24 jún 16, 23:58:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 793 794 [795] 796 797 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1181558 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11910 Dátum: 12 márc 22, 21:52:37 »

Kész gonosz szuperzsenik

Ezzel vitába szállnék ikszdé honnan veszed, hogy gonoszak? Mert az ember mit csinált? Felfedezte, hogy hogyan lélegezzen a víz alatt, itt fenn a szárazföldön kész bázisok vannak szuper koponyákkal, lehet, hogy az emberiség a gonosz? Mert az, hogy az emberi hülyeség határtalan az oké, de én nem érzem magam kimondottan gonosznak Gondolkozik bár az állatkínzók azok >.<# de nem csak belőlük áll a világ. Remélem.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11911 Dátum: 12 márc 22, 21:54:15 »

Szerintem űrlények tuti vannak, elvégre a világegyetem végtelen, lehetetlen hogy csak a mi földünkön alakult volna ki élet. smirksweat Így is 1-2 éve vagy hogy felfedeztek egy bolygót, ahol találtak vizet azt hiszem, vagy élő sejtet, már nem tudom, de találtak valami olyat, ami az élet kialakulásához vezethet ott. Akkor meg? Ha ilyen közel találtak élhető bolygót, akkor a végtelenségben miért ne lenne akár több is? smirksweat

Hú, már lehet hogy az elrabolt búvárok megtermékenyítettek pár polipot, és kialakulóban van egy félig ember-félig polip generáció. Majd lesznek ilyen polipemberek. Ohh My God Tudom, túl élénk a fantáziám.^^"

Amúgy most ilyen raptor mánia van.. Mindenki azt mondja hogy novemberben eljönnek és leigázzák a Földet. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11912 Dátum: 12 márc 22, 21:57:05 »

Franc.. azt hittem, decemberig még van időnk...  Neeem
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11913 Dátum: 12 márc 22, 21:57:47 »

jajjmár... mit pattognak ezek, nem elég az emberiségnek még egy világvége? ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11914 Dátum: 12 márc 22, 22:00:54 »

Hagyjuk már ezeket a világvégéket. smirksweat Apa mesélte hogy 2000-ben is volt egy világvége, és sokan öngyilkosok is lettek, meg kimentek a mezőkre együtt várni hogy eljöjjön az apokalipszis. smirksweat ikszdé A maja naptár is hülyeség, már nem volt több hely és kész. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11915 Dátum: 12 márc 22, 22:02:05 »

Miért lenne élénk a fantáziád? Ohh My God Szerintem simán megtörténhet.

Amúgy, ha már találnak valahol élő sejtet, akkor az nem vezethet az élet kialakulásához, mert ott már van élet. A sejt.

Raptorok? Lehet, szövetkeztek a polipokkal. Így azok is megspórolják a földi légzőkészülékekre szánt időt. Simán csak a raptorokat küldenék ránk a szárazföldön. Ők meg támadnának a vízen.
Amúgy bírom a raptorokat. Nevet (meg a szót is raptorraptorraptor ikszdé)
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11916 Dátum: 12 márc 22, 22:06:06 »

Jóó na tudod hogy értettem az "élet kialakulását". Hümm-hümm Akkor úgy fogalmazok, hogy lehetővé teszi a fejlettebb élőlények életének kialakulását. Nevet Vagy... több élet kialakulását.  Hümm-hümm

Raptor.. nekem valamiért mindig egy répa orrú, gyíkfejű robot jut róla az eszembe, nem tudom miért. xDD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11917 Dátum: 12 márc 22, 22:08:46 »

Talán, mert volt egy olyan mese? Nevet Ne kérdezd a címét.. ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11918 Dátum: 12 márc 22, 22:10:11 »

Ilyen mese? xD Én még életemben nem hallottam ilyen meséről. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11919 Dátum: 12 márc 22, 22:15:24 »

Volt valami dínós-robotos mese régen, nem is egy.. Az egyik a DICE, de most nem erre gondoltam. Amire gondoltam, annak nem tudom a címét. >.<#

De ne térjünk el a tárgytól! A világvége fontosabb, mint valami régi rajzfilm, aminek még a címét sem tudom.. >.<#
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11920 Dátum: 12 márc 22, 22:28:43 »

Várj... azok nem is raptorok, hanem reptoidok. ikszdé ikszdé Összekevertem. A raptor az egy dínófaj volt. xDD Okéé, megyek aludni, fáradt vagyok ezekszerint. smirksweat

Lényeg a lényeg, ha eljönnek a reptoidok, akkor megnézetjük velük a dínós-robotos filmeket. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11921 Dátum: 12 márc 22, 22:40:08 »

És akkor a kraken csak 1 közüllük, aki felmerészkedett a mélyből xD A tintahal az emberben a gyomorsav hatására, amit részben semlegesít, mutálódik, mint az amutáns aligátor, a szenyvízhálózatokban. xDDD

Az UFOk meg a raptor-polip-tintahal szövetség pedig eddig csak azért nem támad, mert megvárják, h Chuck Norris meghaljon, mert tőle félnek. Csakhohy ő már meghalt.... de már jobban van xDDD Mert a halál félt eljönni érte.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 22, 22:42:12 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11922 Dátum: 12 márc 22, 22:46:20 »

Cöh, Chuck Norrist bárki fejbe üti^^ nem volt az senki csak egy színész... Már nagyon ki vagyok tőle...  smirksweat
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11923 Dátum: 12 márc 22, 23:38:21 »

AZért, prászorors karate bajnok is volt, és tréningelte kicsit Burce Lee is, aki meg ugye az évszázad, ha nem az évezred harcművésze kategória. De ja, amúgy Chuck egy barom, aki már rég nem keméyn anynira sem, mint régen volt.  Nevet
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11924 Dátum: 12 márc 23, 01:32:32 »

Jó bocsánat, én már torkig vagyok a chuckos viccekkel. =) többre becsülök nála egy szolnoki karatemestert smirksweat ha már karate Nyelvesít Őt még a japán mesterek is elismerik Nevet  De hála a fb-nek meguntam a chuckos viccekre...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 793 794 [795] 796 797 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!