24 szep 27, 14:25:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310389 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7425 Dátum: 11 szep 27, 20:25:19 »

Megint csak személyfüggő. Nevet Lehet valaki 30 éves, és annyira éretlen, mint egy 10 éves gyermek, vagy 13 éves, és bölcsebb, mint sok felnőtt. A korok közötti különbség főleg a felfogásban,a nézőpont-változásokban mutatkozik. Lehet valaki ritka idióta, vagy koraérett, kiforrott egyéniség. Ez is magán a személyen, és sokban a környezeten is múlik. Mosolyog
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7426 Dátum: 11 szep 27, 20:30:40 »

Személyfüggő. Mosolyog Anyum 15 évesen jött össze apummal, a 7. együtt töltött év után pedig összeházasodtak.Mosolyog) Ilyen is van, már aki elég "szerencsés" ezt kifogni. True story.   Nevet

Ez aranyos, és egyedi példa. Ritkaság az ilyen. Jó az én szüleim gimnáziumban ismerkedtek meg és azóta együtt vannak.

De amúgy én sem értem, az emberek össze keverik a vonzódást a szerelemmel.

mindenki azt mondja a kor nem számít. ki gondolja így?
Nos ez attól függ mire gondolsz. Egy idő után azt mondják a tapasztalt vagy nem tapasztalt emberek, hogy nem érdekli hogy 10-20-30 évvel idősebb ő akkor is szereti. Szerintem 20 év alatt fontos a kor. Egy ismerősömnek 16 éves korában volt(még meg van) egy 27 éves barátja... Szerintem ez kicsit sok, már a 10 évet is annak tartom de ez az én személyes véleményem... Ha valaki egy idősebb nőben vagy férfiban találja meg a "nagy őt" akkor ez van.

De ezek mind személy függőek.

--------------------------------

Ááá olyan borzalmas, az E-bay-en olyan szuper jó Steampunk cuccokat találok. Olyan olcsón, és simám meg lehet venni, de most nem tudom.  Sír
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 27, 20:55:11 írta Minagi » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7427 Dátum: 11 szep 27, 22:39:21 »

Nem értem, hogy ilyen kis korban, hogy nevezhetsz valamit szerelmnek?! Kötve hinném, hogy akár 65% is szeretnéd az illetőt, mert még nemtudsz szeretni. Ezért fáj az első nagyobb elveszítés.
A Másik nem iránti vonzódás, ha észreveszed, már az óvodában is kialakul. Ottis mindig vannak apró párok. Szal a vonzódással nincs is gond, de mindenki azthiszi,hogy az már szerelem. Sajnos nem az. Nevet

Az én szerelmi ügyeimben nemlett sok változás, a csaj akit szeretek még mindig legjobb haverommal van, de ezis túlélhető Nevet

Ugyan már... jobban tudod, hogy más mit érez, mint ő saját maga? Ne viccelj. Nem értem, hogy egy például 12 éves srác miért ne lehetne ugyanúgy szerelmes, mint egy 20 körüli. Sőt... még talán sokkal őszintébben is tud szeretni, mert még nem halt ki belőle a gyerek, ami nagyon sokakból hiányzik. Nem hiába válnak világunkban, környezetünkben a párok ilyen hamar.
Én azt vettem észre az elmúlt évekbe ahogy az embereket elemezgettem, hogy akit nem szorítottak vissza kiskorában, avagy nem halt ki belőle a gyerek, az megállja a helyét az életben és soha nem adódtak problémái a szerelmi életével sem, ha már aktuális.
Naplózva



Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #7428 Dátum: 11 szep 28, 15:17:22 »

Maradj talpon műsor valakinek megvan?

Nagyon gáz lenne vajon elmenni?  Gondolkozik
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7429 Dátum: 11 szep 28, 16:32:47 »

Ugyan már... jobban tudod, hogy más mit érez, mint ő saját maga? Ne viccelj. Nem értem, hogy egy például 12 éves srác miért ne lehetne ugyanúgy szerelmes, mint egy 20 körüli. Sőt... még talán sokkal őszintébben is tud szeretni, mert még nem halt ki belőle a gyerek, ami nagyon sokakból hiányzik. Nem hiába válnak világunkban, környezetünkben a párok ilyen hamar.
Én azt vettem észre az elmúlt évekbe ahogy az embereket elemezgettem, hogy akit nem szorítottak vissza kiskorában, avagy nem halt ki belőle a gyerek, az megállja a helyét az életben és soha nem adódtak problémái a szerelmi életével sem, ha már aktuális.

Éppenséggel arról beszélek, hogy a mai világban az menő dolog, ha 12 évesen van csajod. Ezért a 65% csakis a menőzés miatt jön össze a másik nemmel. Példa erre tesóm: már kb 3x csak azért jártak vele, hogy a csajszi menőbb legyen olyan társaságban amiben már mindnekinek van pasija. És te jössz azzl, hogy a mai világban a tizenakárhány évesekben még megvan a szeretet, mert nemhalt ki a gyerekkor: aki 9 évesen elkezd cigizni,alkoholt inni, vagy csak kevésbé visszafogott és úgy beszél mint egy kocsmában éppenséggel 18 feles után bebaszott egyén. Kérdem én, akkor hol a gyerekkor?! Persze lehet jönni, hogy még vannak olyanok akik nem cinálnak ilyeneket, de nagyon kevés.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7430 Dátum: 11 szep 28, 16:49:55 »

Ez igaz, dRown.. Nálunk szinte minden 8.-os kivétel nélkül cigizik. Én nem, és nem is akarok. Meg a baráti körömből sem cigiznek, csak egy páran. Mostmár az 5.-esek közül is szívnak. Tavaly állandóan ment az alkudozás az italra meg a cigire. Meg füveztek is.
Pont ma láttam két csajszit, akik kijöttek a wc-ről. Barátnőmmel mentünk oda. Furcsa szagot éreztünk, és ez nem olyan "wc-szag" volt, hanem más. Barátnőm bement a fülkébe. 2 mp múlva behív, hát mi van az ülőkén? Csak nem hamu? smirksweat

Nem értek egyet, hogy nem lehet szerelmesnek lenni korán. Speciel én 10 évesen voltam először és eddig még utoljára (najó mit hazudok magamnak, nem utoljára..)  szerelmes, persze ez eleinte olyan kis dedós járásnak indult, viszont amikor 3 hónap után szakítottunk, akkor éreztem igazán, hogy nagyon szeretem, és nagyon szomorú voltam, és komolyan mondom, 2 hétig minden nap sírtam. Szívszakadás volt, és tisztán éreztem, hogy az a szerelem, bármennyire is idiótán hangzik, hogy ez 10 éves koromban történt.

Én kevésszer szoktam amúgy szerelmes lenni, az előbbi esetem volt először, azóta eltelt 4 év és kb. fél éve hogy szerelmes vagyok egy srácba.  Az egyik barátnőm gyorsan esik szerelembe, nagyon sok pasija volt már, de én nem tudom, hogy az ilyen miféle szerelem.  Nevet Mindegy, ezt sajnos nem értem. Nevet

Jah,Rikannak sok boldog szülinapot! Nevet^^
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 28, 17:11:47 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7431 Dátum: 11 szep 28, 18:13:33 »

Maradj talpon műsor valakinek megvan?

Nagyon gáz lenne vajon elmenni?  Gondolkozik


Szerintem nem lenne az, de, ha elmész majd írd meg ide vagy privátban, hogy tudjunk szurkolni, akár utólag is.
Élménynek mindenféleképpen jó lesz, tapasztalatnak meg pláne.
Előre is sok sikert.  kacsint
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7432 Dátum: 11 szep 29, 19:51:08 »

helló emberek! uchihamasashi: neki főképpen szól.

kedden este 9 kor elütött egy autó......egy leejtőn jöttem és a bicikli túl gyorsan jött és próbáltam fékezni de nem hittem hogy nem áll meg és nem is néztem körül azt gondoltam semmilyen autó se jön de kimentem az útra mert nem állt meg a bicikli és mikor balra néztem akkor arra emlékszem hogy egyenesen néztem már de egy nagy nyomást éreztem balról. estem egyet a földön és azután a 2. esésnél már megálltam és feküdtem a földön szana szét hevert minden dolgom de a testem nem szerencsére. felakartam állni de már jöttek többen segíteni meg mondták ne de fel se álltam szinte vissza is feküdtem és 1 ember hívta a mentőket én meg úgy remegtem mint a kocsonya de erőt kaptam magamon és felhívtam anyámat hogy jöjjön mert elcsapott az autó. mikor kijött a mentő meg anyám is megjött. bevittek a korházba röntgeneztek és éjfélkor anyám bent aludt velem ott másik nap jártam mankókkal ami nehezen ment de még 1 napot bent aludtam szerdán. csütörtökön meg 2x mgé gyakoroltuk és jobban ment és hazaenedtek most otthon fekszek.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7433 Dátum: 11 szep 29, 20:22:30 »

Ehh, jobbulást! Majd számolj be a fejleményekről! Mosolyog
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #7434 Dátum: 11 szep 30, 08:35:50 »

Nekem sajna pont hogy muterral történt ez 1-2 hónapja, ment a postára, és mikor a templomnál járt, jött egy kocsis, nem bírta volna lefékezni magát, megpróbált elmenni anyám mellett... Fail... Elcsapta, de szerencsére őt nem kellett kórházba vinni, volt a lábán egy nagy seb, egy a könyökén, de sikerült lekezelni. Elég érzékeny volt egy darabig, de utánna rendbe jött, és már nyoma sincs a sebnek sem! Mosolyog

Szerk : Trolololol, 700.hsz-em.Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 30, 08:36:32 írta Dawe » Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7435 Dátum: 11 szep 30, 15:41:48 »

Jaj fiúk - lányok, miről beszéltek ?! Öngyilkosság... Én soha nem dobnám el magamtól a lehetőséget, amit kaptam. Nevet

Egyébként igen, valóban hím van a dologba, kidobtam. Elegem volt már a folytonos féltékenykedéseiből, teljes mértékbe kiakart sajátítani, magához láncolt, megszabott és megtiltott dolgokat. Arról nem is beszélve, hogy folyton azt nézegette, hogy kinek szóltam hozzá az állapotához és fényképéhez, és hogy mit, stb. Ha meg mondtam neki, hogy nélküle akarok valahova menni, akkor bevágta a durcát, és egyből: "biztos valami pasi van a dologba". Nem utolsó sorban említeném, hogy leszólta mindenemet: amit szeretek, amit tanulok, stb. És ez nem az összes probléma. Így nem csoda, hogy kiszerettem belőle. smirksweat

Én teljesen jól vagyok, élvezem a szabadságot, szőröstül-bőröstül új életet kezdtem, és mondhatni, boldog vagyok. (: Ellentétbe vele, mert ő annyira emészti magát ezen a dolgon, mint egy éretlen kislány, ami annyira felidegesít. -.-"

Érdekes téma ez a szerelem. Az én szüleim is ilyen korán jöttek össze, ráadásul mindkettő félnek a másik volt az első. *-* Egyszerűen példamutatóak.

A mai fiatalságról meg no comment. Egyszerűen nem tudok mit hozzá fűzni ahhoz, ami ebbe a mai világba megy. Nem mintha én ártatlan lennék - ártatlanul nem is lehetne élvezni az életet - de könyörgöm, MÉRTÉKKEL.

Ketonsama, jobbulást! [Olyan nagy hévvel írtam erről a dologról, hogy teljesen megfeledkeztem rólad, de aztán eszembe jutott. xd]
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 30, 15:45:25 írta bogcsiika » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Morause
Vendég
« Válasz #7436 Dátum: 11 szep 30, 15:43:13 »

Sziasztok, itt vagyok újra megérkeztem a koliból... és rem érdekel is vkit h vissza dugtam a pofámat! Mosolyog
vissza olvasva az én utolsó hsz-ig semmit sem értettem, pl. melyik képem az amiért very big lájkot kaptam?
 Mellesleg hogy vagytok? ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7437 Dátum: 11 szep 30, 17:45:05 »

Hellóka!
Ohh Kentonsama jobbulást! :/ Mosolyog Nem lehet kellemes egy ilyen dolog.. :/

Az én szüleim valamikor megismerkedtek még általánosban, majd később nem tudom mikor összejöttek, 26 évesen megházasodtak, én akkor már anya hasában voltam, majd rá 8 évre elváltak.. Mosolyog Ez van, ilyen az élet.

Nálunk ma ilyen hülye futás volt 5. óra helyett, minden felső tagozatosnak futnia kellett 2011 métert. xD  Kb. negyed 1-re értünk vissza a kiinduló helyre, a barátnőm és én sikeresen majdhogynem utolsók lettünk. ikszdé Persze, mert mi 3× is körbefutottuk. Kúl ikszdé Pojén (neeeem xD )

Aztán ma megint volt japánórám, jaj de feldobódtam tőle! Nevet
Aztán taliztam az egyik "régi" barátommal tök véletlen, és még jobban feldobódtam. Mosolyog
Szóval ez a mai egy egész jó nap volt, sőt még nincs is vége, ma ünnepeljük öcsém szülinapját, meg még ki tudja mi lesz. Szóval eddig a mai nap 11/10. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7438 Dátum: 11 szep 30, 18:32:38 »

köszönöm nektek Nevet.
nekem is anyám meg apám elvált :/ megértem persze de azért rossz hogy összevissza vagyok és nem egy helyen.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7439 Dátum: 11 szep 30, 20:32:32 »

ÓÓÓ szegényeim...
Nem lehet jó 2-felé lenni.  Neeem
Mondjuk az én szüleim is majdnem elváltak, de aztán együtt maradtak. A baj csak az, hogy mindketten Ikrek, és irtó makacsok  >.<#

Ja és jobbulást Kentonsama!

Megjegyzem engem tavaly majdnem a vonat csapott el. ikszdé Szórakozott lény lévén, átmentem a sínen, mikor kb. 30 méterre volt a már elhanyagolható sebességű piros  Mosolyog.
Persze mögöttem a biciklisek üvöltöztek: DE HÁT JÖN A VONAT!!!! ikszdé Én meg nyugodtan mentem...
Na ennyit rólam, meg a félelemérzetemről...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!