24 szep 27, 22:26:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311583 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5775 Dátum: 11 júl 19, 15:34:13 »

Bennem is megállt egy pillanatra az ütő, de szerencsére a fék jól fogott (Suzuki ide vagy oda ikszdé)...

Az életben nem lennék öngyilkos... Eleve meg sem merném tenni, de szerintem eszembe sem jutna. Főleg nem egy pasiért. >.<#
Naplózva

Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5776 Dátum: 11 júl 19, 15:54:53 »

Jaa nekem se jutna eszembe egy pasi miatt :/ én is félek az öngyilkosságtól mert ha túl élném anyum szét verne  smirksweat én csak anyumtól félnék smirksweat  ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5777 Dátum: 11 júl 19, 16:05:31 »

Nekem osztálytársam volt nemrég öngyilkos. Nem voltam igazán jóba vele de akkor is szíven ütött. Tudom hogy halottakról vagy jót vagy semmit de szegény gyerek szerencsétlen volt , csunya , nem nagyon voltak haverjai ( ez persze valamilyen szinten az én hibám is mert lehettem volna jóban is vele de tipikusan az a tipus volt aki meg se mert szólalni ) ráadásul szegény még buta is volt mert megbukott 4 tárgyból. Az apja állandóan ba**tatta ( mármint ezt halottam ) hogy tanuljon, egyszóval én külső szemlélőként úgy látta szörnyen rossz élete volt. igazából senki sem sejtette mert senkivel nem volt igazán jóban. Amikor megtörtént a baj ofö mondta meg a hírt ö is teljesen le volt döbbenve szal igen... sz*r az élet :S
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5778 Dátum: 11 júl 19, 16:06:49 »

én is félek az öngyilkosságtól mert ha túl élném anyum szét verne  smirksweat én csak anyumtól félnék smirksweat  ikszdé

Ez tetszett ikszdé Régen hallottam már ilyen jót. ikszdé
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5779 Dátum: 11 júl 19, 16:09:39 »

Hát de most téll csak attól félek.. smirksweat ikszdé

Na de az ilyen gyerekeket nem értem miért nem próbálnak meg barátkozni..meg ha valaki oda megy akkor se nagyon kezdenek el beszélgetni inkább távol tartja őket.Lew egyáltalán nem a te hibád am se lehet mindenkivel jóba lenni..aki nekem nem szimpi azzal alap nem barátkozok..
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5780 Dátum: 11 júl 19, 16:15:23 »

Sajnos vannak ilyen emberek. Sosem értettem hogy valaki hogy lehet ilyen. Vajon mitől fél? Hiszen nem egyszer hívtuk oda őt is beszélgetni de egyszerüen félt tölünk. Nem tudok jobb szót kitalálni. Pedig az én haveri köröm aztán befogadó. Vagy ha már velünk nem is haverkodott mert azért mi , hogy mondjam már ezt , hát nem voltunk éppen a legjobb gyerekek. alkalmanként iszogattunk, a legtőbb hülyeséget mi találtuk ki és a tanárok se igazán bírták a képünket , de soha nem szívattuk mert tudtuk hogy milyen. De ha már velünk nem mert barátkozni voltak még ott hasonló gyerekek mint ö volt de velük sem mert. Én ezt asszem nem fogom megérteni. :S Sz*r lehetett neki.
Naplózva


Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5781 Dátum: 11 júl 19, 16:19:49 »

Hát elég rossz lehet az ilyennek mert szerintem még ö maga se tudta miért ilyen ...:/lehet valami hülyeséget beszéltek a szülei a fejébe :/..vagy már érte valami csalódás ezzel kapcs és nem mer már barátkozni.. vagy nem tudom. Gondolkozik Technikai KO
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5782 Dátum: 11 júl 19, 17:02:52 »

Hogy miért nem próbálnak meg barátkozni? Lehet azért, mert már korábban 50 000-szer megpróbálták, de mindig pofára estek, úgyhogy inkább nem erőltetik.
Hogy mitől fél? Az újabb csalódástól és fájdalomtól.
Hogy miért lesznek ilyenek? Több oka lehet. Bármilyen negatív dolog nyomot hagy egy kisgyerekben. Legyen az egy piás szülő (nem muszáj, hogy verje; az is elég, ha "szépeket mond neki"- ez még lehet, hogy rosszabb is), egy banda gyerek, az oviból vagy alsóból, akik csak "őszinték" (a gyerekek sokkal gonoszabbak tudnak lenni a felnőtteknél), és még sok más dolog... Ha éveken át kapja a "pofonokat", akkor lesz ilyen visszahúzódó és félénk. (nem csak ilyenné válhat, lehet belőle egy vadállat is, aki élvezi, ha "visszaadhatja a világnak a sok bántást", de elsősorban azt kérdeztétek, hogy EZ a magatartás hogyan alakulhat ki. ^^)
Amúgy nem biztos, hogy ez a valaki nem kezd el veletek beszélgetni, ha odamentek hozzá. Lehet, hogy csak fél kezdeményezni. (nem pont Lew osztálytársára gondolok itt ^^)
Ami meg a jegyeket illeti, ha cs*sztetik otthon, úgy érzi, sz*r az élete, akkor minek vegye a fáradtságot a tanuláshoz? Feltételezem, hogy saját magát egy csődnek titulálja, ergo magáért nem fog tanulni. Az apja megint nem ér semmit a szemében, tehát a szüleiért sem fog... Szerintem, ha lett volna motivációja nem bukott volna x tárgyból. Korántsem biztos, hogy buta volt.
Naplózva

Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5783 Dátum: 11 júl 19, 17:14:19 »

A-chan nagyon jól meg mondtad :O tiszta igazad van Mosolyog

Huu nagyon meleg vaan ..de az a jó^^de jöhetne egy kis eső és ki állnék egy kicsit lehűlni Nevet sajna a jeges limonádé sem segített a lehűlésbe egy kicsit...:/ na de nem baj ^^
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5784 Dátum: 11 júl 19, 17:16:18 »

Itt nagyon nagy esőre áll az idő, de ha elcseszi az esti terveimet akkor megfojtom Figyelmeztetés
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5785 Dátum: 11 júl 19, 17:31:20 »

Mit? Az esőt vagy esetleg Szent Pétert? Azért sok sikert hozzá! ^^

Lucy-chan köszi az egyetértést. ^^ Nem biztos, hogy minden így van, ahogy leírtam, de ahogy én látom, kb igen. Szomorú
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5786 Dátum: 11 júl 19, 17:36:58 »

Mit? Az esőt vagy esetleg Szent Pétert? Azért sok sikert hozzá! ^^
Lehet az lenne a legbiztosabb, ha mindkettőt. Pontosan
Bár nem vágom Petinek mi köze az esőhöz.
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5787 Dátum: 11 júl 19, 18:44:07 »

Anyu mindig azt mondta, hogy Petivel beszéljem meg, ha szép időt akarok. Ebből arra következtettem, hogy ő felel az időjárásért... ikszdé
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5788 Dátum: 11 júl 19, 19:42:45 »

Azta mekkorát dörgött, egy kocsi riasztója is beindult tőle  ikszdé. Meg a villám előtte *-* Tök jó volt  ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5789 Dátum: 11 júl 19, 20:12:31 »

Nállunk tegnap volt durva vihar. Villámlott meg dörgött mint állat, mondjuk nem nagyon éreztem mert aludtam. Érdekes  Gondolkozik akkor tudok a legjobban aludni ha esik az eső, dörög az ég vagy villámlik =D

Am valaki mondjon már valami másfél órás anime filmet így estére =D
Naplózva


Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!