24 szep 27, 21:14:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311493 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6465 Dátum: 11 aug 10, 14:46:09 »

Loah: majnem sikerült szórabírnod x) a taktikád egyenesen zseniális Nevet

* a táboros beszámolómból kihagytam a gólyatáncot (ez nagyon tetszett) David Guetta ft Snoop Dogg - Sweat c. számára táncoltunk Nevet

ja és volt vetkőztetés a country napon Hümm-hümm ruhalánc a rajtunk lévő ruhákból ikszdé én csak a szandálomtól váltam meg Nevet ez van Nyelvesít aztán 2 embert ki kellett választani, az egyiknek bemézezték a száját, a másiknak állni kellett, a mézesszájúnak meg minél több puszit kellett nyomni a szabad testrészeire...(az illető egy szál bugyiba és melltartóba volt) na én ebben sem vettem részt... Nyelvetnyújt Hmm... aztán az emberkét belisztezték és megnézték mennyi puszi van rajta...a mi csapatunk nyert ikszdé szerintem még élvezték is.  WTF? ődolguknemérdekel Noexpression

és a tábor végén volt karaoke meg kihirdették az összpontszámot.
mi lettünk elsők (kék csapat, neve sütiCAKE) holtversenyben a pirosakkal (REDva)
(a csapatnévbe benn kellett legyen a csapat színe bármilyen formában. de voltak határok Hümm-hümm)

asszem ennyit hagytam ki ikszdé
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6466 Dátum: 11 aug 10, 15:05:08 »

Wow, jó lehetett Nevet Amúgy van felvétel a táncról? Szívesen meglesném.. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6467 Dátum: 11 aug 10, 15:09:26 »

Ejfel, én is csak az előző héten jöttem rá, hogy te nő nemű vagy. xD
^^! A legjobb dolgokból maradtál ki, én imádom az ilyen őrültségeket, mindig benne vagyok mindenben.

Alapjáraton egy nagyon nyugodt ember vagyok és amin más idegbajt kap azon én jól elröhörészek. De kérem, nagyon kezd idegesíteni, hogy a benzinkúton való vásárlásnál mindig rám akarnak sózni valamit. Múltkor szándékosan és nyomatékosan, mélyen a hölgy szemébe nézve, pókerarccal vágtam hozzá, hogy más nem lesz, mikor leraktam a fizetőpultra az ásványvizet (és az óvszert). De visszakérdezi, hogy biztos, hogy nem kérek-e energiaitalt, mert az most akciós. Miután közöltem vele újra, hogy mást nem kérek, megkérdezi, hogy nem e kérek e Ice Teát ásványvíz helyett... Ezt minden nap eljátszom, mert a munkahelyemről távozva mindig benézek a benzinkútra egy kávéra. -.-
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6468 Dátum: 11 aug 10, 15:36:46 »

^^: "szerintem még élvezték is.  ődolguknemérdekel"
 Smiley man.. úgy sajnállak hogy ebből kimaradtál.. egyértelműen esz a fene. :Đ tisztára aranyos..

Stance: Megszoktam, van mikor félévbe telik az embereknek, mindenesetre szerintem nem számít sokat hogy fiú vagy lány.. egy fórumon.

Ez a benzínkútos dolog.. lol.. vicces..
Mondd meg neki kerek perec hogy állandóan eljátssza veled ezt, és örülnél ha végre leszokna róla. Vagy robot üzemmód? Kénytelen állandóan ugyanazt elmondani, mert a főnökei így programozták?
Szerintem nem főnöki utasítás, simán csak ostobaságból csinálja, nyilván jobb neki ha nagy az eladási ráta..
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6469 Dátum: 11 aug 10, 16:02:09 »

A munkahelyemen kívül még két benzinkútba szoktam bejárni, majdnemhogy napi szinten. A végállomáson és a falumba. Mindegyik kútnál van minimum 5 pultos. Mindegyik benzinkútnál, mindegyik eladó eljátssza ezt velem!  Gondolkozik
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6470 Dátum: 11 aug 10, 16:04:25 »

A benzinkúti átok.. chapter 22..
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6471 Dátum: 11 aug 10, 16:51:57 »

Shell kutakról van szó? Én azoknál szoktam így járni... Mindig rám akarnak sózni valami csokit vagy üdítőt...
A többivel nincs ilyen gondom...
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6472 Dátum: 11 aug 10, 17:15:52 »

figyi én sosem voltam: akkor most szerzek egy pasit magamnak bármi áron Nevet típus, ráadásul ez a puszilós izé nemtetszett...megmost a vetkőzőshöz annyit hogy nem volt rajtam melltartó.............. : D smirksweat

Masashi-chan meg 2 hétig nem is lesz Ohh My God mi lesz így a fórummal?? (költői kérdés, nem kell bántó, realista válasz köszii) ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 17:16:43 írta ^^ » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6473 Dátum: 11 aug 10, 17:28:34 »

^^: Ha nálunk is ilyen lesz a gólyatábor akkor ........ hihihihi  Nyelvesít Csak jó hogy jelentkeztem rá.  Ivás volt-e? (költői kérdés, úgy is tudom hogy ittál ikszdé). És ki puszilt kit?
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6474 Dátum: 11 aug 10, 19:05:22 »

^^: Ha nálunk is ilyen lesz a gólyatábor akkor ........ hihihihi  Nyelvesít Csak jó hogy jelentkeztem rá.  Ivás volt-e? (költői kérdés, úgy is tudom hogy ittál ikszdé). És ki puszilt kit?


kedves hiroto én megfogadtam hogy nem fogok inni, ergo nem ittam Mosolyog esküszöm mindenre hogy nem ^^ mielőtt megfogadtam megkostóltam a sört Lehánylak ->ez mindent elárul

egy félpucér fiú egy félpucér lányt Nevet sajna neveket nem tudok ikszdé
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6475 Dátum: 11 aug 10, 19:08:47 »

Jól van, a lényeg hogy ivás nélkül is jól érezted magad. Citromos, almás sör.. oisii!
A többi gusztustalan.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6476 Dátum: 11 aug 10, 19:42:03 »

Pff ilyenek vannak egy gólyatáborban? Nevet Van nem rossz rész is, meg elég gázos rész is. smirksweat
Én éppen ma voltam giminéző túrán (part 1) és megállapítottam hogy nem is olyan rossz.^^ Az egyik ismerősömmel voltam, ő az egyik tanárnő. Épp beiratkozás folyt az esti tagozatra. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6477 Dátum: 11 aug 10, 20:29:09 »

Szívem szerint most letépném a kezeiteket és szét verném vele a fejeteket.
Sör for eva<3
Iszok is még egyetXD Jó hideget<3
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6478 Dátum: 11 aug 10, 20:43:27 »

Kicsit morbid lenne. Nem szeretem a keserű ízeket.. és nem szeretem az agresszivitást.

Váljék egészségedre..
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6479 Dátum: 11 aug 10, 20:43:44 »

most visszaszólnék de nem merek ikszdé modnjuk te ezt elnyelnéd és erősebb lennél Hmm? háhááá
tudodmit? én szeretlek Partyyy Ámor ikszdé remélem ez hatott valamit Hiei Nevet vagy ez csak lepattan rólad? ehh ...

esetleg szivárványnyuszik kellenének, de honnan szerezzek ... csillámf@szláma ikszdé Faceg
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 20:45:56 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!