24 okt 06, 20:23:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1320535 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6315 Dátum: 11 aug 05, 09:22:44 »

Nekem tetszik ez a név, de biztos nem becézném. Nevet Ez szép önmagában is.^^
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6316 Dátum: 11 aug 05, 09:32:46 »

Egy már eleve aranyos nevet nem is kell becézni. Mosolyog Elég hülyén hangzana, hogy Napsugárocska vagy Napsugáska, esetleg Napsugárci. ikszdé Max ha a nagymamája hívná a kislányt Sugárkámnak. Pojén

De jó neked Ejfel! Nevet Egy napon születtetek Garfielddal. Nevet

Én többek közt Bud Spencerrel és Sébastien Buemivel születtem egy napon. Houdini meg akkor halt meg.
És 1999-ben a Suzukai F1-es nagydíj is a szülinapomon volt. :3 Lehet, hogy épp néztem is. ikszdé

Nekem a Mira név tetszik nagyon. Nevet (FT-től függetlenül ikszdé)

Boldog szülinapot Dancsa! Nevet

Lille Erza-párti lettél? Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6317 Dátum: 11 aug 05, 09:39:07 »

Oh de jó neked én is Bud Spencerrel akarok egy szülinapot! Nevet Vagy Terence Hill is megteszi.  smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6318 Dátum: 11 aug 05, 10:24:09 »

   Azon gondolkodom, mennyi fura, ritka és érdekes név van, az én névnapom meg sehova se írják ki... >.<#

 Magyarországon egy ilyen nevű lánnyal nem találkoztam még, hiába, ha egyszer a szüleim Erdélyből jöttek... anyám meg "normális" nevet akart.
A névnapom egy napon tartom a húgommal, augusztus elsején, ő Boglárka, ( engem Gyopárkának hívnak,  Pirul 2. nevem Barbara és aki "LeBarbiz" azt kinyírom! ikszdé ) Nem csodálkoznék rajta, ha itt senki sem ismer Gyopárkát. ikszdé (rajtam kívül)
Erdélyben könnyebb beléjük botlani.
 
Mikor felnőttnek kell bemutatkoznom, sok 50 körüli elkezdi: "Gyopárka? Ilyen nevet még nem is hallottam! De nagyon szép!"
Meg: " Még sose ismertem Gyopárkát! "
Fizika tanárnőm: " Hogy neked milyen szép ősi magyar neved van! "
Na ilyenkor előtör belőlem az EGO, hogy milyen egyedi vagyok... Ördögi  Nyelvesít  Nevet
Nem ám, csak meg kellett szokjam a nevem, mert szinte mindenki így reagál, mikor meghallja.
Arról nem is beszélve, hogy a külföldiek nem tudnak mit kezdeni vele. Most nem hívhatnak Edelweiss-nek!
Ezért adta apa a Barbara nevet, neki nem tetszett a Gyopárka. Mosolyog
De az meg szerintem nem illik hozzám. Én Gyopár vagyok, nem Barbi. Punktum! ikszdé

A szülinapom augusztus 23-án van. Utálom azt a napot. Öregedni nem jó.  Neeem Mellesleg akkor már közel van a suli.
Nyár vége, jön a rossz idő, én az augusztust se szeretem . Hiába, ez van.

Akit érdekel mi van (volt) akkor :
http://hu.wikipedia.org/wiki/Augusztus_23.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6319 Dátum: 11 aug 05, 10:37:07 »

Ne csináld, hogy tényleg így hívnak. Nevet Gyopárka *-* Ez tök jó név. Nevet A külföldieket meg szard le. ikszdé

Jó fejek a szüleid, hogy ilyen nevet adtak neked. Mosolyog Ritka, különleges, de nem valami Ándzsela meg Dzsenifer. ikszdé
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6320 Dátum: 11 aug 05, 10:43:47 »

Tényleg nagyon szép neved van Luna-san Nevet, és tényleg nem hallottam még soha. A családod biztos szereti a virágokat, ha már téged és a testvéredet is így hívnak. Nevet

Ez nem ér! >.<# A szülinapodon négy F1-es futam is volt, az enyémen meg csak egy... ikszdé

Én nem ugrálok a nevemért. Se nem ritka, se nem nagy szám, de legalább anyum nagymamája után kaptam. Nevet
Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6321 Dátum: 11 aug 05, 10:46:49 »

Boldog születésnapot Dancsa!  Partyyy

Én november 2-án születtem, utána néztem, elég sok esemény volt, de számomra egyik se tűnt érdekesnek...
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6322 Dátum: 11 aug 05, 11:04:59 »

Érdekes lehet az is, ha valakinek egy fantasy-karaktertől származik a neve.
Majd lehet, hogy kipróbálom a gyerekeimen: Aragorn, Drizzt és a kis rosszcsont Diablo. ikszdé
De az is lehet, hogy nem kísérletezek.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6323 Dátum: 11 aug 05, 11:22:37 »

Diablot ismerek.

Aragornt is, de az csak becenévként használatos nála. Nevet

Én eddig is ismertem a Gyopárka nevet. Mondjuk szinte minden magyar nevet ismerek. Szerintem a Gyopár és a Napsugár is gyönyörű.

Azokat nem szeretem, akik leszólnak egy nevet, mert van jelentése: például azon röhögnek, hogy milyen csúnya a Virág vagy a Hajnal név, mert mást jelentenek. Az ilyenek hülyék. Minden névnek van jelentése, legfeljebb más nyelven. A zsidók például mindig héber vagy ivrit nevet adnak a gyerekeiknek: Noa, Saphir (sic!), Kerubina, Michal. Ezeknek mind van jelentésük a nyelvükön... Csak sajnos mi már annyira megszoktuk a sok számunkra jelentéstelen Máriát, Erzsébetet és a többit.

Meg azt is utálom, akik azért háborognak, hogy mostanság mennyire megszaporodtak az ősi magyar nevek. Azért, mert mindenki Koppánynak, Zsombornak, Rékának vagy Csengének hívja a gyermekét. És? Mi közük hozzá? Ha nekik nem tetszik, adják a gyereküknek a Jozefint, az Ármint, meg a Dzsenifert. Szlávoknál van Dusán, nálunk is lehet Lél és Lehel.

Én nemsokára felveszek egy harmadik nevet, így több papírmunkám lesz. Érdekes lesz.  Hümm-hümm
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6324 Dátum: 11 aug 05, 13:44:52 »

Luna-san a neved lehetne akár a nickneved fórumon, nem hiszem hogy akárkinek feltűnt volna...  legalább is a fórumozók nagy részének biztos nem! Nevet

De hogy kicsit szívjam a véred "Barbi".... Nevet smirksweat
Tényleg érdekes egy név, és igazad van légy rá büszke, én is büszke lennék a vezeték nevemre de annyira gyérül hangzik, legszívesebben anyám vezeték nevét vettem volna fel!
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6325 Dátum: 11 aug 05, 14:18:49 »

Tényleg szép neved van, nekem tetszik*-* nemnagyon ismerek régi magyar neveket, de a legtöbbjük tetszik^^
Unokahúgomnak is ritka neve van, ő Zille. Egészen addig nem is hallottam, amíg keresztapum el nem momdta. Nevet De egy ideig a Zenina is tervben volt. Ez a kettő nagyon tetszik*-*

Én is ismerek olyan embereket, akiknek már szinte vicc hogy mi a nevük ikszdé
pl. tavasszal elmentünk a varrónőmhoz megvarratni conra a cp-met és amikor próbálni mentünk egyszercsak előjött két kisgyerek. Utánuk jött egy harmadik /a varrónő gyereke/ és mondja neki a varrónő: "Henike légy szíves vidd vissza Ashert és Nathant a nappaliba."  Anyummal egymásra néztünk és nem hittük el amit hallottunk ikszdé aztán kiderült hogy a varrónő nővérének a gyerekei. Aztán hazafele azon beszélgettünk hogy amikor felnőtt korukban bemutatkoznak valakinek, mi lesz a reakció.. Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6326 Dátum: 11 aug 05, 14:27:59 »

Nálunk barna bőrű barátaink alkotnak: a Farkas Fabrició, Lakatos Armandó, Dzsepettó megszokottak, de még egy Dömperünk is van.  Nevet

Zille.. Gondolkozik Szép név.  Nevet

Elvileg a Zsófi is görög-magyar keletű. Többen nevettek rajta, de ha lányom lesz, Emesének szeretném hívni, ha pedig fiam, Csongornak, Attilának.. nagyon tetszenek az ősi magyar nevek. Ezáltal velük marad valami az őseik hagyatékából egészen a halálukig.  kacsint Valami, ami emlékezteti őket, hogy honnan jönnek, és merre kell tartaniuk.

A-chan, Erza már régi kedvenc. A Fairy Tailből ő számomra a No.1 karakter. Mosolyog

Utoljára, de nem utolsó sorban: Isten éltessen Dancsa sokáig, füled érjen bokáig!  Punker
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6327 Dátum: 11 aug 05, 14:40:54 »

Nekem Orsolya a nevem Nevet Nem szeretem túlságosan, bár szerintem szép név, meg illik is rám (főleg a jelentése, hát néha tényleg olyan vagyok mint egy maci.) De én azért mégis csak más nevet kértem volna magamnak... Nevet

én Kevinnel találkoztam, Armandóval, meg Alejandróval, illetve hallottam Kiaráról is.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6328 Dátum: 11 aug 05, 14:46:00 »

Zille.. szép hangzata van..

Erről Csokinai versére asszociáltam, csak a végét idézem:
"Bájoló lágy trillák!
Tarka képzetek!
Kedv! Remények! Lillák! —
Isten véletek!"

Zille.. ízes.. nekem tetszik.
Az említett Mira is szép..

Más: Nem kellene nyitni egy Boldogságos topicot ahol fellehet köszönteni, névnap, születésnap, esküvő (a jelenlegi átlag életkort tekintve erre nem sok szükség lesz), érettségi ilyesmi esetén az embereket? (mondjuk már annyi fölösleges topic van)
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6329 Dátum: 11 aug 05, 14:50:31 »

Hát akkor legyen egy szomorú topic isXD Ám szerintem nem rossz ötlet Mosolyog
Tesómat ha lány lesz (még nem tudjuk a nemét) Csepkének akarja hívni Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!