24 szep 27, 18:17:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311071 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11895 Dátum: 12 márc 22, 21:05:47 »

Nem a gyomrába nőt bele,hanem kiette magát onnan és úgy...
Nem tudom, A-chan... ezt én is hallottam, de lehet, csak urban legend.  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11896 Dátum: 12 márc 22, 21:07:50 »

PErsze és majd elhiszem ha piros hó esik.. ott van a gyomorsav banna h a picsbe él? meg kellene emésztenie, másik meg aza bébi kalmár persze... és akkor hogyan evett a nő? ha a gyomra tele volt? persze én nem hiszem el..

A gyomorsav azért nem marja szét mert a polip tintájának lúg tartalma közömbösíti a gyomor sav tartalmát. Ezért maradhat életben a polip. Azonban ez étvágytalansághoz és emésztési zavarokhoz vezet, tehát nem nehéz kiszúrni.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11897 Dátum: 12 márc 22, 21:08:25 »

Ha nem hiszed el, az a te bajod. Amúgy is mindegy, ha nem nyelsz le egy polipot sem élve...

Én is valami ilyesmit készültem mondani Nevet

na akkor egy kis panasz ikszdé

nyaktól lefele mindenem fáj kivéve a két kéz- ill. lábfejem, mert kedden megpróbáltam megint függeszkedni, több-kevesebb sikerrel, meg a fejenátfordulást gyakorolgattam, meg korláton valami fellendülést. egyszerűen fáj ha fekszem fáj ha ülök és fáj, ha létezem ikszdé kicsit furcsa de majd hozzászokom Hmm?
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11898 Dátum: 12 márc 22, 21:08:59 »

A parthenogenesis, vagy szűznemzés lehetőségét sem lehet kizárni. Sok állatról nem is tudjuk, hogy képes rá, aztán hopp, kiderül, hogy igen. A sok iylen esetet elég könnyen magyarázná. Persze, miután képesek túlélni a gyomorsavat, és a testnedveinkből kivonni az oxigént, bármit kinézek belőlük.  EGyes kísérletek szerint a polipok intelligensebbek a delfineknél, a bálnáknál, vagy az emereknél is, és ez az egész talán a gonosz világuralomra törekvő kísérleteik kezdete.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11899 Dátum: 12 márc 22, 21:13:42 »

Mondjuk fikció (már amennyire) az Alienek túlélőképessége Nevet egyszerűen megdöbbentő milyen gyorsan tanultak és alkalmazkodtak, amúgy egyáltalán nem kizárt, hogy a jövőben felbukkanhatnak akár a Földön is ilyen élőlények. Én személy szerint hiszek az UFÓkban, de ezzel nem arra célzok, hogy János bácsi mesélte nekem hogy 2 napja éjfélkor letapizta egy zöld kis élőlény, majd elrepült a csészealjában.
Mégis mennyi az esélye, hogy a Végtelenben mi vagyunk az egyetlenek?? lassan meg kellene keresnem, van-e ilyen téma ikszdé

szerk: a minden ami tudományba, szerintem bőven belefér majd ott vitatkozom ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 22, 21:15:23 írta ^^ » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11900 Dátum: 12 márc 22, 21:14:48 »

STM:
Ez nagyon valószínű, már a híradóban is benne volt.. egy polip megtámadott egy búvárt valahol tök mélyen, de ahelyet, hogy fojtogani kezdte volna, vagy ilyesmi, letépte az oxigéncsövét... tehát megértette, hogy azon keresztül lélegzik. Ez roppant fejlett agyra utal, mert ezt még egy ember sem értené, ha úgy nő fel hogy nem tudja. És ugyanez a polip megpróbálta leszedni a búvárról az órát is. A technológiánkra fáj a foguk, ez már holtbiztos. Lehet, hogy a parazita-polipok, miután visszatértek a tengerbe, másoknak is továbbadják az emberől elesett tudást.. de ez már csak az én elméletem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11901 Dátum: 12 márc 22, 21:23:38 »

Szóval most mi is van a polippal? :O Ha élve eszed meg akkor él benned tovább? Hmm? Jézus! Ezek után mégjobban fogok undorodni az ilyen tengeri herkentyűktől Technikai KO ikszdé

Na végre megy a laptopom... azt hittem már vége szegénynek  Neeem
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11902 Dátum: 12 márc 22, 21:30:36 »

Az nem polip volt, hanem tintahal. Nevet Egy NatGeo-s fényképésszel (vagy operatőrrel-nem emlékszem rá pontosan) történt.

Amúgy pont az a fajta tintahal elég nagyra tud nőni, úgyhogy az "áldozatnak" szerencséje volt, hogy csak egy kisebb példánnyal futott össze. Nekünk is szerencsénk volt. Ha a lábasfejűek megszerezték volna a légzőkészülék technológiáját... Gondoljatok bele. Ha képesek kifejleszteni a szárazföldi légzőkészüléket, akkor egy olyan szerkezet elkészítése, ami lehetővé teszi nekik a nem vízi helyváltoztatást, már gyerekjáték lehet.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11903 Dátum: 12 márc 22, 21:32:14 »

A legdurvább, hogy simán elvannak a szárazföldön is rövid ideig, már most is, nem szabad a kezükbe adni egy olyan technnológiát, ami segíti ezt.
Bizonyos maradványok alapján feltételezik, hogy nem is csak tintahalakból, de polipfélékből is élhetnek a mélytengerekben többtízméteres óriások. Ők állhatnak az egész mögött, és csak várják a napot, hogy mikor másszanak ki és kezdjék meg a totális háborút. Gőzünk sincs mi folyik a mélytengerekben, és mekkora seregük lehet... ez az információgyűjtős dolog is könynen elképzelhető....
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11904 Dátum: 12 márc 22, 21:36:05 »

Kutatások is kimutatták, hogy a polipok is képesek ezközhasználatra, még a varjaknál is ügyesebbek... Akik meg a majnoknál is jobbak. Állítlga nem csak használjál őket, hanem saját maguk készítik.. volt egy kísérlet, amiben egy tintahal egy korall segítségével piszkál ki egy egyszerű zárat... ez milyen mebernek jut eszébe? Radásul nem is akkor, amikor látta az embereket maga körül, akkor játszotta  a buta puhatestűt, de amint kiléptek a szobából, azonnal letörte azt a korallt.. ő még biztos nem volt parazita soha, és nem tudott a kamerákról...

Na meg amit STM mondott, hoyg a tenger mélyét mi egyálatlán enm ismerjük, ki tudja, mik vannak ott..
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11905 Dátum: 12 márc 22, 21:36:38 »

Hát gyerekek, nincs mit tenni, össze kell fognunk és megmenteni a világot a polip és tintahal világuralomtól. Pojén Bár lehet jobban járna a Föld, ha nem az emberek hanem a puhatestűek uralkodnának. Pojén

Lehet hogy a tenger mélyén már egy kész bázisuk van. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11906 Dátum: 12 márc 22, 21:37:56 »

Hm... Van egy olyan érzésem, hogy én erre nem vagyok kíváncsi hogy ott mi van ^.^ megijednék úgy lehet... De ijesztő amit mondotok O.o mondjuk van benne ráció... =)

És az eltűnt búvárok az ő kísérleti alanyaik ... Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11907 Dátum: 12 márc 22, 21:38:52 »

persze meg egy egész civilizáció... xD nha jó osztom a véleményt miszerint vannak tőlünk okosabbak, vagy kozel azonos szinten, és abban is igazat adok hogy ott az univerzum, ne hogy má mi legyünk az egyetlenek.. jönnet az ufok, és narutot nézetünk velük.. xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11908 Dátum: 12 márc 22, 21:40:23 »

Simán lehetséges, gondolj bele, mekkora agya lehet egy harminc méteres példánynak. Kész gonosz szuperzsenik lehetnek, a többik csak kishalak a mélyvízi elithez képest... ki tudja, talán poénból embereket nyelnek le élve, és innen jött az ötlet, hogy ők meg kémkedhetnének ezezl a módszerrel.. a nőben kinőtt óriáskalmár talán kísérlet volt arra, hogy egy embernek álcázott kémet küldjenek fel.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11909 Dátum: 12 márc 22, 21:45:55 »

Engem érdekelne, hogy mi van ott lent.. Jó lenne előre tudni, kik akarják kiirtani az emberiséget. Nevet
Amúgy szerintem előbb találkozunk világuralomra törő lábasfejűekkel, mint UFO-kkal.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!