24 jún 17, 11:49:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182312 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11355 Dátum: 12 márc 06, 18:31:31 »

Én is vajszívű vagyok, nem tiltok csak úgy le embereket. Pirul Inkább nem válaszolok nekik.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11356 Dátum: 12 márc 06, 18:36:55 »

Én még ahhoz is vajszívű vagyok, hogy ne válaszoljak nekik. >.<#
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11357 Dátum: 12 márc 06, 18:40:42 »

Azért azt már én simán megcsinálom.xD Semmi gond A-chan, neked olyan vajszived van hogy az már tej. ^^ És ez nem rossz dolog. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11358 Dátum: 12 márc 06, 18:42:11 »

Én nem sunyulok, csak lrázom őket, hogy bocs, most nem érek rá, ezt meg ezt csinálom .D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11359 Dátum: 12 márc 06, 18:46:21 »

tia: Azért mert anno nagyon rossz volt hogy felmentem és nagyon aranyosak hogy rám írtak sok-sokan, de valamikor volt hogy csak 2 emberrel szerettem volna megbeszélni valamit és kész, és nem mindig voltam rejtve, ez a megoldás meg könnyű volt.
Én is mindig válaszoltam hiába írtak rám sokan, máig így van ha pl fb-n írnak rám, de mint mikor szemtől szembe beszélek valakivel, a másik személynek rossz ha közben elkezdek valaki mással/másokkal beszélni. Nem azt mondom hogy nem jó, erre van kitalálva az msn hogy egyszerre több emberrel beszélj viszont mikor 5-en vagy többen írnak rád, nem tudsz úgy koncentrálni mindenkire ahogy szeretnéd, és ez neked is rossz, a partnerednek is, meg a beszélgetésnek is.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11360 Dátum: 12 márc 06, 18:48:05 »

Én egyszerre csak 1 dologra tudok figyelni >< Szomorú bár néha még arra se Hmm...
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #11361 Dátum: 12 márc 06, 18:51:18 »

Én azt utálltam a Frászbukon hogy olyanok jelöltek be akiket nem is ismerek, csak hogy több legyen az ismerősük  >.<# Meg az se volt valami kellemes mikor 12 emberrel kell egyszerre beszélned úgy hogy ne sértsed meg őket  Pojén
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #11362 Dátum: 12 márc 06, 18:56:18 »

Nem azt mondtad, hogy visszatetted a gépedre az msn-t? Hmm?
De igen a netbookra felraktam, hátha felvesz valaki. De nem tette senki. Szomorú Szóval nem használom továbbra se. Bár azon a gépen fent van, néha belépek megnézni hiányzok-e valakinek (de nem ikszdé).

Gonoszok... Minek veszitek fel az embereket, ha utána meg letiltjátok őket? :O
Hmm... azért mert retardáltak? ikszdé Vagy ha ő vett fel engem? Nevet Amúgy ez nem fáj neki, csak annyit lát belőlem, hogy nem vagyok elérhető. Meg legyen értelmes és akkor nem tiltom le.

Én is vajszívű vagyok, nem tiltok csak úgy le embereket. Pirul Inkább nem válaszolok nekik.
Szerintem ez gonoszabb... úgy legalább nem tudja hogy itt vagy. De ha tudja, hogy vagy csak nem válaszolsz neki... :/
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11363 Dátum: 12 márc 06, 19:06:14 »

De jó, hogy nekem ilyen problémám nincs. ikszdé Lehet, azért nem értem meg, mert 3 embernél többel még nem beszéltem egyszerre. ikszdé Mindenesetre lehet, hogy idegesítő... Ha jól tudom, az új msn-nél be tudod állítani, hogy kinek legyél online és kinek ne. Gondolkozik

A retardált embereket eleve nem kell felvenni, az ismeretleneket meg nem kell elfogadni. ikszdé (szeretem, amikor valami arab fószer fel akar venni msn-re ikszdé) De ha le van tiltva, akkor honnan tudod, hogy "megjavult" és már értelmes? Nevet

Sajna hanii... Ez nem valami jó tulajdonságom. >.<# smirksweat

Én mondjuk a másik engedélye nélkül nem is merek senkit felvenni, nehogy tolakodásnak vegye az illető. >.<# Utállak Hinata! ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11364 Dátum: 12 márc 06, 19:13:33 »

De ha le van tiltva, akkor honnan tudod, hogy "megjavult" és már értelmes? Nevet
Egyszerű a megoldás, ki kell szedni tiltásból. Ő csak azt látja hogy nem vagyon online, és akkor meg hirtelen abban leszek, ahogy Ritli írta neki ez nem fáj.

Saiya: Be lehet állítani hogy ne tudjanak bejelölni téged, csak te másokat. Engem is jelölgetnek vadidegenek, de nem jelölöm vissza őket, egyiknek írtam egy levelet Chicagoban él, hogy mit szeretne tőlem, erre írja hogy több barátot, hagytam is az egészet. Nekem nincs  beállítva hogy ne tudjanak felvenni ott, de néha elgondolkozom rajta. Igazából azt nem értem hogy egy hülye levelet miért nem képesek írni hogy "Szia xy vagyok, szeretnék több barátot itt a face-en, nem lenne gond ha bejelöllek?" Vagy hasonló dumával, és akkor mondhatod hogy "NEM" vagy "persze" aki éppen ugyan csak arra hajaz. Sok pofátlan ember. -.-
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11365 Dátum: 12 márc 06, 19:23:32 »

Lehet, még nem csináltam ilyet. Nem baj, majd ha egyszer olyan helyzetbe kerülök, felhasználhatom a tanításaitokat. ikszdé
És jó tudni, hogy fb-n az ilyesmit is be lehet állítani. Több ismerősöm is bejelölt embereket mindenhonnan, mert farmoznak, azok meg bejelölgettek engem.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11366 Dátum: 12 márc 06, 19:25:52 »

Saiya: Be lehet állítani hogy ne tudjanak bejelölni téged, csak te másokat. Engem is jelölgetnek vadidegenek, de nem jelölöm vissza őket, egyiknek írtam egy levelet Chicagoban él, hogy mit szeretne tőlem, erre írja hogy több barátot, hagytam is az egészet. Nekem nincs  beállítva hogy ne tudjanak felvenni ott, de néha elgondolkozom rajta. Igazából azt nem értem hogy egy hülye levelet miért nem képesek írni hogy "Szia xy vagyok, szeretnék több barátot itt a face-en, nem lenne gond ha bejelöllek?" Vagy hasonló dumával, és akkor mondhatod hogy "NEM" vagy "persze" aki éppen ugyan csak arra hajaz. Sok pofátlan ember. -.-

hogyan kell azt beállítani? nekem nagyon kellene :/
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11367 Dátum: 12 márc 06, 19:29:23 »

Adatvédelmi beállítások -->Hogyan lépsz kapcsolatba --> Beállítások szerkesztése--> Ki küldhet neked ismerősnek jelölést? És ott Ismerősök ismerősei... (régebben pedig volt Senki is. O.o)
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11368 Dátum: 12 márc 06, 19:43:31 »

köszönöm, ha feltévedek f_szbúkra majd beállítom ikszdé
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #11369 Dátum: 12 márc 06, 20:07:47 »

Én sem értem mi értelme a Rejtettségnek....Talán Aes-nél mert ő modi, és hogy ne legyenek zaklatói. xD
Aes nem azért rejtett mert modi, hanem mert egy sunyi szemétláda! Szeret hátulról támadni!  Faceg Ha nem lenne rejtetten fent, akkor azzal ha látják hogy be van jelentkezve, meghúzzák magukat a trollok... Van hogy rájön az emberekre valamelyk topikban a szófosás, belép egy modi, és 2 napig kuss...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!