz
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4 Dátum: 12 márc 18, 15:11:12 »

Aztán csak vigyázz! Javaslom csatlakozz egy flottához  Pontosan Amire figyelni kell: SOHA ne tarts magadnál (szinte semennyi) pénzt, mielőtt kilépnél aztán meg főleg. Figyelj, ha hirdetsz a marketen is! Miért mondom ezt: úgy lelopják mint a sicc, mert van pickpocket mód/opció, nekem már millás összeget is elvittek, mert elfelejtettem leszedni a terméket a marketről. Amúgy kereskedelemben jó vagyok, ha kell valami nyugodtan szólj, elég sok vackom van Nevet
Ecklair néven találsz meg (de talán ezt írtam már korábban)
Ja és még valami: egyes magas szintű emberek hobbija, hogy a kicsiket cseszegeti: nem kap érte XP-t, de jól esik neki ugrálni egy kicsi ellen...  Gondolkozik Attól be tudok gőzölni.

Mindenesetre kellemes játékot ^^

Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #5 Dátum: 12 márc 18, 15:36:44 »

Elkezdtem a játékot és meg kell hogy mondjam ez az oktató nekem nem tetszik o.O Valami borzalmas ronda Nevet Am mikor beléptem megnéztem milyen cuccaim vannak és ezeket találtam : West Pee Wee map , Simple Torch [2x] , Stone Diamond Carving , Basic Torch [x1] Na és azt szeretném kérdezni hogy ezekkel mit kezdjek?  Gondolkozik
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6 Dátum: 12 márc 18, 19:46:39 »

hát akkor engem már biztosan kiraboltak 10 000 fölött szedtem össze, kezdésnek vettem papagájt meg csónakot aztán nem tudtam micsinálni X"D nem tudom upgreadelni a csónakom, ilyen kis izével meg nincs kedvem halászni :DD flotta..? van aki bevesz egy lvl1-est? az szép ikszdé majd körülnézek ha lesz türelmem ikszdé
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #7 Dátum: 12 márc 18, 21:30:06 »

Andor: A West Map az East mappel együtt kell majd, a fáklyák a barlangokhoz és rejtekhelyekhez kellenek (és/vagy kellenek még ásók, machéték és egyéb kellékek, de ha belépsz egy szigetre úgyis írja mi kell - ilyen pl a Monkey Island, ott található egy ilyen "rejtekhely" - Néha megtalálnak az őrök és extra cuccot kérnek pl. gyöngy, de jobb a marketban venni, mert olcsóbb - választhatod ugyanis, hogy kifizetsz egy csomó dohány az extra cucc helyett)
A stone diamond egy hármas összeszednivaló része, ha összejön a három a különböző barlangokban lehet beváltani.

^^: Papagájra pazarlod? Helytelen Nevet Először is: teljesítsd azokat a küldetéseket, amiket felajánl magától a gép. Kettő: Level 5 alatt Tortugán vállalhatsz melót, pl szállítás. Három: lopj Nevet Négy: fosztogathatsz csónakokat (térkép jelzi milyen hajója van, nekem pl nem ad már be csónakokat)
Vannak olcsóbb hajók, de: Venni kell rá később ágyúkat (többféle van) és némi védelmi felszerelést.
Továbbá: Ha veszel egy jobb hajót: csempészhetsz is. Ja és a Daily küldetéseket ne feletsd el megcsinálni!! Falufosztás: attól függ melyik kikötőben vagy, kiküldhetsz 100-ból (akár az összes) legényedet, hogy fosszanak.
Javaslat: Járj be 3 szigetet - 30-35-35 arányban: nagyobb az esélyed a jó fogásra. A megtalált tárgyakat add el (vagy marketon add el) ezzel is lehet kaszálni. Ja és vegyél a részegtől térképet, mert bár van amikor 100 arannyal megvág, ha jó helyen vagy nagyot lehet akasztani.
A szerencsejátékok MINDEGYIKE (tehát a papagáj vétel rossz lépés!!!) BUKTA!

SZÓVAL: Van egy olyan opció a játékban ( a menüm már személyre szabtam, fogalmam sincs hol van eredetileg) hogy HELP - Itt vannak leírások a tárgyakról, hajókról és hogy mi kell hozzá.
Van még kérdés? ikszdé (Megj: Ha nyomkodtok össze-vissza sok mindenre rá lehet jönni angol tudás nélkül is)
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!