24 jún 16, 17:14:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1181127 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8295 Dátum: 11 dec 11, 11:10:30 »

Vagy nem tudtok lustaság elleni gyógyszert? ikszdé

A lustaság ellen a legjobb gyógyszer a leszarom-tabletta. ikszdé Ez persze csak tüneti kezelést ad, a lustaságot enm szünteti meg, viszont eszedbe se fog jutni az, hogy "basszus tanulnom kéne, de lusta vagyok hozzá". Javaslom a szedését. xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8296 Dátum: 11 dec 11, 11:13:25 »

Masashi:
Hogy mit csinál? O.o
jó am akkor a filmekben úgy szokott lenni, hogy ha egyszerre gondolunk rá akkor sikerül a test csere xDDD
nem kell sok dolgot tenned majd csak egy kis szövettan és szerves kémia vizsgára tanulni, lazán menni fog XDD csak ne nekem keljen ikszdé
Aes: Vénnyel vagy vény nélkül kapható? xD
Am az a baj hogy ez lenne a lehető legrosszabb megoldás ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #8297 Dátum: 11 dec 11, 11:15:42 »

Na most erre mondjam azt hogy nekem a szekrényben egy kisebb készletem van Leszarom tablettából?
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8298 Dátum: 11 dec 11, 11:18:15 »

Sziasztok régi, új tagok. Ajánljatok már nekem valami jó kis pörgős akciódús anime sorozatot lécci, mert most nagyon unatkozom és már rég néztem, bármit is a one piecen kívül.

Ui.: Tapi (L) Cart (L) meg minden régi (L) ( többiek nemtom kik aktivak forumon Pirul )

Próbáld meg az Ao no Exorcist anime-t úgy is fent van az oldalon.
Sok poén van benne a harcjelenetek meg pörgősek és abból is van benne elég bőven.

Esetleg, ha még nem láttad, akkor a Tengen Toppa Gurren Lagann, kevés pörgősebb anime-t csináltak, mint ez a darab.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8299 Dátum: 11 dec 11, 11:25:36 »

Aes: Vénnyel vagy vény nélkül kapható? xD
Am az a baj hogy ez lenne a lehető legrosszabb megoldás ikszdé

Vénnyel, de én felírhatom neked. ikszdé Lehet ez a legrosszabb megoldás, de legalább hat. A mellékhatások meg, hát ez van, minden gyógyszernek vannak.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8300 Dátum: 11 dec 11, 11:25:41 »

Nekem sokat segít hogy ha elegem van a tanulásból, de muszáj akkor mittom  e felénél elegem van, akkor lehúzom a redőnyt és úgy ahogy vagyok lefexem az ágyba és bámulom a plafont. Néha egy kis zene...aztán így vagyok 1,5 vagy 2 órát, és nekem ez elég is..
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8301 Dátum: 11 dec 11, 11:33:02 »

Az a legnagyobb baj hogy tegnap egész nap ezt csináltam... de most sikerült vennem egy nagy levegőt és úgy érzem mivel a biosz csak elő vizsga és nagy esélyem van a 3-asra azt átnézem...4-es meg úgyse lehetek belőle ikszdé
Kémiát meg majd tanulok Durci
Már csak a kajakérdést kéne megoldani, de ahhoz már tényleg lusta vagyok, és nincs itt senki akitől kikönyöröghetnék valami finomat Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lakatos Tobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #8302 Dátum: 11 dec 11, 11:39:40 »

Kimész a konyhába aztán egy kenyér, egy szelet sajt meg sonka és kész:D max 2 perc Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8303 Dátum: 11 dec 11, 11:44:48 »

Ahoz felkéne állni xD az a legnehezebb mozzanat xD meg ilyenek pl nem is tut hogy vannak itthon Nyelvesít
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8304 Dátum: 11 dec 11, 11:46:00 »

Nekem holnap lesz életem első egyetemi vizsgája és semmit sem tanultam még és nem is nagyon tervezek. A Közgáz valahogy nem tud érdekelni, de egy kettest csak összehalandzsázok az előadáson elcsípett mondatfoszlányokból. Amúgy terveztem agyonhajszolni magamat a vizsgaidőszakban, főleg így, hogy már két megajánlott ötösöm is van. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 11:52:10 írta gman » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8305 Dátum: 11 dec 11, 11:50:19 »

Az a baj hogy nálunk nemigen van megajánlott jegy, mondjuk nekem is van elvileg már 2 5ösöm választott tárgyakból, de így is 7 vizsgám lesz... amiből 1 már volt pénteken... de mivel előtte naponta zh-ztam így kétlem hogy meglett, nagyon szar volt ez a szervetlen kémia xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8306 Dátum: 11 dec 11, 11:54:29 »

Mi lenne, ha megkérnéd "Peti"-t, hogy hozzon neked valamit enni?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8307 Dátum: 11 dec 11, 11:56:33 »

Már megoldottam a problémát, 5perc állás után a hűtő előtt ikszdé Meg most  magamra vagyok utalva ikszdé Szörnyűség xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8308 Dátum: 11 dec 11, 12:00:16 »

Ez az idézőjeles "Peti" teljesen úgy hangzott, minta valami képzeletbeli barátról lenne szó. ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8309 Dátum: 11 dec 11, 12:03:21 »

Honnan tudod, hogy nem az? :O

(ennyire hogy lehet leszíva az agyam smirksweat)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!