24 szep 28, 00:17:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 763 764 [765] 766 767 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311654 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #11460 Dátum: 12 márc 08, 20:31:02 »

A biosz könnyű, jövőre megyek faktra  Nevet

És tök jó nekem nincs lyukas fogam ikszdé

Nem tudtok valamit a Kämpfer, a HOTD és az Elfen Lied 2. évadjáról? Már annyira nem bírom ki Nyelvesít
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11461 Dátum: 12 márc 08, 20:39:59 »

Ez is goblin, ha nem tűnt volna fel. Durci Nevet Amúgy van egy tök jó harcos goblingirl, de túl kevés ruha van rajta, illetve még épphogy mindent takar, amit kell, de szerintem túl kirívónak találná egy-két moderátor, szóóval talán nem teszem ki. Lesütöttszemek
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #11462 Dátum: 12 márc 08, 20:42:54 »

Nem látszik goblinnak. Olyan mint egy kékhajú átlag máguscsajszi. Hümm-hümm De legalább gyakorlod a varázslást. Nevet
Vigasztalásként meghallgatom a goblin girl számot. Szomorú
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11463 Dátum: 12 márc 08, 20:46:41 »

De ott kilóg a füle a sapka alól. Sapkás Látod? Csak most bőrszínű a bőrszínem. Nem lehetek mindig zöld, látod az is a sok spenóttól van.  Lesütöttszemek
Goblin girl szám, az de jó. Nevet

Témagyilkos vagyok. ööööö Már hanyadszorra.. Hát ezkész. Na mindegy. Sokat kell tanulni bioszra és még mindig itt vagyok. Függő vagyok. És nem szeretem a bioszt, nagyon bonyolult, bezzeg tavaly mennyire imádtam az állatos-növényes részt, de ez uncsi.. vagyis nem uncsi, csak nem értem. xD

Nekem kb. 4 hónapja csinálták a fogam, oldalt fúrta, tömte, rá 1 hónapra kiesett a tömés a jobboldaliból, szóval visszamentünk, de már nagyon jó mindkét oldalon. Nevet Amúgy van olyan osztálytársam, akinek még van egy csomó tejfoga. De azt hogy? Nekem 5.-ben esett ki az utolsó asszem.  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 21:22:39 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11464 Dátum: 12 márc 08, 21:59:37 »

Nem vagy témagyilkos, csak nekem közben zajlik a családi élet. A gép amit vettünk jó drágán és pár napja lett kész, haldoklik. Olyan demotiváló szerintem főleg hogy nem volt olcsó. :/ De engem nem nagyon izgat nemsoká nekem úgyis új laptopom lesz ^^ (nem mintha most nem lenne laptopom Mosolyog ) .

Biosz nekem sem volt a kedvencem ^^ .

Közben kaptam anyától egy hatalmas csomag csokiskekszet Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 22:08:53 írta Lilus » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11465 Dátum: 12 márc 08, 22:28:01 »

Milyen laptopod lesz? (:

Csokiskeksz.. Rég láttam csokit, egy pár hónapja nagyon sokat ettem és elhatároztam, hogy most megválok a kedvenc harapnivalómtól. Szomorú Eleinte nehezen, de mostmár tök jól meg vagyok nélküle. Persze, a nőnapi csokit azt muszáj lesz megenni. Pojén De utána megint gyümi.^^ Amúúgy idén először ettem az első eperszállítmányból. Nevet Egyiptomi volt. És finom :'3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11466 Dátum: 12 márc 08, 22:31:39 »

Milyen ember (illetve goblin) vagy te? Ohh My God Önként lemondani a csokiról. Neeem
Egyiptomi eper. ikszdé
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11467 Dátum: 12 márc 08, 22:32:04 »

Amit kinéztem magamnak az egy HP duplamagos laptop. szerintem egész jó. Mosolyog
 Április környékén veszem meg, majd még körbenézek, hátha valami lesz még mondjuk akcióban ^^"
Pluszban itthonra már épül nekem egy asztali gép. Nem nagy szám de amit játszom szerintem el fog rajta futni. Mosolyog
Nem tudnék lemondani a csokiról O_O" élek halok érte Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 22:34:42 írta Lilus » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11468 Dátum: 12 márc 08, 22:34:16 »

Muszáj volt lemondani róla, ha nem akarok sonkagoblinból szalonnagoblin lenni. smirksweat De tény, hogy nem könnyű elhatározás volt. Lesütöttszemek Azóta is csodálkozok magamon. ._."
Vegyél te is egyiptomi epret, nagyon finom. Nevet

HP-k azok jók szoktak lenni tudtommal.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11469 Dátum: 12 márc 08, 22:35:39 »

Igen meg nem annyira drága. 110ezer forint Mosolyog Remélem nem fogok vele úgy járni mint a nagygéppel jártunk. Kicsit felbosszantana ha a második hetét már szervízben töltené.  Hümm-hümm
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11470 Dátum: 12 márc 08, 22:40:06 »

Nekem is duplamagos HP-m van (kb 200 ezerért smirksweat). ^^
Attól nem kell róla lemondani. Csak nem az agyoncukrozott 30%-osakat kell enni. Nyelvesít
Itt nincs eper. Sír
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11471 Dátum: 12 márc 08, 22:52:53 »

Nekem egy 3 éves Emachines e620am van. Szegénykém már eléggé csak döcög...  smirksweat
De ha megvettem a lapit sem állok le, kell egy monitor a most hát nem új de épülő asztali gépemhez. meg egy billentyűzet. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 22:56:09 írta Lilus » Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #11472 Dátum: 12 márc 08, 22:58:52 »

Háhá! Sziasztok!
Sietősen írok, mivel büntiben vagyok, egy József Attila vers miatt. (nem tanultam meg)  smirksweat
Na jó... töriből is majdnem egyest kaptam... dee... 5-ös lett a német dolgozatom! ikszdé (szép vigasz...)

Csokis keksz? Adsz belőle? *.* Én egy doboz macskanyelvet kaptam.  Hümm-hümm A csoki is finom, meg a csomagolás is cuki. >.<
Nagy hiba, de én nem szoktam gyümölcsöt enni. Egyáltalán nem. Mondjuk... na jó, ha megérik a málna, a szilva, a barack, a szeder, meg az alma, akkor azt. Meg bodza szörp! *.* De az még messze van. Neeem

Nekem ASUS laptopom van, ez is kb 150ezer lehetett. Nagyon jól működik, csak az a baj, hogy "olcsó" Win7 van rá telepítve, azaz elméletileg nagyobb az esély a rendszerhibák kialakulására. (meg is mutatkozik abban, hogy alvó állapotból visszatérve lefagy)
A kedvenc virágom pedig az: ibolya, a tulipán, a százszorszép, a pitypang meg a hajnalka, meg a nefelejts, meg az aranyeső, meg a bodza! ikszdé Amúgy minden virágot szeretek ami színes, ha meg az illata is jó, az csak plusz pont.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 23:00:45 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11473 Dátum: 12 márc 08, 23:01:45 »

Szia!

Uhh bünti? :S az nem jó Szomorú
*ad neki bőven belőle* Mosolyog

Asus?*.* jaj az egyik kedvenc számítógépes márkám nagyon jó gépeket csinál. Mosolyog
Csak ahol néztem csak netbook volt.
Windows egy rakat ürülék, de mit tegyek ha a játékok erre vannak írva?  Hümm-hümm
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11474 Dátum: 12 márc 08, 23:06:32 »

Rossz nézni, ahogy ilyen jó gépekről/lapotokról van szó. ikszdé
Én mindig kinyírom vagy az egész gépet, vagy annak egy olyan alkatrészét, hogy míg nem szerzünk a helyére másikat, addig kampec. Általában ez a tápegység...
Sajnos elég gagyi ez a gép, én meg annyi mindenre használnám, hogy járatom a procit folyton, ami végül szépen elfárad és az örök számítástechnikai mezőkre távozik. Egy jobb gép vagy laptop elkelne, talán azt nem nyírnám ki folyton.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 763 764 [765] 766 767 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!