24 jún 17, 13:12:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 512 513 [514] 515 516 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182409 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7695 Dátum: 11 okt 31, 12:09:40 »

Szerintem meg mindegy, amíg ő van érted, nem pedig te vagy érte, legyen az az alkohol, a számítógép vagy akármilyen függőség. Bár ha függőségről beszélünk akkor már veszett az ügy... Van osztálytársam, aki fél liter energiaitallal + 2 cigivel kezdi a napját minden reggel fél hétkor, amióta szakított vele a barátja, akivel 2 hetet járt...
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7696 Dátum: 11 okt 31, 12:15:25 »

Azt olvastam valahol, hogy egy energiaital két nappal rövigíti az ember életét.
Meg azt is, hogy ha minden nap megnézed a Kör c. filmből a videókazettát, akkor örökké fogsz élni, mert a csaj minden alkalommal fel fog hívni azzal, hogy hét nap múlva meghalsz.
Az utóbbi nem is tűnik olyan nagy hülyeségnek. Gondolkozik
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7697 Dátum: 11 okt 31, 12:20:35 »

ikszdé Egyeetértek Nevet

Egyébként attól még szerethette a srácot, hogy 2 hetet jártak, mondjuk tény azért ilyen undorító egy szokást nem kell felvenni. Mármint nem a cigizés az undorító (annak bizonyítottan jótékony hatása van, a rákkeltő mellett) csak a reggeli két doboz remélem csak túloztál...

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7698 Dátum: 11 okt 31, 14:10:28 »

Nálunk tulajdonképpen szinte mindenki úgy kezdi a reggelt, hogy 2-3 doboz energiaital. Én valamiért nem szeretem, és évente ha egyszer iszok olyat, az bőven elég. Nevet

Tegnap végre megtartottuk a szülinapomat, és csak azért most, mert a rokonok csak hétvégén tudtak lejönni, nagyon örültem neki.^^  Sok szép ajándékot kaptam, de az lett volna a legjobb, ha megnyertük volna a srácok ellen a kézimeccset, pont akkor játszottuk, amikor születtem (fél 3 körül). De sajnos vesztettünk.  Szomorú Nembaj, a lényeg, hogy egy jót meccseztünk és elmaradt a matekkorrepem. Nevet

A-chaan neked is most van, sok boldogat!^.^
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 14:13:55 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7699 Dátum: 11 okt 31, 14:23:46 »

Utálom az energiaitalokat. xD Tényleg, meg nem innám soha egyiket se. Ha már ártani akarok az egészségemnek, akkor legyen inkább pár feles.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7700 Dátum: 11 okt 31, 14:27:27 »

Én csak az illatát szeretem, de még nem fordult elő velem hogy megittam volna egy egész energia italt... nem kell nekem, iszom reggel egy eszméletlenül finom kávét, az elég.

Én is akartam már írni hogy: Boldog születésnapot A-chaan  Boldog Születésnapot!

Nem tudom hova linkeljem, vagy hogy egyáltalán linkelhetem, de szerintem próbálja ki ezt néhány ember, egész jó kis teszt szerintem. http://mbti.tarhely.biz/tesztek/teszt_20
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7701 Dátum: 11 okt 31, 14:38:21 »

Nem tudom ebben a tesztben van e valami, de nekem tetszik, ami kijött. " INTJ - "Lángelmék"" ikszdé

A szövegben sok minden van ami valóban illik rám. (Meg egy két dolog ami nem igazán)

Az ajánlott foglalkozások között van pár érdekes:

"tudós, diktátor, rendszer elemző, filozófus, szoftver tervező, nukleáris mérnök, statisztikus, kurátor, számítógép-programozó, űrhajózási mérnök, villamosmérnök, csillagász, vadászpilóta, rendszergazda, idegsebész, " stb lol ikszdé

Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7702 Dátum: 11 okt 31, 14:39:32 »

Meg azt is, hogy ha minden nap megnézed a Kör c. filmből a videókazettát, akkor örökké fogsz élni, mert a csaj minden alkalommal fel fog hívni azzal, hogy hét nap múlva meghalsz.
Az utóbbi nem is tűnik olyan nagy hülyeségnek. Gondolkozik
asszem fb láttam ilyesmit, elég csak 6 naponta megnézni xD

noemi-chan: dr houseba volt is hogy felírt a house napi 2 cigit meg salakmegkötő(?) sajna nem emléxem smirksweat

A-chan szülinapos? Nevet na egy évvel előbb halsz meg te is ikszdé de hülyeséget félretéve boldogot Nevet  boooldoooog szüüüllliiiii naaapoooooooooot boldoooooooooooog Lepiál szüüüüüüüüüüüliiiiiiiiinaaaaaaaaaaaapoooooooooot boldoooooog szüüüüüüüüüüüüüliiiiiinapoooooooot Aaaaaa-chaaaaan. boldog szüüliiiiiiinaaapooooooooot Lepiál Boldog Születésnapot!

teszt: ENFJ, minny megnézem miaz xD

Lágy szívű, empatikus és felelősségteljes. Könnyen ráhangolódik másokra. Mindenkiben meglátja a lehetőséget, és segíti mások önmegvalósítását. Jó hatással van az egyénekre és csapatokra. Hűséges. Megszívleli a dicséretet és a kritikát. Könnyen barátkozik és nagyon jó vezető.

ez olyan megható Sír

Ajánlott foglalkozások:

filmkritikus, esküvőszervező, előadó-művészet, tanár (művészet, óvodai, általános), színész, divattervező, iskolapszichológus, hírszerkesztő,  stylist, belsőépítész, rendezvény koordinátora, étterem tulajdonosa , gyermekgondozó, haj stylist, filmrendező, tanácsadó, táncos

Nem ajánlott foglalkozások:

autóversenyző, tudós, számítógépes szakember, pilóta, számítógép programozó, pénzügyi igazgató, teherautó-vezető, villamosmérnök, szoftver tervező, webdesigner, üzleti tanácsadó, dj, könyvkereskedő

a vastagon gondolkodtam és itt illene hozzám, a dőlt meg amit megpróbáltam de nem jött be
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 14:47:48 írta ^^ » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7703 Dátum: 11 okt 31, 14:43:42 »

Na ez az. Az egyik testvérem kitöltötte és mondta hogy olyan 60-70%-ban azért van benne igazság ami rá illik, de nem lehet tökéletes, mert van egy-két dolog ami nem illik rá.
Ma kitöltöttem egy-egy hosszabb tesztet és ez jött ki mind a kétszer:  INFP  "Gyógyítók"
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 15:34:38 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7704 Dátum: 11 okt 31, 14:45:39 »

A diktátoros rész az illik rám. Durci

Am biztos van valami értelme a dolognak. A baj inkább ott kezdődik, hogy túl ennyire nem lehet leélltalánosítani az embereket. Kicsit olyan ez mint a horoszkóp alapú jellemzés. Persze annál azért több alapja van. xD
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7705 Dátum: 11 okt 31, 14:49:21 »

Aes: nos igen, volt amikor mindkettő illet rám volt amikor egyik se. de hát nehéz tökéletes tesztet csinálni, valamilyen szinten mindig lesz általánosítás Szomorú de sztem ez illet rám nagyjából
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7706 Dátum: 11 okt 31, 14:49:36 »

Igen, azt valahogy sejtettem. Nevet

Persze hogy nem, most jön az hogy nincs egyforma ember, és nincs is, egyszerűen ezek a főbb jellemvonások, és ha megcsinálsz egy ilyen tesztet lehet 60-70%-ban rád illik, ami pl másnak nem ugyan abban a tesztben és ugyan az jött ki.

De nekem nagyon bejött. Nyelvesít  Pirul
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7707 Dátum: 11 okt 31, 14:53:04 »

Idézet
Jó verbális kommunikációs készségek
Nagyon jól felismeri az emberek gondolatait és motivációit
Inspirálja a többieket, kihozza mindenkiből a legtöbbet
Szenvedélyes
Szórakoztató vele lenni: jó humora van, energikus, drámai, optimista
Jól kezeli a pénzt
Képes továbbállni, ha egy szerelmi kapcsolatnak vége van, bár hajlamos önmagát hibáztatni
Lojális és elkötelezett, életre szóló kapcsolatot keres
Figyelembe veszi mások szükségleteit

vatsag: illik rám, dölt, nem igazán áthúzott: totál nem xD

szóval nekem is nagyon bejön, talán segít majd ha pölö munkát kell majd találnom Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7708 Dátum: 11 okt 31, 14:54:07 »

Nekem is tetszett amúgy. Nevet Mondjuk ha valakinek olyasmi jönne ki ami egyáltalán nem illik rá, az már érdekes lenne. (Persze ez annyira nem is nehéz, ha pl direkt fordítva válaszolsz. xD) Egyszer elolvasnék egy könyvet, amiben le van írva, hogy ezt a tesztet pontosan milyen kutatások alapján csinálták. Mosolyog
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7709 Dátum: 11 okt 31, 14:58:02 »

http://mbti.tarhely.biz/tipusok/nf/enfj/humor
jók ezek a képek ikszdé

van itt INFP?? kéne egy új legjobb barát ikszdé
talán még össze is hozható x)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 512 513 [514] 515 516 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!