24 jún 01, 22:36:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144373 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5820 Dátum: 11 júl 20, 14:10:17 »

Pécsen csak tegnap este volt vihar meg ma reggel. Melóhelyemre esőcsizmában állítottam be. Mindenki nézett nagyokat, de vittem csinos szandált és átcseréltem, mert szerintem kb ki is vágtak volna.  smirksweat

A mai napom semmi különös amúgy. De legalább van időm kockulni egy kicsit meg MSN-ezni.  Nevet Főnököm kisfia feljött és cukiskodik. Megkérdezte Apát, hohy hol ebédel. Erre Apa mondja, hogy az étteremben. Utána tőlem kérdezte meg és mondtam, hogy én is az étteremben Apával. Erre odafordul Apához: "A Zsófi miért veled ebédel? Azért, mert szeret?" Jaaaj annyira édes volt. Meg azt akarja, hogy vmi kalózok legyünk meg ilyenek. Ja meg rajzolt nekem térképet stb... Nagyon édes. :3 Bár kicsit leépítette az irodát. oO"

Ja eszembe jutott húgaim őrültsége, gondoltam leírom.

Első szitu:
Anya (célozgató hangon): "Gyerekek bátran használjátok a lábtörlőt."
Kisebbik húgom (okosésjógyerekvagyok hangon): "Én állva használtam!"

 Kiröhög

Második szitu:
Én: "Kicsit sok sört ittunk és alig tudtuk feltolni a bringát a hegyen."
Anya: "Az igazit?"
Nagyobbik húgom: "Miért van álbicikli is? "

 Kiröhög

Áá ez kész.  ikszdé Mondjuk nem tudom nektek mennyire lesz vicces.

Megtudtam, hogy hétvégén grillparty! (Y) Király! *.* Csak ne mossa el az eső...
Naplózva


Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5821 Dátum: 11 júl 20, 14:17:40 »

Úgy látszik egész jó napod volt. Mosolyog
Mondjuk nekem nem igazán és előreláthatólag jó ideig nem is lesz.

Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5822 Dátum: 11 júl 20, 14:32:38 »

Pedig biztos jó lett volna a cp-d Kallen  Pirul.

Én kaptam Kinder csákletet, és jelenleg videókat nézegetek  ikszdé.

Idézet
Második szitu:
Én: "Kicsit sok sört ittunk és alig tudtuk feltolni a bringát a hegyen."
Anya: "Az igazit?"
Nagyobbik húgom: "Miért van álbicikli is? "
Nekem csak ez esett le  Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5823 Dátum: 11 júl 20, 15:10:37 »

Én folytatom az animét, amit múlt héten kezdtem. Bár lefagyasztotta a gépemet. -.-"
Most kezdődik megint a vigar miközben lassan indulnom kéne...  smirksweat

Rikan: az elsőben az volt a poén, hogy süket a húgom és hülye is.  ikszdé Azt értette, hogy Anya azt mondja, hogy ÁLLVA használjátok. De nem esett le neki, hogy ennek semmi értelme.  ikszdé

Pötyi miért nem lesz jó napod?  Szomorú
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5824 Dátum: 11 júl 20, 15:38:23 »

De jó!
Esik a jég, én meg egyedül vagyok, és nem tudom bezárni az állatokat, mert ha kimegyek, tuti a legnagyobb darab esik a fejemre.
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5825 Dátum: 11 júl 20, 15:47:02 »

Pötyi miért nem lesz jó napod?  Szomorú


Rossz időben, rossz helyre születtem.
De ettől függetlenül állandóan ott van a vigyor az arcomon. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5826 Dátum: 11 júl 20, 16:28:14 »

Áh, most elégedett vagyok, olyan jó kis mesét írtam. ikszdé
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5827 Dátum: 11 júl 20, 16:53:13 »

Orochimaru gumimatrac? Képet akarok! Nevet Am ma meglepődtem. Nagy Utakata fan vagyok, és ma mikor du. hazajött tesóm, hozott nekem olyan buborékfújó játékot. Tudjátok, azt a kis dedóst, de nagyon imádom! Rengeteg bubi jön belőle. Csak az eső ne esne Szomorú
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5828 Dátum: 11 júl 20, 21:31:24 »

Huu ez a nap..
UchihaMasashi hát ezek el voltál ^^ jó lehet kicskit ki ruccani igaz a vihar nem kellett volna oda ...:)meg az a net hiány ikszdé.. te is hiányoztál már nekünk:)

Hol is kezdjem ezt a sz*r napot..ott h esőre keltem fel..meg h a gyerekek sikitoznak...Aztán délután aludtam pedig nem kellet volna mert akkor eset nem fogok tudni..aztán miután fel keltem ettem de a macskám rá ment a laptopomra és le akartam "söpörniról" és 2 bill gombot ki tépet...egyinek egy kis fehér pöcök le tört másiknak meg a fehér kis izé 2 tört..de nem súlyosan szóval fog piszkáló segítségével meg csináltam x)(ezer mester vagyok Hümm-hümm ) aztán anyumat fel idegesítette az élet társa...élet társának a gyerekei hozzánk fognak költözni..na de abba hagyom mert ez kicsit sok volt ^^" de jó volt ki írni...-_-
Naplózva
MrZrupi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5829 Dátum: 11 júl 21, 05:02:07 »

okés megtaláltam, köszi Zer0
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5830 Dátum: 11 júl 21, 16:17:48 »

Hát nekem tuti hiányoztál nem rég vagyok a fórumon de olvasgatam és hát eléggé sokat írtál és jól el olvasgattam amiket írtál^^
Hát reméljük télleg csak a futás miatt fáj a torkod és nem a meg fázástól:/ mert az így nyára nem lenne valami jó ..:/Ne is törődj vele ,igaz kíváncsi vagyok ki lehett az a telefon hívás de nem nagyon tartozik rám Gondolkozik Pirul De ha valami fiú dolog akkor meg nem kell törődni vele..

Am ki van még úgy ,hogy este hajnali 2-3ig fenn van és délután fél 1kor kel?:S én sajna így vagyok vele és eléggé zavar már..=( ma se ebédeltem a családdal ...Szomorú és nem tudok már mit tenni h hamarabb el aludjak xD olvasok is de az se segít.. Gondolkozik
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5831 Dátum: 11 júl 21, 16:27:48 »

Lucy-chan: Lehet hogy nem fáradsz el eléggé fizikálisan vagy mentálisan. Mosolyog Menj el sétálni, járd le a lábad.. vagy mozogj kicsit.. a mentálisra meg hát nem tudom azt neked kell kitalálni..

Az olvasás nem épp egy megerőltető dolog, maximum a szemed fárad el benne. Mosolyog Legalábbis számomra nem megerőltető.
Játssz valamilyen stratégiai/logikai játékkal lefekvés előtt, hátha. Egyébként meg szerintem simán át van erre állva a szervezeted.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 21, 16:28:23 írta Ejfel » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5832 Dátum: 11 júl 21, 16:41:25 »

Vagy tegyél be egy unalmas filmet. Amúgy a recept (bár mindenkinek más) fuss pl előtte, vagy tényleg fáraszd ki magad vmivel, azután egy jó meleg zuhany, vagy ha van idő, kádban még jobb ázni, és utána el lehet aludni.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5833 Dátum: 11 júl 21, 16:43:36 »

Hehe, én bármikor simán el tudok aludni, legyen az reggel, délben vagy este (...) csak egy kényelmes ágy kell, és behunyom a szemem, máris alszok. Nyelvesít  Nevet Sőt, ha valami uncsi óra van a suliban, és lehajtom a fejem, simán be tudnék aludni. ikszdé
Ennek ellenére elég érdekes, mert ha bennem van a tudat, hogy másnap kelnem kell valami miatt, simán felébredek még az óra csörgése előtt, viszont ha tudom, hogy nincs semmi se, akkor meg képes vagyok 10-11-ig szundítani.
Éjszaka meg majdnem minden kis zajra felébredek, de rögtön visszaalszok.
Nagyon ritka, amikor sokáig kell vergődnöm az ágyban, hogy elaludjak. Olyankor zenét hallgatok, olvasok, vagy valamivel elütöm az időt, és ezzel együtt megvárom, hogy álmos legyek. Amikor már ásítozok, az egy jó jel.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5834 Dátum: 11 júl 21, 16:43:59 »

Ennél sokkal egyszerűbb: szépen húzd fel az órát reggel nyolcra. És kelj is fel, akkor is ha előzőleg hajnali 3kor feküdtél le. Aztán pedig este 10 körül feküdj le, és másnap megint kelj fel reggel, normális időben. Így két nap alatt beállsz a normális időbeosztásra. Ez az egyetlen hatékony megoldás erre.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!