24 szep 21, 06:20:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 655 656 [657] 658 659 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1304811 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9840 Dátum: 12 jan 21, 14:17:38 »

Á nekem a mikrofonban nagyon nyomi hangom van. Hümm-hümm xD

Hogy lehet egy matekot 45 pontosra megírni? Ohh My God Igazán kölcsönadhatnátok egy 20 pontot. kacsint
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9841 Dátum: 12 jan 21, 14:19:45 »

45 pont matekra? o.O az szép. tényleg, mi volt a foglamazás téma idén? nálam valami kincses sziget térlépe volt a kp, és arról kellett 10 mondatot Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9842 Dátum: 12 jan 21, 14:33:23 »

na, ez tök jó feladat Nevet bár ha egy nagyon unszimpi emberről írsz, és a javítótanár hülye, akkor lehet, lepontozza  /:
és pontosan kiről és mit írtatok?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9843 Dátum: 12 jan 21, 14:37:42 »

Harry Potter vajon szimpi a javító tanárnak? Nevet

Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9844 Dátum: 12 jan 21, 14:43:12 »

Vuk ikszdé ez cuki. kiskoromban sokszor megnéztem én is. meg a robin hoodot is, amikor ő volt a róka, és a herceg meg az oroszln, aki folyton az ujját szopta xD

Harry Potter? gondolom. bár ő nekem sose volt fav.

és IGAZÁBÓL kiről írtatok volna? Nyelvesít
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9845 Dátum: 12 jan 21, 14:49:26 »

"Magyar" felvételin Harry Potterből meg animékből is lehet írni?  Ohh My God Azért az nagyon durva. Érdekes a mai oktatás színvonala. A Harry Potter még hagyján, az legalább könyv, na de a Naruto. Hát nem tudom milyen lesz így ez az ország 20-30 év múlva. Ezzel az erővel a matekot is igazán lebutíthatnák, mondjuk úgy hogy a Call Of Dutyról szóljon, pl hogy hány ruszkit irtasz ki egy perc alatt. Vagy esetleg Diablo-karakterek fejlesztése feladat, ott még néha számolni is kell. De azért nem nagyon sokat, nem kéne szegény mai fiatalokat nagyon leterhelni. xD
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9846 Dátum: 12 jan 21, 14:50:36 »

Na nehogy már ezzel foglalkozzanak! Azt választhattál, akit akartál, szerintem... Pontosan

Amúgy ezek a feladatlapok kísértetiesen hasonlítanak a tavalyiakhoz... ikszdé
Csak én gondolom úgy, hogy a magyar idén is nehezebb volt mint a matek? Mert nekem tavaly nagyon úgy tűnt...

Végül is, tavaly matekból 41 pontom lett, magyar 46... Azért a többiekhez képest rendesen elszúrtam a matekom. De így is  3.-ként vettek fel a biosz tagozatra, így abszolút lényegtelennek tartom. ikszdé

Jajj itt meg év elején az ment, ki hány ponttal hányadikként jutott be, és ki lebbezett fel...
Nnah, ha ez alapján próbáltak barátokat keresni maguknak, akkor gratula. Én nem szeretem az ilyesmit.  Neeem

Aes egyet értek veled... Hova jutunk így???  >.<#
 
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9847 Dátum: 12 jan 21, 14:51:28 »

Én se szeretem annyira a Harry Pottert, de szinte csak ő az, akiről részletes jellemzést tudtam produkálni. ^^"

Igazából? Valamelyik Narutos szereplőről, vagy valamilyen más animéből valakiről. De nem akartam, hogy nagyon keresgélniük kelljen a kedvenc szereplőm után, elvégre azt írták, hogy nyomon követhető legyen az általunk választott film/könyv. Nem hiszem, hogy olyan sok tanár ismerné mondjuk a Fairy Tailt. xD

Aes, inkább írnék ilyenből felvételit, az nem lenne 25 pontos. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9848 Dátum: 12 jan 21, 15:06:05 »

Ugye? A barátnőm szerint meg a magyar sokkal nehezebb volt. Én úgy röhögtem, amikor volt az a feladat, hogy szlengből át kellett alakítani "normális" szavakra.  "Tök gáz volt..." ikszdé Mondom ez nem maradhatna? Sokkal viccesebb így a szöveg. Barátnőm meg nem tudta, hogy a 2. kép az a lift jele, a 3. meg az információ jele. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9849 Dátum: 12 jan 21, 15:11:46 »

Aha..Hát az ilyet főleg nem szabad túlbonyolítani. :/ Bukta lesz a vége. A mateknál lehetett sok mindent túlbonyolítani. Pl. én rendszeresen azt csinálom. Pirul Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9850 Dátum: 12 jan 21, 15:27:28 »

Huhúú. Na, megnéztem a matek javítókulcsot. Káosz az egész ikszdé Volt, amit tudtam, deee... dee... ikszdé

A magyar jobban ment, a legtöbb választ itt könnyebb volt megjegyeznem, szóval egy 45 pontot saccolok magamnak. De ez a matek  Technikai KO Hová vesznek fel basszus? ikszdé Oda biztos nem, amiket kinéztem magamnak. Nézhetek olyan sulit, ahol nem kérik a központit.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9851 Dátum: 12 jan 21, 16:04:32 »

Nálam úgy volt, hogy az 5. évvége lehetett 100p, ha kitűnő voltál, plusz a központi. (nekem 100+31+41 volt)

 Az volt a jó,hogy a 6. félév nem számított, mert ott sok tanár dirket lehúzta nálunk a jegyet, hogy el ne menjünk -_-" Nagyon gáz volt. Meg egy csomó óra azzal ment el, hogy azt bizonygatták, hogy "jajj, maradjunk itt blabla". Erre 24 emberből 12 elment, a maradék a gyökere volt :S
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9852 Dátum: 12 jan 21, 16:20:40 »

Szerintem addig jó amíg a tanároknak fogalmuk sincs kiről írsz ikszdé ha meg ez alapján lepontoznak akkor szégyeljék magukat. Bezzeg nekem az oktatásról kellett asszem anno még írni -.-"

jipp ha minden összejön megcsinálom életem első és használhatatlan de remélhetőleg szép kunaiját ikszdé
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9853 Dátum: 12 jan 21, 16:23:02 »

Én még régebben nekiálltam a csillagkulcsok (Fairy Tail) elkészítéséhez. Pár embernek akartam velük kedveskedni, de hát először is nem találtam viasztömböt, hogy kifaragjam... utána megfelelő gipsz-öntő formát... meg gipszet se igazából... és olyan fémet se, amit hamar folyékonnyá tudnék olvasztani, majd a megfelelő helyre önteni, hogy megszilárduljon. Úgyhogy ez a tervem bukta addig, míg nem leszek irtó pénzes. ikszdé - vagy nagyon találékony.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 16:23:41 írta CrazyCat » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9854 Dátum: 12 jan 21, 16:28:27 »

Úr isten. Az komoly. >.<# Nálunk a táskát a tanári asztal köré kellett tenni, és enni-innivalón kívül semmit se lehetett az asztalon hagyni. Mögöttem ült egy gyerek, az egész magyar lap írása közben szipogott. -.-' Majdnem hátrafordultam és szóltam neki, hogy tessék, itt egy zsepi vazzeg, csak ne szipogj!

Tényleg CrazyCat, végülis melyik suli mellett döntöttél? Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 655 656 [657] 658 659 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!