24 jún 26, 01:42:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1203576 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7395 Dátum: 11 szep 23, 18:18:28 »

Hazaérek egy fárasztó hét után és mi fogad itthon?
Haldoklik az öreg papagájom. Sajnálom szegényt, még csak ovis voltam, amikor fogtuk, szal éetem nagy részében itt volt velem. Szomorú
Hugi meg durcásat játszik, mert szerinte azért vagyok olyan sokat távol, mert nem szeretem. Hatévesen én tuti nem voltam ennyire buta.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7396 Dátum: 11 szep 23, 18:22:33 »

Jaj Heni olyan negatív vagy... Nevet legyél kicsit derültebb, én most rohadt jól érzem magam! Nevet

gman részvétem a papagáj miatt ha meghal, biztos szép állat lehet és gondolom már családtag is... illetve a húgoddal ilyen téren meg foglalkozz pöppet h ne legyen magányos, még gyerek majd benő a fejelágya addig te leszel a szeretett bátyuska! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 23, 18:24:33 írta Morause » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7397 Dátum: 11 szep 23, 18:38:08 »

húúú október 14 gólyabááál :DD

lehet valaki képes így várni rá... No comment én büfés leszek Nyelvesít
elvállaltam mert kötelező az ottlét, és a segítőknek ingyenes a belépés, mert amúgy 1200 ft lenne asszem >< Nevet így ingyen megúszom ezt a sz*rt ^^
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7398 Dátum: 11 szep 23, 19:21:25 »

Köszi Kígyósnéni-chan.^^
Szegény papagáj.. Nem bírom amikor valami meghalni készül. >.< Vagy valaki, de hálistennek olyannal még nem találkoztam.. Én is akarok már ilyen gólyás cuccokat, de még 1 év. x_x Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7399 Dátum: 11 szep 23, 19:24:55 »

Hehe, nekünk gólyanapon úszósapkában meg egyéb úszó felszerelésekben kellett suliba lennünk, és hűtőtáskába kellett vinni a cuccainkat.  ikszdé Bár a tavalyi gólyák fiú részének harisnyát kellett húzni, lányoknak meg bajuszt rajzolni.  ikszdé
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7400 Dátum: 11 szep 24, 08:16:46 »

Nálunk meg az új tanárokat is felavatták gólyaesküvel, köztük kedvenc tanáromat is smirksweat

De az ő avatószövegük valami brutál volt.

"Mindig korán reggel érkezem, hogy idősebb kollégáimat friss kávéval várjam reggelente, és örömmel vállalom az egész évi folyosóügyeletet, mert a szünet a kollégáimé. Fizetésemet örömmel felajánlom az ösztöndíjas diákok számára, és pepecselés nélkül elvállalom a helyettesítéseket..."
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #7401 Dátum: 11 szep 24, 09:23:10 »

Az idei pecka avató volt a legcsirább és gusztustalanabb is... tele volt unalmasabbnál unalmasabb feladatokkal, pölö. sok kajálós feladat volt amihez nem használhatták a kezüket, ilyenkor ha vmi leesett a földre azt felvették a segítők és megetették velük ugyanúgy, de a legdurvább az volt mikor kiakasztottak piros arannyal össze kent kenyeret és az leesett a földre felvették és ami morzsa ott volt azt is fel szippantották !  Lehánylak

Egy feladat volt amin lehetett röhögni, az meg az volt h a műsor elején zsámolyba ültek le minden osztályból 1-1 ember amiben volt szalma és alatta meg tojás, és minden feladat után egy állat hangot kellet volna utánozniuk!
Ez oké is volt de az egyik osztályba egy "tipikus" (rem értitek mire célzok) cigánygyerek elkezdet ellenkezni, még ott pofázott mindenkinek h nem csinálja meg meg nem ül bele, azt mindenki bele ült csak ő nem... úgy felbaszta sok ember agyát h elsős létére ennyire teszi az arcát, sokan mondták h legszívesebben úgy beletaposták volna a zsámolyba h onnét többét ne kelljen fel!
Naplózva
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #7402 Dátum: 11 szep 24, 11:26:58 »

nekünk kedden lesz az avatás, bele sem merek gondolni mit kell majd csinálnom ikszdé
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7403 Dátum: 11 szep 25, 18:35:06 »

Nekünk pénteken volt!
Minden 9. osztálynak értelemszerűen a hozzá tartozó 12.-nek kellett minden óhaját teljesíteni, és nekünk narancssárga töknek kellett beöltözzünk (arra a 2 órácskára ameddig az avatás tartott ) úszósapkát kellett a fejünkre húzzunk, gumikesztyűt, és flip-flop-ot mintás zoknival.... Mindenki azt mondta én tiszta aranyosan néztem ki, én viszont totál bénán éreztem magam, csak úgy mint a többiek ikszdé

Aztán térden ülve kellett hajlonganunk, majd ugrálva üvölteni: 12 DÉÉÉÉÉ!! 12 DÉÉÉÉ! Én meg végig röhögtem.
Az már nem volt vicces, mikor az esküt fél lábon, hiba nélkül kellett mondjuk, mert ha bári elrontotta a 4 9.-ből, akkor újra kellett kezdenünk... Szomorú
A végén nyelvtörők voltak: Jamaica a jamaicaiaké.
                                           Sárga bögre, görbe bögre, törpe bögre, sörbe köpve, körbetörve ( próbáljátok ki!  Nyelvesít )

Ez már meghaladta a képességeinket, így a Lenin mauzóleumának lelinóleumozása után címűt már kihagyták... ikszdé

Majd szín szerint csoportosítva kellett feladatokat csinálnunk. Egyik másik szín erősebb feladatokat takart, mások kevésbé.
Én szürke voltam, így semmi extra nem volt, se énekelnem se táncolnom nem kellett, csak épp gyufaszállal kellett lemérnem a focipálya felezőt, ikszdé és kukás zsákba "napfényt kellett gyűjtenem", amit a tornateremben kellett "leadni"
magyarán ez olyan képletes, mint hogy: Fújd el a zseblámpát... Nevet
Majd a gimit kellett " eltolnunk" és vissza, és újabb ugrálás, hajlongás és éljenzés után, hivatalosan is Vajdásnak nyilvánítottak minket...
Egyszóval rosszabbra számítottam...

És végül este 7-kori indulással egy gólyabállal zártuk a napot, és nekem táncolnom kellett az avatómmal! ikszdé
( ez elég nevetségesnek tűnhetett, ő 195+ én meg vagyok 160.... )
Aztán diszkózás ment, amiért annyira nem rajongtam, jobb lett volna keringőzni. A másik pedig: székek nem voltak, és
még a vízért is fizetni kellett... Szomorú

Nem tudom érdekel-e benneteket az ez előtt lévő 2 napos rendezvény, a Vajda-napok részletei. Csak azért, mert most nincs időm írni többet... ikszdé

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7404 Dátum: 11 szep 25, 21:11:44 »

Mi meg golyóavató után Füvivel mentünk pipázni, és eléggé illuminált állapotba kerültünk (geometriás itókáktól), aztán meg hazatántorogtam a Magna cum Laude koncerten keresztül és még a lakatot kibillentettem, bejöttem, csináltam egy csomag popcornt (mert a pizzásdoboz üres volt) és feljöttem ledőltem-->filmszakadás--> reggel van és még megvan a popcorn Nevet

Mellesleg, a legjobb fotó ami aznap készült rólam, BKF (Bieber killer forces) öltözékben, a transzparenssel  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 25, 21:14:35 írta Manesz » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7405 Dátum: 11 szep 26, 17:11:35 »

Nekem állandóan szerepem van, kezdek hozzászokni, hogy a 7 iskolai év alatt mindenben szerepeltem. ikszdé Idén is már volt egy kisebb felolvasásom (na az tényleg fejbelövős.. Ugyanis utálok a hangosbemondóba beszélni, kifejezhetetlenül sz*r benne a hangom szerintem ikszdé ) és még ki tudja mik lesznek.. Október 6-ra is felkértek, de bezzeg sulirádiósnak sose akarnak felkérni. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7406 Dátum: 11 szep 26, 17:17:07 »

Jaaaj ne is mondd a suliújságot, nálunk most van valami hülye lap, tele van nyomatva Fluor Tomikával és Alkonyattal, és ezt akarják eladni azt hiszem 100 Ft/db-ért. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7407 Dátum: 11 szep 26, 17:23:43 »

Morause: ez egy nagyon nagyon jó kép, jó nagy lájk Nevet Mosolyog
Flour és Alkonyat egy újságba? Tuti felégetném az összeset, csak mert annyira "szeretem"  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 26, 17:24:49 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7408 Dátum: 11 szep 26, 17:47:22 »

Még jó, hogy nálunk nincs ilyen, tuti "kinyírnám" azt, aki elém dobna egy ilyen újságot Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7409 Dátum: 11 szep 26, 18:28:45 »

Manesz: Kiváló célt tűztél ki magad elé, de ha jól tudom Ulquiorra már megoldotta helyetted a problémát. Nevet
Mellesleg tök jó úgy nézni a képedet, hogy tudom, hogy kit rejt az álca. Mosolyog

És most kaptam a hízt, hogy meghalt a papagáj, akit a multkor említettem. Engem is meglep, hogy mennyire szomorú vagyok emiatt, de a 16 év együttélés azért nyomot hagy.
 Behalt
Naplózva
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!