24 jún 17, 14:34:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182467 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6150 Dátum: 11 júl 31, 09:17:55 »

Eee háát én nem is tudom, nem nagyon kívánkozok még egy helyes pedofil érintése után sem. ikszdé
Mit nem tudsz? Hogy mi az a gólyatábor? Nevet Egy hely, ahol a gólyák összegyűlnek. Ennyire egyszerű. Pojén ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6151 Dátum: 11 júl 31, 09:35:02 »

 ikszdé
Milyen lehet egy golyótábor? Sheftel Mikre gondoltál? Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6152 Dátum: 11 júl 31, 09:40:18 »

hmmm pedofil buszvezető...régi emlékeim ikszdé na igen smirksweat kedves volt, az ölébe ültetett X"DDDD basszus kiráz a hideg ha rá gondolok O__o"
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6153 Dátum: 11 júl 31, 09:50:49 »

Okéé, nem akarom tudni. xD
OMG nem mondod komolyan, a buszvezető az ölébe ültetett? xDD Engem amikor kicsi voltam, minden ismerős az ölébe ültetett állandóan. De az nem volt komoly. Talán. ^^
Itt is el van borulva. :/ Pedig lehetne jobb idő. Szitál is egy picit. De egy ideje mondjuk nem volt vihar. =))
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6154 Dátum: 11 júl 31, 11:06:53 »

Á gyerekek, menten hányni fogok.... most olvastam az egyik hírportálon, hogy egy "gangeszparti magyart" rajtakaptak egy faluban, hogy lovat b*szott.  Lehánylak Ez de undorító már. (Ha igaz persze, de nem az első ilyen "eset" volt, szal simán lehetséges)  Lehánylak
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6155 Dátum: 11 júl 31, 11:15:47 »

Szegény ló!
Am ha olyan kis kevert lakosságú faluban élnél, mint én, akkor annyira nem tartanád meglepőnek az efféle történéseket.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6156 Dátum: 11 júl 31, 11:17:43 »

Hát nem is meglepőnek tartom, csak undorítónak. Lehánylak Mert amúgy én már nem lepődök meg semmin... voltam én is már pár hasonló helyen azért. ikszdé

Szegény lovat én is sajnálom. Kár hogy nem rúgta ki a... szeretője xDDD összes fogait.  Ördögi
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6157 Dátum: 11 júl 31, 11:27:00 »

Miért azt olvastam hogy hasonló helyzetben? Nevet
Ide egy vicc most illik.. ha már pedofilia.. zoofilia.. meg egyéb beteg nyalánkságok.

A szadista, a mazochista, a gyilkos, a nekrofil, a zoofil és a piromániás üldögélnek a pszichiátria kertjében, és szörnyen unatkoznak.
Egyszer csak megszólal a zoofil:
- Mi lenne, ha megdugnánk egy macskát?
Erre a szadista:
-Igen, dugjuk meg, aztán jól kínozzuk meg.
A gyilkos közbeszól:
- Dugjuk meg, kínozzuk meg jól, aztán öljük meg!
A nekrofil lelkesen:
- Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, aztán dugjuk meg mégegyszer!
A piromániás is beszól:
-Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, dugjuk meg még egyszer, aztán gyújtsuk fel!
Rövid csend, mindenki a mazochistára mered, majd megkérdik:
- És te nem szólsz semmit?
- MIAÚÚÚÚ...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6158 Dátum: 11 júl 31, 11:40:51 »

Hát valóban eléggé abnormális dolog. Sajna már csak vannak ilyen perverz idióták. Csak szegény állatokat legalább kihagyhatnák. Az ember legalább még valamennyire tud védekezni. xDD Bár azért az állatok is. Pl megnéztem volna ezt a lovas majmot, amint ugyanezt megpróbálja mondjuk a krokodillal. ikszdé

Miért azt olvastam hogy hasonló helyzetben? Nevet

Hülye! ikszdé



Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6159 Dátum: 11 júl 31, 11:54:41 »

 ikszdé

én szinte a szomszédban hallom mindkét félről (hollandban) azokat a fura hangokat (nem is akarom kimondani mi az) és nem tudok aludni se de ha ez nem  elég akkor még felettünk is -.-'' ikszdé pont rosszul jártam mert én alszok az emeleten.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6160 Dátum: 11 júl 31, 11:57:31 »

Minél több ember művel abnormális dolgokat annál normálisabb lesz. Vegyük példának a homokosokat.. ez egy betegség, legalábbis a pszichológiában vannak rá definíciók.. Igaz hogy valamilyen szinten természetes szelekció is, hiszen pl az állatok körében is létezik homoszexualitás ha már nagyon elszaporodtak egy egy területen. Szóval ez egy betegség szerintem, persze mai napig vitákat szül a dolog hogy fizikai vagy pszichés dolog.. mindenesetre én sajnálom az olyan embereket akik nemi identitás zavarban szenvednek..
Nah de azért hoztam fel példának, mert manapság ez nem egy abnormális dolog.. társadalmilag elfogadott.. beépült,már-már normális..

Kenton: milyen fura hangok? Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6161 Dátum: 11 júl 31, 12:00:19 »

Nálunk egyszer táborozáskor használt óvszert találtak felhúzva az egyik ágy szélére  smirksweat Azóta meg van tiltva, hogy fiúk lányok együtt aludhassanak... bár képzelhetitek, mennyire tartják ezt be.
Holnap meg megyek sátorozni, remélem jó lesz. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6162 Dátum: 11 júl 31, 12:08:16 »

:O

nálunk meg szeretkeztek is ........... >.<# ( a fürdő helyiségben ) ikszdé pedig nálunk is a fiúk meg lányok külön aludtak. épp pont az aki megkért hogy én adjam a számokat be mert elmentünk ilyen 3-4 napra egy helyre és az utolsó elötti nap este volt disco na aki dj-zett engem kért meg hogy vegyem át ( de jó hogy nem is értettem hozzá ikszdé ) na de ki tudta volna hogy meg fogja tenni és pont akkor amikor mindenki bemászkálhat a fürdőbe.......végülis kirúgták mert sulinkba járt
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6163 Dátum: 11 júl 31, 12:14:42 »

Én se szerencsére ki is ráz a hideg tőle......brrrrrr.........óvakodni kell a ''kora akaró emberektől''.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6164 Dátum: 11 júl 31, 12:22:32 »

Hm..azért középiskolában már természetes dolog az ilyesmi.. az emberi szervezet nem hiába áll készen a dologra már olyan korán.
Az már más kérdés hogy a társadalom mit vár el.
Mindenesetre igen ez inkább a lányok körében problémás ügy. Mind pszichikailag mind fizikailag megsérülhet aki korán kezdi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!