24 júl 03, 11:40:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 600 601 [602] 603 604 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1220726 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #9015 Dátum: 12 jan 02, 11:51:38 »

De mit kéne bepótolni? Nem ment előre senki a tananyagban, hiszen nem volt tanítás.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9016 Dátum: 12 jan 02, 11:58:30 »

Például nekem is pótolni kellett volna.ikszdé Szünet előtti héten hiányoztam, és amikor mentem az órák 50%-a meg sem volt tartva (készülődés a karácsonyra, izé, meg minden ilyesmi Nevet) viszont minden tanár vagy akkor íratott dolgozatot, vagy most fog. Szóval a jobbfejek megengedték, hogy most pótoljam, a rosszabbak akkor íratták meg velem. Tehát lett volna mire készülni.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sasur
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #9017 Dátum: 12 jan 02, 12:13:38 »

Miért kellene mindenkinek ezt tennie? A szünetnek pont az a lényege, hogy kipihend a hétköznapi fáradalmakat, nem pedig az, hogy "bepótold" a "kimaradt" munkát.
Húúúh,én már azt hittem,hogy egyedi eset vagyok aki ugyanígy gondolja.Sosem értettem a szünetben,mikor pihen az ember,miért kell az iskolával meg a többi dologgal foglalkozni,én már ha rágondolok,akkor csak problémák jutnak az eszembe,és egy ünnepnek szerintem nem ilyennek kéne lennie.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9018 Dátum: 12 jan 02, 12:19:26 »

demost oké akkor nem kellene, de elvárják, hogy tanulj. a szünet már gimiben sem egyenlő a lazsálással :/ sőt általános iskola felső éveiben sem. ez csak egy ilyen "próba" szerűség, hogy tanulsz-e vagy sem. ha nem hazsnálod ki a sok szabadidőt tanulás terén és szart írsz/felelsz, akkor ott van, "hogy bezzeg ott olt az egész szünet.."
nekünk szünetekre adtak fel általánosban verstanulást pölö..
ha a tesóm úgy dönt, hogy készül az érettségire, akkor nem baxa el a szünetét semmitevéssel, ami igazából a szünet értelme és lényeg. szaros ellentmondás >< nem szeretem a felnőttek világát.
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #9019 Dátum: 12 jan 02, 12:27:23 »

Nálunk a tanárok is kijelentették, hogy szünetben nem hajlandók javítani. Baromira örülök hogy még csak gimis vagyok, és nem kell ilyenkor vizsgákra készülnöm.  Nem kell semmiből javítanom, a dogák nagyját megírtuk, kilencedikétől sítábor. Így pedig egy könyvet sem nyitottam ki, sőt, eszembe sem jutott, egészen eddig.  Nevet 
666 Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 02, 12:28:43 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9020 Dátum: 12 jan 02, 12:33:19 »

Lille-chan: én megpróbáltam az angol szótáramat kinyitni, amiből kb 6 oldalt kell tudni emlékeim szerinte de nem sikerült...Robert Langdon sokkal érdekesebb ikszdé minnyá végére érek a Da Vinci kódnak és hát húú WTF?

Az Utolsó vacsorán Jézus mellett tényleg egy lány ül ( Mária Magdolna elvileg)
mivel fogalmam sincs erről a korszakról, ezért igencsak néztem, hogy jé tényleg egy lány, meg tényleg van egy plusz kéz a festménmyen egy tőrrel. bizarr. (először kenőkésnek hittem dehát ez van Nevet )
persze sokak szerint ezek hülyeségek, de sztem nem ^^"
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9021 Dátum: 12 jan 02, 14:43:23 »

Én soha nem láttam azt a kezet. Hol van? Nevet
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #9022 Dátum: 12 jan 02, 16:36:31 »

A Da Vinci-kódot anno  én is olvastam, a filmet is láttam,a  képet is többször, de nekem sem rémlik a tőrös kéz.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9023 Dátum: 12 jan 02, 16:42:58 »

Tőrös kéz van, azonban az nem plusz kéz, hanem Péter keze. És azt nem értettem soha, hogy hol van itt az a bizonyos +1. Nevet
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9024 Dátum: 12 jan 02, 16:45:17 »

demost oké akkor nem kellene, de elvárják, hogy tanulj. a szünet már gimiben sem egyenlő a lazsálással :/ sőt általános iskola felső éveiben sem.
Fura nálunk minden tanár megíratta a tz-ket szünet elött stb. így nem kellet tanulni.

Hol van? Nem láttom mert telórol vagyok és pixeles a kép.Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9025 Dátum: 12 jan 02, 16:47:48 »

Hmm nálunk is úgy van, hogy nem kell tanulnunk szünetben, "cserébe" ők se javítanak dolikat. Nevet
Van aki az egyetemi vizsgák miatt parázik, van aki az érettségi miatt, én még mindig csak a felvételi miatt. smirksweat Csináltam pár gyakorlást. A magyar szinte hibátlan, a matek kemény 32 pont. x_x Az az érdekes, hogy eddig mindegyik 32 pontos lett. ikszdé Nem tudom hogy csináltam. Ennyi a tudásom matekból. Ennek hála most heti 3 alkalommal kell mennem matekkorrepre. >.<# x.x"
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #9026 Dátum: 12 jan 02, 16:48:02 »

Nekem holnap lesz egy tézé töriből, szerdán meg szintén egy tézé bioszból, de ez nem is számít olyan soknak. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9027 Dátum: 12 jan 02, 17:42:10 »

Könyvbe van egy jó nagy képem az utolsó vacsoráról, megszámoltam a kezeket, az egy plusz Mosolyog mindenkinek aki a közelben volt, kivette a mindkét kezét, a kék ruhás (Péter) neki lelóg a keze, vagy nagyon furcsán ki van csavarodva Nevet az egy plusz kéz x) tuti amúgy lehet azzal az ármánykodást akarta szimbolizálni, nem vagyok ilyenekbe jó :/ viszont nagyon jó kis könyv Nevet plusz pont jár, hiszena anyáék ki sem állhatják Nevet

mellesleg Péter egy lefejező szerű mozdulatot tesz Magdolna felé, ezzel is mutatva, hogy nem kedveli. Ki tudja mi járhatott Da Vinci fejében Hümm-hümm mindenesetre a könyvnek hála, hogy jobban átvizslatom a képeket, a kenőkéses kezet is csak nehezen találtam meg x)
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9028 Dátum: 12 jan 02, 19:14:01 »

^^: Ha ő a háziorvosod és FÉLTEK tőle, és valószínűleg szakbarbárnak tartjátok, akkor minek vagytok nála? Macera lenne átíratni magad ( igen az,írtad)? Már ne haragudj, de ha igazán fontos valakinek az egészsége, az inkább átjelentkezne. Én inkább elcseszek vele egy napot, minthogy egy vészhelyzetbe egy ilyen vizsgáljon.
Te is olvasod a Da Vinci kódot? Én egy beteg napon kiolvastam az egészet. Jó volt, le se bírtam rakni. Jah és annyit akarok hozzáfűzni a könyvhöz: kritikával olvasd.

Annyit szeretnék még Leonardo kacsán mondani, hogy az egyik legnagyobb polihisztor. Hihetetlen mi mindenhez érett. Olyan dolgokat fedezett fel, ami évszázadokkal megelőzte korát. Egyszerűen hihetetlen. Ha jól tudom ő szerkesztett meg egy olyan mechanikus számológépet, amit azt hiszem tavaly tudtak csak megépíteni ( bár ebben nem vagyok biztos)

Én nem értem. Azon megy a vita hogy szünetbe kell-e tanulni? Igazat megvallva HA addig tanultál akkor nem lesz gond. Ha meg nem olyan vagy, akkor meg úgyse fogsz.

Hanii: Én matekra nem készültem, és elmentem emelt szintre. És valami oknál fogva 5-ös lett. ikszdé
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9029 Dátum: 12 jan 02, 19:37:34 »

hiroto-san: szó sincs félelemről, csak másfél órás rizsákról. fogalmam sincs hogy kell átiratkozni, anyáéknak meg végülis mind1, hiszen már régóta nem kísérnek be. najó ez nem igaz, max 2× voltam nélkülük, de egyedül szar szarul lenni :| meg fogom beszélni anyáékkal, hogy átírassanak a szomszédba. csak gáz mert az ottani orvosnéni ijesztő.. lehet marad Mr. Rizsa. :|

kritika? ráguglizok Nevet

amúgy én egyik sem vagyok tanulás terén: én megtanulom de 1 hét múlvára kimegy ahogy volt (a zsövegtől kezdve a szavakig) csak talán akkor marad meg ha 1 héten keresztül minden nap szentelek neki időt, ami problemás és unalmas. témazárókra összeszedem magam, de nagyon félek a fizika, töri megy a kémia óráktól...számomra ez jeleneti 2012-őt ^^"" smirksweat

Nem t'om minek de beteszem: ✔

http://pctrs.network.hu/picture/9/4/_/leonardo__utolso_vacsora_94957_497302.jpg
a kéz a 'négerszerű' hapi mellett van, aki könyököl az asztalon és furi szakálla van (elnézést kérek, de nem tudom a neveket, nem értek a Bibliához :/ )

Amilyen nagy a kép, Saphira, sztem meglátod, hogy az egy külön álló/lebegő kéz, valszeg Da Vinci szerette az Addams familyt, ami akkor még nem is volt. Látjátok milyen okos??

>>Dolog<< a neve a kéznek asszem ott ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 02, 19:45:37 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 600 601 [602] 603 604 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!