24 okt 06, 09:10:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1319907 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10830 Dátum: 12 feb 12, 18:40:36 »

Én még csak annyit, hogy van aki ugyanezeket 12 évesen. Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #10831 Dátum: 12 feb 12, 18:44:10 »

haverom már 11 évesen cigizett, ma hagyne mondjam mit csinál, meg ez a megrontás is baromság, nincs az a 11 éves ma már aki netudná mi micsoda... de én hagynám ezt a témát, lezártuk, ennyi kész. (szószerint ikszdé) Kezdem néha én magamat nem normálisnak érezni, hogy 14 évesen nem iszok és cigizek...:/
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10832 Dátum: 12 feb 12, 18:52:23 »

Vajon mi olyat írtam, ami miatt törölni kellett a hozzászólásomat? Ideért a SOPA, vagy mi van?
Csak annyit mondtam, hogy néhány baromságért nem kéne lehordani mindenkit egy olcsó tudjuk minek. Ennyi.
És ezzel nem vitát akartam kezdeményezni, se pedig kampányt a téma kinyitására. Köszönöm.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10833 Dátum: 12 feb 12, 18:53:54 »

Minden további ezzel kapcsolatos hozzászólás törölve lesz.

Moderátor


Ezért.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #10834 Dátum: 12 feb 12, 19:12:53 »

Én csak azt nem értem, miért haragszik azokra akik ott voltak a fél fórum?!
Oké, Masasit meg Rikant megértem. De, pl én csak azért írtam bele, mert felidézte a trolltopicot, baromkodni meg egyébként sem felelősségteljes felnőttként kell...
Tulajdonképp az bosszant, hogy néhány ember miatt, mindenki egy utolsónak van nézve. Mondjuk jogos, mert akinek lett volna esze nem ír bele. De kérem, emiatt most néhány hülyéskedő gyerek legyen verbálisan és morálisan így sérelmezve?! Enélkül is elfogadjuk, hogy hülyék voltunk. (legalábbis én, igen)
Kérem ne töröljétek, ezt a hozzászólást, ugyanis ezzel kapcsolatban már nem kívánok szólni.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10835 Dátum: 12 feb 12, 20:01:05 »

Szerintem a legtöbben nem azon voltak felháborodva, hogy mi folyt ott és hogyan. mert pont az életkortokból kiindulva ezek valóban csak félresikerült tréfák lehettek.
Ezt arra alapozom, hogy legtöbbeteknek a nemiségről maximum annyi fogalma és saját tapasztalata lehet amit különböző médiumokon keresztül látott, ezért nem is értette senki, hogy mit értetek ti a perverzséghez.

Ettől eltekintve, ha csak családot akartok csinálni, akkor azt lehet.
Volt már rá példa korábban is.
Íme egy PÉLDA, ám ehhez nem kell perverz baromság meg semmi egyéb.
De van egy másik topic itt a csevegőn belül méghozzá a mindenki által jól ismert "Öregek" gyűlekezőhelye - avagy a Nyugdíjasotthon nevű topicban. Ez utóbbi ugyan nem csak erről szól, de annak is igencsak közösségkovácsoló ereje volt annak idején, tele rengeteg marhasággal és látod, hogy több, mint 300 oldalt megélt a téma.
Ha még mindig szeretnétek valami saját topicot, akkor nyissátok meg a Fiatalok gyülekezőhelye (Ugye főleg fiatalokból álltatok össze.) nevű topicot és máris mindenki elérte a célját.


A moderátor fórumtársaknak pedig egy idézetet küldenék, az általam is kedvelt Virgo nevű karaktertől a Fairy Tail című műből, miszerint: Büntess meg!
(Gondolom ennyi még belefér, ha nem, akkor így jártam. Mosolyog)



Hellotok,
Jobb helyet nagyon nem találtam. Nevet
http://mangastream.com/content/jump Mivel rossz vagyok angolból valaki lefordítaná hogy kb mit jelent?

Na, akkor erre is válaszolnék.
Azt írják, hogy szerzői jogokra hivatkozva a VIZ Media megkérte őket, hogy az alábbi sorozatokat többé ne tegyék közzé.

- Naruto
- Bleach
- One Piece
- Hunter x Hunter
- Katekyo Hitman Reborn
- Claymore
- D.Gray-man

Más különben jogi útra terelik az ügy menetét, a többi szövegben megköszönik, hogy látogattuk és támogattuk őket illetve részletesen elbúcsúznak ezektől a sorozatoktól az okot is bővebben kifejtve.
Majd pedig közlik, hogy a többi sorozat ennek ellenére folytatódni fog, ilyen például a Fairy Tail is (Ennek nagyon örülök.)
Illetve, hogy a megszüntetni kívánt projektekről spoilereket fognak kiszivárogtatni és hogy azokat máshol úgy is megtaláljuk majd.

Dióhéjban körülbelül ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 20:45:57 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #10836 Dátum: 12 feb 12, 21:33:03 »

Hanii: Köszi a segítséget az öblítő terén.

A gyereket nem szabad eltiltani a modern technikától. fontos, hogy tartsák a lépést a többi gyerekkel.

A hó még esett amikor eljöttem otthonról, és még ma is esett az elmondások alapján.

Szünet nekem hosszú volt, kb egy hónap vagy hosszabb.  ikszdé

A perverzséget át kell élni, nem pedig beszélni róla, DE evvel még ráértek, túl fiatalok vagytok.

UchihaMasashi: Mennyit szánsz a fiúnak (ajándékra)? Ha szereti a zenét, vehetsz neki CD, ha olvasni szeret, akkor könyvet, vehetsz parfümöt, egy szép pulcsit.

M. bogi: Majd fogsz te is puskázni, ha egyetemre mész.

Én nem puskáztam, nem volt rá szükség, könnyen megértettem a dolgokat, de az egyetem változást hoz, szükség törvényt bont.

Rits: ne aggódj, nem baj ha nem iszol. Én 18 évesen alig iszok, és nagyon régen ittam utoljára. Sose bánd.

Most kicsit haragos vagyok, de nem rossz vagy bántó szándékból fogok írni:

Rits: Nem azért, de egy kicsit bunkó vagy sértő egy nagy és neves IGAZ MAGYAR költőt ócsárolni (költői túlzás). Lehet nem szeretni, de még örülni is hogy meghalt? Legközelebb kérlek ne mondj ilyet.  Majd ha eléred az érettségit, akkor átértékeled a dolgokat.  Ha tanulsz majd Adyról komolyabban, ha tanulsz pár külföldi írótól, költőtől (pl Kafka, Tolsztoj, Gogol), akkor értékelni fogod majd Petőfit. És a másik, a magyarságodhoz hozzátartozik ez is, hogy ismerni kell. 

Irodalom: Mi lett veletek?  Senki sem szeret olvasni? Én élveztem a János Vitézt anno. Sokkal jobb mint mondjuk az Egri csillagok.

Nem élvezni a mitológiát? Miért tanulunk róla? Mert fontos egy világkép megalkotásához. Én imádtam.

Hogy nem tetszik valakinek a Szeptember végén? Egy jó rímalkotású, kellemes lágy vers, miért lehetne rá panaszkodni?

NA MOST, HOGY SENKIBEN NE MARADJON ROSSZ ÉRZÉS:  nem a mai diákság a legnagyobb hibás, hanem a tanárok, mert elveszik a kedvet az embertől.
Naplózva
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #10837 Dátum: 12 feb 12, 21:39:31 »

Hiroto nemvettem bántónak. ^^ Ebben teljesen igazad van, és én is azt gondolom, hogy Petőfi az egyik legnagyobb magyar akire büszkére kell lenni, elvégre amiket véghez vittek az nem semmi. Igaziból csak arra akartam azzal felhívni a figyelmet, hogy mennyire sok mindent kell róla így is tanulni... Azért is írtam le előtte, hogy tudom, hogy nem szép ilyet mondani Nevet A Szeptember végére pedig azt mondtam, hogy ugye a mézes heteiken voltak, viszont abban már egyből arról ír, hogy ha megfog halni meg ezek... Persze pont ezért nevezzük a leghűségesebb alkotásnak.
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10838 Dátum: 12 feb 12, 21:52:19 »

Hát Petőfi még mindig 100× jobb Adynál szerintem. Adyval sincs bajom, de Petőfi könnyebb.
Úú, mitológia, nagyon szeretem az ilyen dolgokat.^^

hiroto: Nagyon szívesen, remélem illatosak lesznek a ruháid. Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10839 Dátum: 12 feb 12, 22:12:01 »

Én az Egri Csillagokat személy szerint imádtam. ^^ A János vitéz olyan... erőltetett volt, vagy nem is tudom. ikszdé Akkor már inkább Toldi.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #10840 Dátum: 12 feb 12, 22:15:11 »

Lehet egyedül vagyok vele, de az irodalom az egyik kedvenc tárgyam. Nevet
Nagyon szeretek olvasni, csak úgy habzsolom a polcokon lévő könyveket. Ezért nem is tudok kedvenc szerzőt vagy művet felmutatni, egyszerűen túl sok van belőlük.
Amellett szerintem a magyar irodalom páratlan. (Ami nem véletlen,tekintve nyelvünk gazdagságát, megformálhatóságát, kifejezőkészségét,rejtett jelentéstartalmát.) Nagyon szerettem a János vitézt, a Toldit, Petőfit, Adyt és Aranyt-talán még Balassival voltam kevéssé kibékülve- de az Egri csillagok harmadikban mindent elhomályosított a szemeim előtt, legalább nyolcszor újraolvastam.  Nevet
Anno papámmal együtt beszélgettem mindig legújabb irodalmi élményeimről. Ilyenkor rendszeresen elmondott egy Petőfi verset, vagy betanított kis verset, történetet. Vagy éppen a magyar történelemről és a környező országokról mesélt. Ilyenkor mindig tátott szájjal hallgattam.   Pirul
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10841 Dátum: 12 feb 12, 22:21:17 »

Én is jó viszonyban vagyok az irodalommal, főleg anya miatt, aki irodalom szakos tanár volt.
Szóval nem vagy egyedül. kacsint
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #10842 Dátum: 12 feb 12, 22:32:43 »

Lille: Ezt még olvasni is csodás dolog volt!*-* Amúgy az irodalom nekem is az egyik kedvencem, annyira egyszerű, de közben csodálatos. Pirul Bár ez irodalom tanárom miatt is lehet aki elhülyéskedi az egész órát.

Egri csillagokkal úgy voltam, hogy semmit sem értettem... Egyik percben még valami pap beszélt, másikban már valami tigris ugrál, szóval elolvastam 59 oldalt belőle ikszdé A Toldi ami még nekem tetszett, Pál utcai fiúk Nevet Első kötelező olvasmányom a Bradley az osztály réme volt, nem tudom valaki olvasta-e a fórumról.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 22:33:17 írta Rits » Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Putir
Vendég
« Válasz #10843 Dátum: 12 feb 13, 06:55:51 »

Köszi heo.
Rikan az aláírásodba a kép nagyon király. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10844 Dátum: 12 feb 13, 12:39:54 »

Hát én csak azzal nem értek egyet, hogy generációk óta nem változtatják a kötelező olvasmányokat :/ szerintem még a dédanyám is a pál utcai fiúkat olvasta ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!