24 szep 27, 21:13:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 676 677 [678] 679 680 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311487 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10155 Dátum: 12 jan 28, 14:14:42 »

Melyik iskolát jelölted meg elsőnek? Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10156 Dátum: 12 jan 28, 15:50:48 »

egy olyan 160-nal már tudsz kezdeni valamit, nincs értelme csüggedni ^^ tapasztalat. nem az enyém,de egy átlag suliba már röhögve bekerülsz. Nevet még kevesebbel is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10157 Dátum: 12 jan 28, 16:33:10 »

Igen, ez nálunk is így ment, pedig a mi sulink nem egy piskóta hely... Jó a humán tagozatra tuti nem az IQ-juk miatt kerültek be "egyesek".

Az én összes nyolcadikos barátnőm halálosan parázott a felvételitől, van akinek jól sikerült, más meg nyavalyog, hogy nem. Én viszont nem kételkedem benne, hogy mindegyikőjüket fel fogják venni oda, ahová jelentkeztek.  Pontosan

Ez amolyan 6. érzék. Hanii, téged is felvesznek, fő az optimizmus!  Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #10158 Dátum: 12 jan 28, 16:49:19 »

Nekem anno asszem volt 100 pontom meg még a tanulmányi és felvettek gimibe! Ne keseredj el Mosolyog
Nekem volt olyan osztálytársam aki 8 pontot ért el a matekon. Na őt nem vették fel a gimibe. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 16:50:03 írta Lilus » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10159 Dátum: 12 jan 28, 17:22:06 »

Mmm köszi a biztatást! (:
Karinthy Frigyes Kéttanosba, dehát kétlem, hogy felvesznek.  :/
Olyan jó annak, aki már túl van ezen.  >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10160 Dátum: 12 jan 28, 17:45:36 »

hogy megy a pontok beszámolása,mi a maximum?

nálunk úgy volt hogy a felvételi 50+50 pont, plusz aki előző év végén kitűnő lett, annak 100p, szal össz-vissz 200. nekem 31+41+100 pontom volt(172),simán fölvettek. De van olyan osztálytársam is,akinek olyan 150 pontja volt,pedig ez egy elég elit suli, valami 6x-os túljelentkezés volt, ha jól emlékszem. Meg a lista első 40 emberét vették föl, én voltam az eredetin a 32.(?), egyik osztálytársam a 80. És mégis :DDD
Meg akinek egyforma volt a pontja a döntő nem a matek volt,hanem a magatartás jegy, így a hülyék is kiszűrődtek nagyjából^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10161 Dátum: 12 jan 28, 18:05:43 »

Hmm az tök jó.^^ Hova jársz?

Hát itt felszorozzák a felvételi pontokat 2-vel, szóval 100+100 plusz amit viszel jegyeket, az max. 50 pont. De amúgy én is hallottam olyanról, hogy aki évvégén kitűnő volt, az kap 100 pontot. De nem tudom, hogy itt is így van-e.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10162 Dátum: 12 jan 28, 18:22:25 »

Én? Toldy Ferenc G., Budapest
Akkor szerintem nézz utána Nevet én pl csak a plusz 100p miatt lettem kitűnő xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10163 Dátum: 12 jan 29, 14:02:23 »

Gáhh megkarmolt egy kóborcica Szomorú valakié az utcában már hetek óta idejár de még sosem karmolt meg, tuti megijedt tőlem.. na mindegy sztem a kórházban szemberöhögnek ha egy karcolással bemegyek, meg amúgy sem mély és csak karcolt bár vér az jött, de egyből kimostam a sebet, kábé 1 percig folytattam rá a vizet utána kinyomkodtama  vért megint víz stb stb.. zsepivel letörölgettem, meg szappan meg sebhintőpor, zsepi aztán anyának szóltam aki a semmiből előkapart nekem egy oylan folyékon szappant, amin az állt, hogy mütéti bemosakodáshoz való fertőtlenítő ikszdé na ezzel is jól átmostam aztán zsepi.. valahogy elment a kedvem a cicáktól... folyton csak elszaladnak előlem, és végre volt egy aki szeretett (vagyis úgy látszott) aztán huss Szomorú azért bírnám ha lehetne velük beszélni, bár lehet nem hinnének nekem hogy nem kibelezni akarom őket ikszdé az a mázlim hogy ez végülis városi cica szal a veszettség esélye kicsi. meg amúgy is, sztem itthon jobb ellátást kaptam mint ha kórházba megyek. ott várok vérző kézzel 2-3 órát, majd sorra kerülök, a doki rászór valamit bekötözi és lecsesz hogy ejj de hüyle vagyok az állatok kiszámíthatatlanok...

meg mondjuk anya sem halt bele 20 nemtomhány éve hogy a kutya megharapta meg hogy így sérült meg meg úgy meg hogy összekarmolta a cica... bezzeg a modern generáció beszarik egy kukactól ikszdé (én nem szerete a kukacokat smirksweat )
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10164 Dátum: 12 jan 29, 14:21:48 »

Azt nem gondoltam amúgy annyira komolyan Nevet persze nem haragyszom ilyen a természete, csak inkább kicsit jobban fogok vigyázni khmm Nevet
jó de nem tudni hogy ezek a cicák kapnak-e oltást, azért egy saját macsak megkarmol az nem ugyanaz mint ha egy kóborcicus. bár szerintem elég jó bőrben vannak, tuti van gazdájuk, remélem be is oltatta őket ikszdé
meg amúgyis nemrég kaptam tetanusz oltást a seggembe, amikor a vazfedél megvágta a lábamat. Ja amúgy a sebhely megmaradt és  ha fázik a lábam akkor belilul ikszdé sztem jól néz ki Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10165 Dátum: 12 jan 29, 14:48:07 »

Megfertőztek téged: valaki direkt? mi voltál te kísérleti patkány??!! Neeem
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10166 Dátum: 12 jan 29, 14:52:01 »

Ejj emléxem hogy bevolt mindenki sz*rva suliból az oltásnál ikszdé egy csomóan plüssmacikat meg iyleneket vittek be -.- én meg beálltam a sor elejére és 2 órával előbb mehettem haza Hümm-hümm mit össze nyafiztak egy kis szuritól...pedi ezek nem is fájdalmasak, bár amit az izomba adnak az azért kegyetlenül feldagadt nekem mindig xD a többieknek kis púp, csak Flexeenek volt 3× akkora mint másé xDD
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10167 Dátum: 12 jan 29, 14:54:28 »

Lehet hülyének fogtok nézni, de én mindig szerettem a szurikat.^^ Csak nem néztem oda, mert akkor rosszul lettem volna. ^^" Mondjuk popsiba sose szerettem.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10168 Dátum: 12 jan 29, 15:02:17 »

Nem beteges. ikszdé A vér hozzád tartozik, ma volt rá 20 percem ahogy nézzem hogy folyik ki a sebből Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10169 Dátum: 12 jan 29, 15:28:20 »

Am szerintem a véradás jó dolog. Majd ha 18 leszek feliratkozom. Nevet másnak nagyobb szüksége van rá mint nekem. Amúgy csak a mi sulinkban nem lehetett gyerekeknek vért adni..?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 676 677 [678] 679 680 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!