24 szep 27, 14:22:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310363 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7440 Dátum: 11 szep 30, 20:46:32 »

Lehet, hogy jobb,  viszont nemhiszem, hogy Debrecenből Pestre  repülővel fogsz elmenni Nevet Értelmesebb a vonat Mosolyog
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7441 Dátum: 11 szep 30, 20:53:00 »

Jaj nem szeretem a repülőt. Azért nem merek rászállni, mert arra gondolok, hogy pont akkor lesz valami bibi, amikor én ülök fel rá. Nevet

Háát, nem mondom hogy jó 2 felé lenni, de megszokható. Lassan 5-6 éve hogy külön élnek. Először nekem is sz(sííp)r volt, de kb. 1 hónap alatt beleszoktam. Nehezen ugyan, de sikerült. Bár ez attól is függ, hogy kinek milyen az anyja/apja. Ha valakinek mondjuk az apja részeges, akkor érthető, és valószínű a gyerek se bánja. Vagy az anya esetleg nem foglalkozik a gyerekkel, vagy folyton üti mindenért, elhanyagolja, az is érthető és valószínű a gyerek is beleegyezne. Viszont nekem nem volt probléma se anyával se apával, így persze hogy nem volt kellemes élmény. Nevet

Jaj engem is ütött el majdnem amúgy autó, amikor a barátokkal hülyéskedtünk, lökdöstük egymást, és az egyik lökött egyet rajtam, én épp nem számítottam rá, nem kapcsoltam és jól ellökődtem, ki az útra, és kb. 10 m-re jött egy autó. Szerencsére sikerült fékeznie. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7442 Dátum: 11 szep 30, 23:41:45 »

Luna-san: köszi

uchihamasashi: khm.....ezt mire véljem?? ikszdé hát igen emlékszem nem szemben álltam a busszal hanem oldalt és balra fordítva a fejem úgy néztem de nem ugrottam hanem befutottam. igen kb 8-10 méter volt. am a vonatról jut eszembe hogy egyszer debrecenbe oda mentél egy égő vonathoz kb 7 vagy 8 évesen ikszdé.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7443 Dátum: 11 okt 01, 07:54:23 »

na halljátok sikerült egyedül elmennem a wc-re ( begipszelt lábbal nálam csoda + mankóval járok ). ez fura hogy nem emlékszel bezzeg a démonos sztoriaidra mindig Nevet ikszdé vagy több százat meséltél én meg féltem.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7444 Dátum: 11 okt 01, 17:46:58 »

Áááá naneee.. Most kaptunk valami új tv csatorna szolgáltatót, és végreee van rajta Nickelodeon! Nevet
Viszont.. eltűnt a Viva.. Szomorú És ha ez még nem elég, MTV-m sincs, van valami hülye zeneadó, de azon semmi normális nincs.. Amit meg a legjobban sajnálok, az egy olyan adó, amit kb. 1 hete fedeztem fel, szerintem szlovák nyelvű adó, néhány szóból sikerült kivennem. xD De azon tök jó zenék mentek, és elvették azt is. T.T Áhh, ezt nem hiszem el. -.-
Viszont Nick forever, 2 éve nem láttam Nicket. ^^ És mostmár azt fogom nézni, ha megy a TV. ^˛^
Ésmost Macseb megy, azt meg 800 éve nem láttam. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 01, 17:47:36 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7445 Dátum: 11 okt 01, 17:52:14 »

Miért a Viván meg az MTV-n szokott lenni zene? ikszdé Én kb 10 éve láttam rajtuk utoljára. Annak ellenére, hogy zeneadók nem is játszanak rajtuk zenét csak ribiképző idióta műsorokat, kb mintha egy külföldi retek klub lenne. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7446 Dátum: 11 okt 01, 18:00:31 »

Igen, amikor SP meg Fluor ment általában elkapcsoltam. xD Meg MM meg társai.
De akkoris. Reggelenként reggeli meg készülődés közben mindig az Ébredj velem ment. Vagymi. És azért az úgy jó volt.^^ Most mire fogok öltözködni? Sír Kíváncsi vagyok reggelenként mi megy a Nickelodeonon. ikszdé Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7447 Dátum: 11 okt 01, 18:27:57 »

hanii: Gondoltam hogy valaki emiatt fél a repülőktől, na de ki nem? Engem leszámítva, valahogy egyáltalán nem érdekel hogy hogy és mikor végzem. smirksweat

Nemnagyon akarok megint kötekedni, de az ember egy olyan fajta, hogy ha közeleg a halál, minden erővel harco lellene. Persze vannak kivételek, dehogy ilyen természetesen beszélj a saját halálodról kicsit aberráltság.. Sztem menj sulipszihológushoz, mert nemkóser ez igy...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7448 Dátum: 11 okt 01, 18:30:09 »

Nem kell túl sokat gondolni az ilyenbe. Egyszerűen vagy nem ismeri magát, vagy hazudik.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7449 Dátum: 11 okt 01, 18:39:00 »

Lehetséges, de lehet, hogy épp egy egy pszihés zavar..Hazudik? Atóll, hogy nemfél a haláltól nemlessz keményebb, márha ez a mostani tizenévesek körében igyvan.....Na látod, ilyenek miatt is jó a Fűrész film Mosolyog Ott miket csinálnál meg az életedért? Gondolom Masashi ha neked törnék el a csontjaidat, röhögve kommentálnád azt és azt mondanád, hogy utána még gyűjtsanak is fel ugye?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7450 Dátum: 11 okt 01, 19:17:54 »

Amíg nem volt halálközeli élményetek, olyan hogy éppen megúsztátok, vagy olyan heyzet, hogy átvillan az agyatokon, hogy mindjárt annyi, kész vége, addig nem tudjátok.. Csak gondoltok valamit, de az élesben nem bizos hogy úgy is lesz, ahogy hiszitek..

Masashi.. Seggeden a tojáshéj! Ne írd azt hogy öregszel! xD
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7451 Dátum: 11 okt 01, 19:36:15 »

Életedért küzdesz, aminek igyis-úgyis vége...Hmm akkor akár mostis öngyilkos lehetnél... Akk a kérdés? Minek élsz most? Szal akk szerinted az életért nemkell küzdeni, minden csak esik mi? Szal ha épp döglődsz valahol, inkább lesz*rod csak ne kelljen küzdeni.. Jó hozzáállás..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7452 Dátum: 11 okt 01, 19:55:28 »

Nemhiszem, hogy egy 14 éves lány annyira mély depreszióba tud esni, de legfőképpen nem 2 hónap közt...Mind1 nem akarok olyan vitát mint nyár elején volt, lényeg sztem ha depressziós vagy akkor s ekéne annyira a saját halálodat( vagy akármilyen ember/állat) ekkora vehemciával leirni, is ilyen boldogan elfogadni....
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7453 Dátum: 11 okt 02, 09:32:50 »

kb. 1 hete fedeztem fel, szerintem szlovák nyelvű adó, néhány szóból sikerült kivennem. xD
Nem tudod a nevét ? ikszdé vagy h hogy nézett ki a logója?
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7454 Dátum: 11 okt 02, 09:45:33 »

Uhh... Passz. :/
Nem nagyon tudtam kivenni a logóját, mert mindig valamilyen szövegek jelentek meg alul, és egybefolytak vele szerintem. Meg nem igazán szoktam nézni, hogy hogy néz ki egy csatorna logója.  smirksweat A nevét meg méginkább nem tudom. :/ De hamarosan megérkezik a szolgáltató levele, hogy milyen csatornákat lehet fogni, ha ott látok esetleg egy olyat, amitől talán beugrik valami, ha gondolod, szólhatok. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!