24 júl 03, 11:42:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 598 599 [600] 601 602 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1220728 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8985 Dátum: 12 jan 01, 19:08:12 »

Szegény hiroto. :/ Akkor én örülhetek, hogy az "új évvel" semmi sem változott. Teljesen hétköznapinak érzem a mát, kb úgy, mint az elmúlt két hetet is. Semmi különös. Egyáltalán nincs ünnepi hangulatom. Azért a többieknek megint boldog új évet. Mosolyog

Amióta megvettem a fényképezőgépem, teljesen rá vagyok kockulva. ikszdé Pl csak poénból rámakróztam a hajamra, most meg el vagyok vele keveredve, hogy milyen jó kép lett. 8D Két nap alatt vagy 50 új fotót tettem fel fb-re. Én csak egyen vagyok rajta. ikszdé
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #8986 Dátum: 12 jan 01, 19:23:50 »

Hát igen, Nincs mit tenni. Őrülök hogy neked legalább jól telik az ,,eddigi" új év. És érdekesen nekem sincs ünnepi hangulatom. Nem tom, karácsonykor sem volt Szomorú
Milyen gépet vettél?
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8987 Dátum: 12 jan 01, 19:58:53 »

Hogy jól telik, az kicsit túlzás. A gépet leszámítva inkább semlegesen. Mosolyog Lehet, azért nem volt nekem sem karácsonyi hangulatom, mert a rakás kaján kívül semmi karácsonyi nem volt. :/
Nikon L120-ast. Egy kis netes keresgélés után ez néztem ki, de mivel nem értek hozzá még körbekérdezősködtem, de a boltban azt mondta az eladő, hogy ennyi pénzért ez egy jó kis gép, és meg leszek vele elégedve. Igaza is lett. Ámor Majdnem mindenhova magammal viszem, csak épp nem alszok vele. Meg mindenkinek lassan az agyára megyek, mert másról majdnem nem is tudok beszélni. ikszdé
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #8988 Dátum: 12 jan 01, 20:31:38 »

Az igencsak jó kis gép. Mennyibe került? 50-60 körül volt gondlom. Én is gondolkodok már egy normálisabb gép vételén, de még nem szántam rá magam, és nem tudom még milyet is vegyek. Miket szoktál fényképezgetni vele?

Hát igen a karácsonyi kaják. Minden évben jól meghízok karácsonykor, azonban idén fogytam valamiért. Ki tudja ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 01, 20:33:08 írta hiroto » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8989 Dátum: 12 jan 01, 20:33:53 »

juppí fáj a fejem...végülis minek reménykedtem :| remélem holnap tényleg elmúlik. gyógyszert kéne beszednem :| be is fogok mert ezt már nem bíromm >.<#
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8990 Dátum: 12 jan 01, 20:40:11 »

Sose várj a gyógyszerrel. AMint kezd kicsit erősödnia  fejfájás vedd be, különben órákig, vagy rosszabb esetben napokig nem szabadulsz.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8991 Dátum: 12 jan 01, 20:55:52 »

Kb 60. Mindent, ami eszembe jut. ikszdé Nagyon rá vagyok kattanva a macro-ra. A hétköznapi dolgok elég érdekesek tudnak lenni közelről. 8)
Eddig nekem sem volt rendes gépem. A mobilommal meg egy szerintem 10 éves 3,2 Mpixeles géppel fényképeztem, amit kellett. A végén meg már csak mobillal, mert kb ugyanolyan minőségű képeket csinálnak. Pojén

Én a fejfájást általában kialszom. Csak akkor veszek be valamit, ha nincs időm aludni.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #8992 Dátum: 12 jan 01, 21:06:18 »

A-chan: Igen, érdekesek az ilyen dolgok közelről. Tájképek meg ilyeneket nem csinálsz?  Megkérdezhetném melyik megyében laksz?

^^: Ne csak fogd, hanem vedd be és menj aludni. Reménykedj hogy holnap jobb lesz.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8993 Dátum: 12 jan 01, 21:20:52 »

Nem megye, tartomány. Vajdaság. ^^
Majd csinálok, ha lesz időm elmenni egy olyan helyre, ahol van "rendes" táj. Esetleg a járásra, a Tisza-partra vagy az erdőbe. Gondolkozik Meg majd ha elkezdődik a suli, akkor a várba is felmegyek, ott sok szép képet lehet készíteni. Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8994 Dátum: 12 jan 01, 22:04:40 »

STM, hiroto: az első nap még vettem is gyógyszert, dehát... már 3 napja fáj. jobb lesz ha leszarom..
amint sikerül elkaparnom a tesómtól a gépet anya aludni küld. sziasztok  >.<# >.<# Szomorú
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8995 Dátum: 12 jan 01, 22:10:00 »

Attól függ, ha csak oylan noob lazán kialudhbató fejfájás, mint amiről A bezsélt, akkor mehet a leszarás.
De ha három napja tart, szeritnem migrén lesz, és ha most elviselhető is, nem jó vele szórakozni, mert a végén még két napig akkor fogsz tudni mozogni (leszámítva a wc-ágy-zuhanyzó távokat)  mikor csak annyira fáj, mintha a halántékod másodpercenként bekapna egy rasenshurikent belülről, a láz, szédülés, hányinger, egyéb tünet meg éppen lazul kicsit.
Gyógyszer, zuhany, alvás. Ha nem vagy jobban szabad sorrendben ismételd. Segít.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 01, 22:11:49 írta STM » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8996 Dátum: 12 jan 01, 22:18:14 »

Biztosan én vagyok az átlagon felüli bolond, de mondjuk menj el egy orvoshoz, biztos sokkalta többre visz majd, mint, ha csak nem törődnél vele.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8997 Dátum: 12 jan 01, 22:23:57 »

Szerintem felesleges. A mi családunkban például normális néha egy pár napos fejfájás, de ha valaki érzékeny a frontra, stresszre, vérnyomás gondjai vannak, akkor is előjöhet ez. SOk mindent az orvos sem csinálna, max. beküld neurológiára, aztán ott vagy nem lesz semmi, vagy adnak pár nagyon durva fájdalomcsillapítót-zsibbasztót (vagy htá receptet rá), viszont ezt senkinek nem ajánlom.
Amíg nem jelentkezik nagyon sűrűn, addig az ilyesmi miatt nem kell aggódni.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 01, 22:24:44 írta STM » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #8998 Dátum: 12 jan 01, 23:07:09 »

A-chan: Vajdaság?  Ohh My God Egyszer voltam csak ott, akkor is csak Adán volt egy kis fellépés, és mivel csak egy ,,nap" volt, ezért nem láttam sokat. Majd ha tudsz csinálni képet a tájról meg a nevezetességekről akkor tudnál valahogy feldobni? Nagyon érdekelnek a szép vidékek. 

^^: Őszintén megvallom nekem nagyon de nagyon ritkán voltak ilyen gondjaim. Ritkán vagyok lázas, ritkán vagyok beteg, de amikor igen, akkor általában komoly a baj. Én a gyógyszeren kívül nem nagyon tudok mit mondani. Ha azonban nem múlik el, menj el orvoshoz, rengeteg olyan betegség van, aminek tünete lehet.  Ahogy  látom STM már tapasztalatból beszél, érdemes lehet rá hallgatni.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8999 Dátum: 12 jan 01, 23:29:47 »

Én is ritkán ( nagyon ritkán... ) vagyok beteg. 2-3 évente vagyok ilyen '' nagybeteg ''. Nekem nem volt még mandula meg tüdő gyulladásom.......az milyen? Ja meg bárányhimlőm se de nem tudom hogy az milyen veszéllyel járhat ha felnőtt korban mutatkozik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 598 599 [600] 601 602 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!