24 szep 28, 14:15:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 882 883 [884] 885 886 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1312140 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13245 Dátum: 12 ápr 24, 18:15:59 »

Lehet ez valami női poén, de nem értem. Miért nézett volna? Ennyire furcsa lenne?  Gondolkozik

Mondjuk van olyan, hogy bemegyek egy boltba és jön a szokásos párbeszéd.

Én: Jó napot! Árusítanak energiaitalt?
Boltos: Szia! Persze, van sok fajta.
Én: Milyenek?
...Elsorolja szegény.
Én: Köszönöm! Viszlát!

Itt van a pont ahol eldurran az agyuk és rákezdenek...

Boltos: Egyiket sem szereti?
Én: Nem ez a gond, gyűjtőm őket és ezek mind megvannak.
Boltos: Gyűjti az energiaitalokat? Mennyi van?
(Ez a szám minden héten változik, de lassan 500-nál járok.)
Én: Mondok egy viszonylag friss számot.

Ilyenkor van fatal error és rebeg egy halk értemet aztán még köszön az ajtón túli árnyékomnak.


De szeretem amikor elcsendesednek. Nevet
Nagy boltokban meg a biztonsági őr kötözködik pedig nem vagyok egy zsebrambó alkat, de nem bírnak nyugton hagyni.
Nyit egy kedves "Mit szöszmötölsz itt öcsi!?"-vel, aztán lejátszódik valami a fentiekhez hasonló párbeszéd és a végén ott marad szegénykém, mintha csak a kutya hagyta volna maga után. ikszdé

Engem is meg szoktak néha lepni. Van olyan boltos aki teljesen képben van ezzel a szenvedéllyel. Rendesen kérdezget, hogy szerintem mit rendeljen, mi az amit szeretnek... Van olyan aki elkéri a telefonszámomat és hív, ha van valami újdonsága vagy tud rendelni valami újat a beszállítótól. Imádom azokat az arcokat. A vicces, hogy teljesen vegyesek. Öreg néni-től a fiatal srácig mindenféle ember és mégis mind segítenek.
Olyankor mindig tolok egy hálás kisfiú szempárt. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #13246 Dátum: 12 ápr 24, 18:32:37 »

Nem olyan vészesen furcsa, csak a HSM éppenséggel.. na mindegy. xD

Jaj a biztonsági őrökről ne is beszéljünk.. "Kislány, miért nézegeted azokat a borokat?" Istenem, a papám kért meg, hogy nézzem meg hogy van-e a kedvencéből... smirksweat

De jó kis vihar volt itt. *o*
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13247 Dátum: 12 ápr 24, 18:37:41 »

Itt is pont most ment el, egy 10 perce se Nevet Ráadásul mobilneten vagyok és jelet se fogott ez sz*r xD
Naplózva

<Mesterem: heo>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13248 Dátum: 12 ápr 24, 18:37:54 »

Nem azért kéri el a telefonszámodat. -.-' Ej te, nem tanulsz az élettől, ők a ZAKLATÓID.

Én úgy szeretem mikor a biztonsági őrök elkezdenek követni és komolyan egy mini lépés választ el minket egymástól... Persze másokra nem tudna figyelni, pont engem kell kiszemelni, aki elárulja magát ha esetleg lopni akarnak, amit még soha nem tettem meg. Komolyan! Nevet
Azt viszont utálom, hogy ha nem kell segítség, oda jönnek hozzám állandóan, hogy "Kell segítség?" viszont mikor kéne, ez egész boltot/áruházat felkutatom és egy embert se találok, ha meg igen, nem tud semmit.

Itt is volt eső mikor szundikáltam, azóta tisztul az ég, holnaptól szép napsütés lesz.

Olyankor mindig tolok egy hálás kisfiú szempárt. Nevet
Van neked olyanod?Nevet
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13249 Dátum: 12 ápr 24, 18:46:33 »

Nem olyan vészesen furcsa, csak a HSM éppenséggel.. na mindegy. xD
Na fejtsd ki a kedvemért, légy oly jó!

Mini, van olyanom. Nyelvesít Durci

Azt mondod a zaklatóim, ritkábban hívnak, mint anyámék,valamit rosszul csinálnak akkor.  Gondolkozik
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #13250 Dátum: 12 ápr 24, 18:52:51 »

Itt 10 percenként esik az eső, utána napsütés. xD Érdekes..

Nekem egyik barátom gyűjtötte régen az energia italos dobozokat. Párat én is adtam neki. Nevet közös kedvencünk az Ed Hardy-s meg a HSM-es volt. :3
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13251 Dátum: 12 ápr 24, 18:54:01 »

Ja, a biztonsági őrökkel én is mindig úgy járok, mint Mini xD

« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 24, 19:02:16 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13252 Dátum: 12 ápr 24, 18:57:47 »

Jól van hiszek neked...  Izé José...

Azért hívnak ritkábban mert nem tudják hogyan kell zaklatni. Ej, majd kiadok egy könyvet. >_< Bár nem tudom hogyan kell zaklatni, áh megkérdezem egy ismerősöm, ő elég profi ebben.

A HSM-mel meg az van hogy az emberek abban a tudatban élnek, hogy a kislányok szeretik nézni, ahogy a Hannah Montana és az új Disney színészes sorozatokat/filmeket. Ők vannak oda érte, ők énekelik a számokat és táncolnak stb stb... Egyébként én a HSM 3-at moziban láttam.  Kúl Tök király volt, csak mi voltunk bent a teremben. Nevet
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #13253 Dátum: 12 ápr 24, 19:01:05 »

Megnézni nem bűn, de olyan cuccokkal mászkálni.. Hümm-hümm Pl. volt tavaly egy 8.-os lány, Hannah Montana-s táskával, tolltartóval, tollakkal és csak és kizárólag olyan füzetekkel. >.<# Én is néztem pár részt amikor 5-6.-os voltam, de eszem ágába se lett volna minden cuccomat HM-esre cserélni. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13254 Dátum: 12 ápr 24, 19:03:32 »

Háh nem vagyok egyedül Sabaku. Nevet

Azt én sem értem miért vesznek olyan cuccokat, tolltartókat stb. -.- De az energiaitalt megértem, mert az is egyedi darab és hiába HSM, kell a gyűjteménybe.
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13255 Dátum: 12 ápr 24, 19:04:51 »

ikszdé Húgom is folyton olyan cuccokkal mászkált, pólok, tolltartó sőt még hanah monthanas bugyit is kapot. o.O Annak aztán mi értelme? úgyse látja seni. Sőt még a chipset is olyat evett. Mondtam neki, hogy nincs saját személyiséged? ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13256 Dátum: 12 ápr 24, 19:05:09 »

Persze, az ismerősöd... Izé José...

Biztosan velem van a baj, de amíg nem vettem meg ezt szóban forgó italt addig nem is tudtam, hogy van ilyen film. Biztosan nem vagyok eléggé tájékozott...

Nem merem elítélni az ilyen embereket, nincs hozzá jogom. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13257 Dátum: 12 ápr 24, 19:05:48 »

Meseszereplős táskát vagy mit tök hülyeség vanni, mert 2.ban tök menő a Witch, aztán 5.ben azzal a táskával mászkálni már nem annyira xD

Engem régebben a dm-es őr sasolt mindig nagyn csúnyán.

Heo: ezeknek cska a dobozát teszed el, vagy meg is iszod őket?:O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #13258 Dátum: 12 ápr 24, 19:11:19 »

hmm de jó idő volt~ hűvös és esett.. fogtam a mobilomat, a rajzfüzetem meg a tolltartóm, és kiültem a kert végébe, és rajzolgattam. jó ideje nem csináltam ilyet jól esett, kicsit elszakadtam a veszekedésből. tesóm hihetetlen...kiakadt azon, hogy apa azt kérdezte, hogy:

Matekból hol tartotok? Függvényeknél?

erre úgy kiakadt, mintha apa ki akarta volna tagadni a családból. Kéne egy másik tesó, elegem van az ilyen meddő veszekedésekből. Egyszerűen, ha nem látnám nem hinném el! Mikor költözik már el?? könyörgöm 18 éves...szedjen fel egy csajt azt' húzzon el innen.

Ráadásul a nagypapám is elég rosszul van mostanában, szóval a légkör is ingerlékenyebb. Mondjuk én inkább behúzódom a szobámba, de így is folyton gombóc van a gyomromban...

Ráadásul a bátyó olyan szenvtelenül beszél a halálról, mintha az nem hagyna nyomot. Ez idegesít a legjobban. Persze, most jöhetnek az iylen dolgok, hogy a halál megváltás meg stbstb. Én annyit fogtam eddig fel belőle, hogyha nem velem történik meg, akkor fáj. Annak jobb, akivel gyorsan történik, elalszik és nem kel fel. Meg tudom, hogy nem kell tőle félni, nem is az a baj, hanem a fájdalom és az üresség. És ez már álmomban sem hagy békén.

szerk: heo szép kis kollekciód lehet, én régebben cukorpapírokat gyűjtöttem. még egy részük talán meg is van Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 24, 19:13:35 írta ^^ » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13259 Dátum: 12 ápr 24, 19:19:01 »

Persze, az ismerősöd... Izé José...

Biztosan velem van a baj, de amíg nem vettem meg ezt szóban forgó italt addig nem is tudtam, hogy van ilyen film. Biztosan nem vagyok eléggé tájékozott...
Szemét!  Leüt Én nem vagyok képes a zaklatásra, az orvosom is megmondta miután kigyógyított belőle.  Wátdöfákk Ezek a szavak hagyták el a száját: "Mini, nem vagy képes többé senkit zaklatni, ha olyan gondolatot támad, meg fog rázni az áram, beépítettünk egy chipet az agyadba, így tudni fogjuk"  smirksweat
Az meg hogy nem ismerted azokat a filmeket... fú de ciki. ikszdé Jaj ha nagyon szeretnéd orvosoljuk ezt a problémát.

Sabaku, nálam is a DM-ben van ez legtöbbször, nem tudom miért. Nevet

Flexee, eléggé... fura tesód van. O.o
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 24, 19:20:47 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 ... 882 883 [884] 885 886 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!