24 szep 27, 21:10:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 755 756 [757] 758 759 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311443 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11340 Dátum: 12 márc 06, 13:13:22 »

Ritli, fogadunk? Nevet De igaz, már nem. Pojén

Akkor is lehet zaklatni valakit, ha nincs online. Nyelvesít
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #11341 Dátum: 12 márc 06, 13:16:44 »

Jah, már. Nevet
Ja de ha nem online soha, akkor nem muszáj válaszolnia. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #11342 Dátum: 12 márc 06, 13:20:44 »

Én szoktam böngészni a fórumot, de az olvasáshoz minek bejelentkezni, hisz nincsen hozzáfűzni valóm. (vagy csak lusta vagyok)  Hümm-hümm

Egyébként sziasztok! Felugrottam megnézni mi a helyzet, csak az a baj, hogy nem maradok sokáig. xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11343 Dátum: 12 márc 06, 13:24:26 »

Már. Nevet

Attól sem muszáj válaszolni, hogy online vagy, csak illik. Lesütöttszemek
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #11344 Dátum: 12 márc 06, 13:30:37 »

Én automatán be vagyok jelentkezve mindkét gépen ha feljövök, szóval ha böngészek is ugyanúgy itt vagyok. >.<# És nem kell pötyögnöm ahhoz, hogy belépjek.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11345 Dátum: 12 márc 06, 13:37:03 »

Nekem sem kell pötyögni, elmentettem a felhasználót és a jelszavat. Nyelvesít
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11346 Dátum: 12 márc 06, 13:48:45 »

gman is így csinálja? Ohh My God Én másik két emberkét tudok, akiknek ez a szokásuk.

Én csak azért vagyok mostanában online bejelentkezve, mert Igirisu szeme zöld, és mivel ő az avám, így illik hozzá, de a Kakashis aváimhoz, főleg ha fekete-fehér volt, annál hagytam fehérbe. Nem érdekel igazából, hogy látnak-e mások, ha írok írok, ha meg nem akkor nem. a pü meg offlineon is eljut szal.. Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 13:49:56 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11347 Dátum: 12 márc 06, 15:25:24 »

Én mindig elérhető vagyok, szerintem eddig egyszer sem használtam a rejtett állapotot. Hmm?
Nem úgy mint msn-en, ott minden nap rejtve sunyulok, aki ismer az tudja hogy általában mikor szoktam fentlenni, rám is írnak hogy hello ittvagy?, áhh már rejtve sincs biztonságban az ember. ikszdé Aztán legtöbbször nem mindig válaszolok.. De hétvégén egy-két órát elérhető vagyok (illetve nem is elérhető, nem is tudom mikor voltam utoljára elérhető.. mindig elfoglalt vagyok, az nálam azt jelenti hogy vagy visszaírok vagy nem, de ha nagyon nincs kedvem beszélgetni csak max. 1-2 ember miatt felmegyek akkor meg nincs a gépnél jelzést használok, az azt jelenti hogy nem írok vissza, vagy 2% esély van rá, hogy visszaírok. Nevet ). Ha csinálok fészt akkor is sunyi leszek. Ördögi Vagy ott nem lehet ilyet? Sír

Hú tényleg, emlékszem egyszer elérhető voltam msn-en.. Mindenki rámírt hogy "ki vagy??". ikszdé Basszus azt hitték hogy valaki más van bejelentkezve a címemre és nem én, mert a legtöbben még sose láttak elérhetőnek. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11348 Dátum: 12 márc 06, 15:30:11 »

Rejtettségnek itt sztm sincs értelme, MSN-en meg én is folyton sunyulok, max. elfoglalt vagyok xD Vagy ha animét nézek, akkor szabad, mert akkor pittyeg is.

Gmenről meg kb. 2 percembe tartott rájönni, hogy rejtett, szal nincs sok értelme, de mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 15:31:59 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11349 Dátum: 12 márc 06, 15:37:45 »

Fúú én amúgy azért szoktam rá a rejtettségre mert elegem volt hogy mindig 100-an rámírtak.. Najó nem 100-an, de érted belépek, rögtön 14 üzenet amég nem voltam elérhető, próbálom elolvasni de közben minimum 8-an írnak, aztán egyre többen... Neeem Na meg világosan, nagy betűkkel kiírom, hogy "NE ÍRJ!!(K)" vagy hogy "FÜRDÖK, NEM VAGYOK ITT!" és csakazért is rámír, nem beszélve arról, hogy még ablakrezget is meg "holvaaaagy?"-oz. -.-"" Azt meg egyenesen imádom, amikor úgy ír rám hogy: "Bocsi nem bírom ki hogy ne írjak" A hajamat tépem. Leüt
Arról nem is beszélve, hogy mindig anime nézés közben írtak rám a legtöbben. Hát basszus, ez kész. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11350 Dátum: 12 márc 06, 17:13:27 »

Szegény Hanii, rémesen eleged lehetett... Szomorú

A megoldás pofon egyszerű: Föl se kell menni! ikszdé Én már lassan fél éve ezt a politikát folytatom, és beválik! ikszdé

   Igaz, mi már nem MSN-ezünk annyit, többnyire már a Fácsebúúúk az úr, de oda is csak akkor megyek fel, ha valamit okvetlen meg kell kérdeznem ( tiszta jó, megalapítottuk a 9.D osztály csoportunkat! Mosolyog ) ja és péntek este 9 után, mert a barátnőmmel nem igazán tudnék máshogy kommunikálni Szomorú .

   Egyébként meg nem érdekel...  >.<# A képeim is ritkán frissítem, a profilt legalábbis, a rajzaim szoktam feltölteni, de azt is ritkán.

A jó öreg "mobilon zaklatjuk a haverokat este 8 után" még azért működik. ikszdé Sőt, jobban mint eddig bármikor!


Mától újra beindult a tájfutás! Tiszta szuper.  Pirul
Egy biztos, 5 fontos szabály van: 1. Sose indulj elsőre az 1-es pályán ( nem éri meg, később gyorsabban végzel vele)
                                                     2. Ne kövess másokat, és ne hagyd, hogy rád akaszkodjanak! ikszdé ( csak jobban   
                                                          belezavarodsz a térképbe s a többi )
                                                     3.  Inkább állj meg 10 mp-re, és nézd meg hová kell menni, mert az a legrosszabb, ha
                                                          eltévedsz, és sok időt elpazarolsz a kutatással.
                                                     4. 6-os pályát nem éri meg a végére hagyni. A) ha eltévedsz, az nem jó.  smirksweat
                                                                                                                            B) addigra hullafáradt leszel...
                                                     5. Ne szégyelld újrakezdeni a pályát. Én mentem már 5-ször ugyanazon a pályán,
                                                         s végül majdnem fele annyi lett az időm, mint az utánam levőnek! ikszdé
                                                         Ebből is látszik, minden rosszban valami jó, pl. 1 pályacsúcs  Kúl
                                                         
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #11351 Dátum: 12 márc 06, 18:13:35 »

Én se járok fel msn-re, nincs is fent a gépen. Nyelvesít
Amúgy hanii egyszerű a megoldás: letiltás. Nekem az msn-emen anno a partnerek fele tiltva volt. Vagy egyszerűen nem válaszolsz. A rezgést meg a pityegést ki lehet ám kapcsolni. Pojén
Amúgy lehet facebookon is sunyulni. Ki kell lépni chatből és ennyi.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11352 Dátum: 12 márc 06, 18:20:41 »

Én fb-n sosem vagyok chaten elérhető. De mindegy is, mert úgysem nagyon írnának rám. ikszdé Aki meg igen, az üzenetet küld. ^^

Nem azt mondtad, hogy visszatetted a gépedre az msn-t? Hmm?
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11353 Dátum: 12 márc 06, 18:24:00 »

Én Fb-re csak azért járok hogy beszéljek olyannal akivel nem tudok amúgy olyan gyakran. De ez is csak pár ember pont elég nekem.

Nekem anno mikor voltam msn-en volt hogy minden ismerősöm le volt tiltva, aztán így szabályoztam hogy kivel tudok beszélni. Nyelvesít
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11354 Dátum: 12 márc 06, 18:29:07 »

Gonoszok... Minek veszitek fel az embereket, ha utána meg letiltjátok őket? :O Vagy csak én vagyok túl vajszívű? Még azt is sajnáltam letiltani, akit tényleg le kellett volna. Lesütöttszemek

Amúgy fb-re én is kb annyira járok fel, meg Aes-szal vetni/aratni. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 755 756 [757] 758 759 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!