24 szep 21, 09:26:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 656 657 [658] 659 660 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305037 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9855 Dátum: 12 jan 21, 16:30:59 »

Fu, nálunk az volt, hogy kapcsoljuk ki a mobilunkat, amit jó gyerek módjára meg is tettem. Na de, nekem be volt akkor állítva egy riasztás, amit nem kapcsoltam ki, mert ugye a mobilomat kapcsoltam ki. És felvételi közepén megszólal, hogy kezdődik ez meg az. xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9856 Dátum: 12 jan 21, 16:35:23 »

CrazyCat: Faragj szappanból. Hümm-hümm

Amúgy jut eszembe, a mi tanárunk, aki a felvételinél velünk volt, simán hagyta volna hogy számológépet használjunk, de végül is az egyik gyerek szólt, hogy a lapon az áll tilos, szóval végül is nem használhattunk, de kérem. Ezt egy tanár nem tudja? WTF? Mondjuk így is abban a helyzetben voltam mert nem hoztam számológépet.

A mi felvételilapunkra nem volt asszem, szinte mindenki haszált gépet, bár nem is kellett, anyira egyszerű volt. Persze egy ilyen x-y tengelyes hogyishívjákba beletört a bicskám.. lehet hogy évente változik vagy wtf? ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9857 Dátum: 12 jan 21, 17:08:40 »

basszus nálatok hány fok van? az én szobám a leghidegebb és eléggé khm fázom ikszdé pedig a radiátor is meleg. keresek egy takarót :/

Szerk:
Fu, nálunk az volt, hogy kapcsoljuk ki a mobilunkat, amit jó gyerek módjára meg is tettem. Na de, nekem be volt akkor állítva egy riasztás, amit nem kapcsoltam ki, mert ugye a mobilomat kapcsoltam ki. És felvételi közepén megszólal, hogy kezdődik ez meg az. xD

hát hallod ez gázz smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 17:09:55 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9858 Dátum: 12 jan 21, 17:33:34 »

Masashichan, mit tippelsz, hány pontod lehet úgy kb?
Itt jó meleg van. =3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9859 Dátum: 12 jan 21, 17:51:03 »

Jesszus tudtam hogy elfelejtettem valamit. Na MOST keresek egy takarót ikszdé

a matek 25 az tök jó 2-esedhez képest de tényleg át kellene menni ezt már megbeszélni a továbbtanulásos témába :/ Mosolyog
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9860 Dátum: 12 jan 21, 17:55:18 »

Sziasztoook! :3

Jaaj ikszdé ma van a felvételi? Upsz tényleg. Remélem aki ment rá jól teljesített Mosolyog

Mizújs?
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9861 Dátum: 12 jan 21, 18:00:55 »

megy a tvbe a táncoló talpak, megnézem azt jövök Nevet addig sziasztok bye bye
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9862 Dátum: 12 jan 21, 18:07:51 »

Ma elgondolkodtam azon, hogy volt régebb vmi a fórumon. Még olyan jó 4-5 éve és nem tudtam mi az. Most esett le, hogy az anime undergrund jellege. Hogy manapság tök normális erről beszélni és minden második ember anime fan, ami egyrészt jó, mert tényleg király az egész, másrészt hiányzik az a régi érzés. Hogy kis fórum, pár regisztrált arccal és a közös hobbink akár legyen az ország másik végén is összeköt minket és szoros barátságok alakulnak.

Ma meg olyan fura, hogy 7851 tag van.  Régebb meg beszédtéma volt ha valaki regisztrált. Nevet Úgy elinflálódott az egész. Látom, hogy a fórumon jófej emberek vannak, de nem értettem, hogy miért nincs meg az a régi feeling. Más nem érzi ezt?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9863 Dátum: 12 jan 21, 18:17:17 »

Én inkább csak pár régi arcot hiányolok, a jelenség amiről bezélsz szerintem nem rossz dolog. Oké, mindig jó érzés "kivételesnek lenni", egy zárt kis társasághoz tartozni, azzal a pár arccal, ai alkotja jól el lehet lenni, de ez van.
Én igazából úgy szűk négy éve regisztrálhattam itt, szóval lehet, hogy abból a nagyon undergrundos undergrundságból még ki is maradtam,  de ami az "anime helyzetét illeti", azaz a hazai emberek hozzáállását a témához, azt mondom, jó ez így. Nekem még tetszik is, hogy néha tök váratlanul el lehet beszélgetni akár egy iylen témáról valakivel, akiről amúgy eszedbe nem jutott volna, hogy "otaku" ikszdé
EGy pár éve ez még nem így ment. Ha le kell mondani pár dologról ezért, hát ez van. Annyi msá dolog undergrund még mindig, lhet azokkal undergrundkodni.

Ami a 7851 tagot illeti, közülük meg jó ha meg tudnék nevezni húszat, vagy kicsit többet.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 18:19:22 írta STM » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9864 Dátum: 12 jan 21, 18:20:09 »

Hát azért 10 millához képest a 7000+ még azért kevés nem? ikszdé szedjük hozzá a nem regisztráltakat meg akinek nincs netje, de még így sem ér a közelébe. persze ahhoz képest hogy kivételes volt a regelő, ahhoz képest a 7000+ az jó sok Nevet
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9865 Dátum: 12 jan 21, 18:29:13 »

Hát én nem tudom kb. nyár óta vagyok regisztrálva.

Ősök elmennek most valami bálba én rendelek egy pizzát azt animét nézzek. Nevet
Esetleg nem tudjátok tévébe van valami jó műsor?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9866 Dátum: 12 jan 21, 18:30:44 »

Azért a régi fórumon ahol volt vagy 50 tag és én voltam a 18. nagyon kemény dolog ment. Meg amikor már többen lettünk, lett zárt fórumrész a régi tagoknak, ahol kibeszéltük a többieket és rajoskodtunk. Így belegondolva gyerekes, meg nevetséges. De ott legendás volt. Nevet

Meg volt egy olyan jelenség is, hogy akárkivel kezdtem el beszélgetni az elején kb. olyan feeling volt, mintha a legjobb barátom lenne már attól a pillanattól, mert olyan dolgokat tudtam vele megbeszélni, amit azelőtt senki mással és ő is így érzett fordítva és emiatt volt egy ilyen különleges kötődés. De lehet annak is köze van ehhez, hogy én érdeklődöm kevésbé az emberek iránt. Majd ha vége van a vizsgaidőszaknak, kipróbálom. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9867 Dátum: 12 jan 21, 18:35:05 »

Hát az érdekes lehetett Nevet
mondjuk most is van egy nyugdíjas club itt, de gondolom az ott nem iylen volt Nevet

jó műsor.: még mindig megy a táncoló talpak film+on ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9868 Dátum: 12 jan 21, 19:55:18 »

meg a tarzan az rtl-en ikszdé vki kiírta facebookra
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9869 Dátum: 12 jan 21, 20:59:58 »

bakker most nézem már 9 óra :/ na jólvan jó8 nektek, én megyek még tanulni Szomorú sziasztok Szomorú

szerk. csak hittem hogy elmegyek, Narutos ovat néztem és találtam egy aranyos kis szmájlit ^^



na de most már tényleg megyek ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 09:50:12 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 656 657 [658] 659 660 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!