24 szep 28, 10:20:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 890 891 [892] 893 894 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311952 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13365 Dátum: 12 ápr 25, 19:43:07 »

Mit nem lehet azon feldolgozni, hogy meleg lett a srác, pontosabban bevallotta az apjának a másságát, ezt nem értem. Szomorú Nyilván nem az volt élete legboldogabb napja, mikor megtudta, hogy a fia b*zi, de örüljön, hogy nem öngyilkos lett, vagy drogos, vagy gyilkos, vagy terrorista, vagy tudomisén... Annyi, de annyi rossz dolog megtörténhet a "gyermekkel", és szerintem ezek közül messze nem az a legrosszabb, ha ő átvált homoszexuális üzemmódra. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy mindenkit azonnal és feltétlen el kell fogadnunk úgy, ahogy van, mert ennyi empátia a világon nincs, az meg csak képmutatás a világ és önmagunk felé is, ha azonnal rávágjuk: "Fiam, nem baj, te így vagy tökéletes!" De hogy ebbe belebetegedni, aztán nyugtatókon élni tovább... hát, nem tudom, gyenge jellemre vall az ilyen.
Na, jól meglovagoltam ezt a témát, elnézést, csak van néhány dolog a világban, ami abszolút a bögyömben van. Mosolyog

Minagi, a "hehe ott vagyok!" dolgot arra értetted, hogy a "mini" szó szerepelt az előző hozzászólásomban? Vagy... vagy ötletem sincs. xD Óh, és amúgy árigátóú! Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 25, 19:44:18 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13366 Dátum: 12 ápr 25, 19:45:21 »

Igen, arra értettem. Nevet

A tanárom meg nő volt nem férfi... nem tudom, valakik ezt nehezen dolgozzák föl. Ezzel nem lehet mit tenni, mások nem állnak szóba a gyerekükkel emiatt, kitagadják őket stb...  Egy anyuka vagy apuka nem éppen így képzeli el a fia jövőjét, és valakik meg ahoz szeretnének ragaszkodni.
Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13367 Dátum: 12 ápr 25, 19:48:37 »

Nikuccia
gratula
meglovagoltad??egy témát??:o
Nevet ikszdé
 

AM külföldön ugye nem lehet nézni az indát?!
Van rá vmi trük?

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13368 Dátum: 12 ápr 25, 19:55:03 »

Minagi, bocsánat, azt félrenéztem akkor. Nyelvesít

Mugen, ööö... némi perverzséget érzek a szavaidból, igen, meglovagoltam. (: De ha úgy tetszik: részletesen kifejtettem róla a véleményemet, talán túlságosan is. Ha így jobban tetszik, és nem egy szexuális beütésű kép tárul eléd e sorokat olvasva, inkább takard ki azt a "meglovagoltam"-ot, és olvasd oda ezt. kacsint
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13369 Dátum: 12 ápr 25, 20:03:48 »

Nikuccia
Áhh igy már sokkal jobb:D
Na nézzenek oda,már a szavaimban is perverzséget 'érzel'.ikszdé

Valami jó anime?ikszdé

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13370 Dátum: 12 ápr 25, 20:54:10 »

Írok egy kis élmény beszámolót. Tök izgi volt reggel a 6:08-as busszal menni, gondoltam nem leszünk dugig... rosszul hittem, de kezdem az elején. Nevet
Reggel megyek a buszmegállóba, látom az egyik volt óvodatársamat, épp biciklizett, jó ideje csak részegen látom, de azt hiszem most nem volt az, mert egyenesen kerékpározott és órája volt valahol. Nade felszállok a buszra, még van egy csomó hely, megyünk a következő városokba, és kezdünk dugig lenni. Mikor elől a sofőr nem tudta becsukni az ajtót mindig benyomott egy női hang felvételt hogy "Szíveskedjenek beljebb menni és hátul leszállni ha tudnak" vagy valami hasonló szöveg. Volt egy olyan megálló ahol ezt 5x egymás után nyomta be, mert az emberek odébb mentek össz-vissz 1 cm-t de nem is tudtak volna többet, mert tényleg sokan voltunk. Mikor 6x-ra is benyomta úgy elkezdtem nevetni, hogy minden körülöttem lévő furán kezdett el rám nézni, de most nem lehet mit tenni, eléggé komikus volt a helyzet.

Aztán Szentendrén leszállt a nagy része a tömegnek szerencsére. Bár nekem egész végig volt helyem, mert olyan városban szálltam fel, de a mellettem ülő nő, egy idő után puffogot egy sort, majd le is szált, így az ablak mellé tudtam ülni szerencsére és még jobban nem tudtak zavarni. De vonatozni jobb mint buszozni, mostanában vonatozom és jobban élvezem...
Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13371 Dátum: 12 ápr 25, 21:02:22 »

Jó sztory
ÉN is jobb szeretem a vonatot ,de csak haverokkal
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #13372 Dátum: 12 ápr 26, 14:13:06 »

Uhh, micsoda reggelem volt... >.< Jókedvűen felkelek, süt a nap, szép az idő, örülök hogy ma rövidített óráim vannak, hetek óta ez az első nap hogy nem írunk dogát, végre igazán érzem a tavaszt, kivételesen még fülbevalót és karkötőt is vettem, pedig nem szoktam, sőt még kölnit is fújtam magamra, fölvettem a kedvenc fehér tavaszi dzsekimet ami már tavaly óta nem volt rajtam, gondoltam ebben a jó időben gyalog megyek suliba, pár perc késésben voltam de az belefért, kivételesen jókedvűen indulok el, megyek kb. 5 métert...
Erre leszart egy madár.
A dzsekim, a dzseki alól kilógó pólóm, a gatyám, de még a kezem is olyan lett. Általában nem szoktam káromkodni, de ezt nem hagyhattam szó nélkül. Visszarohanok a házba, lesikáltam a kezemet, átöltöztem, de aztán látom az órán, hogy így már nem fogok beérni a suliba. (Mellékesen megjegyzem, a suliban van egy hülye szabály, hogy aki 7:55 után ér be, annak a nevét felírja a portás. A portás megmondja az ofőnek hogy ki késett el, és akkor az egész osztályfőnöki óra azzal megy el, hogy megkérdezi a tanár miért késtem el. Mondhatok bármit, az úgyis igazolatlan késés lesz, de azért elmondja 20x, hogy "ezt nem tudom igazolni!", aztán elmondja hogy le kell rontania a szorgalom jegyemet. Mintha annyira érdekelne hogy milyen jegyet kapok szorgalomból, de azért elmondja, ahogy azt is, hogy még két késés és beírja az intőt. És még mindig nem hagyja abba...) Szóval nem akartam agymosást kapni, ezért felvertem szegény bátyámat, aki még aludt, hogy be tud-e vinni kocsival most rögtön. El is vitt, na de ilyenkor már az egész belvárosban dugó van. 7:50-kor még 2 utcányira voltunk a sulitól, ott kiugrottam és futottam, és pont időben beértem! Megúsztam! Nevet De a reggel szépen el lett rontva... -.-
Már csak azt a nagy szerencsét várom, amit az emberek valami oknál fogva a szarhoz szoktak kötni. Remélem nem az a szerencse, hogy időben beértem. Paradoxon.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13373 Dátum: 12 ápr 26, 14:25:54 »

Hú beatreex, most majdnem megfulladtam. Nevet Pont ittam mikor olvastam, a madár baleseted. Részvétem a reggeled miatt, de az enyémse lett jobb. Végre a héten először feltudtam kelni időben, de addig addig készülődtem melóba, hogy pont akkor értem be amikor megszólalt a duda és még kártyát nem húztam. Így 30 perc levonás lesz a fizumból = /. De ez még haggyám, a főnököm rámbízta a 8 ember közül, hogy én csináljam a jelenlegi legfontosabb terméket. Nem is kell mondanom, hogy vagy 20x átnéztem mindent mielőtt letudtam egyet, erre odajött sürgetni. Nagy felelősség volt és nagyon szutyok meló, ráadásul az idő is alig telt. És a nap végére már csak tetézte a jókedvem, mikor mondta, hogy szombaton is be kell mennem! :S Örülök, hogy végre itthon vagyok és hogy szép időnk van! Mosolyog
Naplózva

<Mesterem: heo>
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #13374 Dátum: 12 ápr 26, 14:40:12 »

Bocsánat, nem akartam hogy fulladozz Nevet Hát akkor nem volt túl jó napod Szomorú Nekem szerencsére csak a reggelem volt rossz, a suliban minden okés volt és a jókedvem is visszatért Mosolyog Csak az ilyen reggeleket utálom, egyszer volt olyan is, hogy a bátyám vitt suliba kocsival, erre kidurrant az egyik kerék... ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13375 Dátum: 12 ápr 26, 14:44:09 »

Shidori
mit dolgozoll??
Beatreex
Xd
Ez vicces:D
De részvét a szar reggelért
Milyen suliba jársz??
Én most eszem és pont most olvastam,majdnem megöltélXD
Nekem minden reggelem rosz,de a mai pont jó volt!
Későn keltem,beértem,anyum készitett ki reggelit,szal nem kaja nélkül mentem,inni is tudtam vinni ,nem felejtettem el
a suliba érve viszont elromlott.
beszámoló vége
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13376 Dátum: 12 ápr 26, 14:49:40 »

Nem gond, legalább nevettem is ma (már bocsánat, de vicces kis story). Nevet Nem volt túl jó napom, de nem lehet minden napom jó, nem igaz!?  Nekem is volt olyan, hogy nővérem vitt kocsival suliba erre, paff, nekünk jöttek. Mint kiderült a csávó telefonált, nem figyelt stb.. Rendes volt, mindent megtett, nem történt semmi. Annyi, hogy kb ütközés és kiszállás kocsiból, majd a kérdőrevonás után szaladtam a suliba (szerencsére nem volt már onnan messze) és időbe beértem! Nevet

Mugen, úgyemlékszem, hogy már erről mi beszélgettünk, de azért leírom mégegyszer!
Egy fémipari cégnél dolgozok, ez egy német cég és ott én személy szerint galvanizálok! Bár most egy kis időre átkerültem a csomagolóba, mert sokat küldtek onnét és a galvánba sokan is vagyunk. Nevet Galvanizálás: röviden, tömören, érthetően: króm, matt, úgynevezett darkos "festést, réteget" kap a vas. Lényegében ez egy automatikus folyamat, ha részletesen érdekel a dolog, akkor írj privátban és elmondom! Mosolyog
Naplózva

<Mesterem: heo>
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #13377 Dátum: 12 ápr 26, 15:15:03 »

shidori, semmi gond, örülök hogy legalább egy kis örömet okoztam a történetemmel, így utólag már nekem is vicces Nevet

mugen: Ez jó, leírom a reggelemet, erre shidori majdnem megfullad, téged is majdnem megöllek vele... ikszdé
Egyébként én egy gimnáziumba járok, ahol a tanárok nagyon el vannak szállva attól, hogy állítólag ez Sopron egyik legjobb középiskolája. Na de a "legjobb" az egy elég relatív megközelítés. Mondjuk úgy, hogy a tanárok jó iskolaátlagot tudnak kifacsarni belőlünk. Ennek köszönhetően a fél város beképzeltnek és strébernek gondol minket, pedig a diákok itt is ugyanolyan diákok mint máshol... Azaz mi is mindig baromkodunk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 26, 15:45:07 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13378 Dátum: 12 ápr 26, 15:19:47 »

shidori
sokmindent igy hirtelen elfelejtek,de ilyenkor eszembe jut.
Csak a galvanizálást mondtad.
Ok menjen priv.be:D
Nem szeretem a kémiát mint tantárgy csak mint tudomány :DDDD
Olyan mint a Harley Davidson nak a kipufogói?Nevet
MErt igy ha hülye lennék a mattról a matt fekete maserati ugrana be vagy bmw:D

beatreex
csak azért mert nálunk is igy van ,volt mert már nem érdekli a portást 1-2 hónapja volt,hogy 4 órára mentem be
azt oda se jött.
mondjuk volt igazolásom,mert orvostól jöttem:D
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13379 Dátum: 12 ápr 26, 15:25:37 »

Én sem vagyok nagyon profi még benne és szaknyelven nem is tudok róla beszélni, hisz nem régóta dolgozom ott, de igen lényegében a matt egy fajta árnyalat (azthiszem Nevet:D). 

Beatreex, te most vagy végzős?
Naplózva

<Mesterem: heo>
Oldalak: 1 ... 890 891 [892] 893 894 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!