24 máj 01, 21:44:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Japán – A karakterek birodalma  (Megtekintve 3970 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Dátum: 11 jan 14, 09:48:16 »

Kiállítás!

http://est.hu/cikk/86488/japan_-_a_karakterek_birodalma link alatt található a lényeg.

Budapest, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, január 14. - február 14.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 14, 20:27:50 »

Ha jól láttam  az árak: Felnőtt -- 800.- Ft, 6. év fölötti és 26. év alatti diák -- 400.- Ft, a nyitva tartás pedig: Kiállítások: kedd kivételével minden nap 11.00-től 19.00-ig. Ha valamit elírtam cáfoljatok rá.

Zemori-san: Remek, hogy ezt megtaláltad, tuti ráveszek valakit, hogy hétfőn jöjjön el velem Nevet

Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 14, 23:32:12 »

Ó, nekem is csakúgy szóltak, de igyekszem ált minden ilyet megosztani itt:)
Majd kérjük a beszámolót!
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #3 Dátum: 11 jan 15, 01:32:32 »

Lehet, hogy csúszni fog, mert nem értem el az illetőt. Valaki most hétfőn? Nevet
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!