24 szep 29, 00:13:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313290 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5670 Dátum: 11 júl 15, 21:52:12 »

Itt nekem is mindig le kellett számolnom a pénzt, a múltkor pont tévesztettek, 1 db 500-assal akartak többet adni. Túl becsületes vagyok, így szóltam. Nevet
Amúgy minek kell őr meg operátor? Nálunk az asszistens intézi ezeket a dolgokat. Őrt csak akkor láttam amikor a pénzeszsákokat veszik ki a kasszából.
Egyszer nap végén megnéztem záráskor a pénztárjelentéses papíromat, közel másfél millió kp volt akkor a kasszában, mondtam faternak ki kéne egyszer rabolni. ikszdé
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5671 Dátum: 11 júl 15, 22:07:00 »

Pénzezés előtt az operátort értesíteni kell... tuti nállatok is, de te max erről nem tudsz:D    Az őr meg kellett, hogy a szomszédos kasszából átkisérje a pénzt(nézte ahogy megfogja és odaadja nekem a csopvezXD)  A kasszából milyen pénzeszsákot vesznek ki?O.o  semmilyetXD a "kutyából"  (az a guruló páncéldoboz)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5672 Dátum: 11 júl 15, 22:36:16 »

Operátort értesíteni nagy cucc, nálatok nincs telefon? Nevet Én őrt ilyen esetre sose láttam.
Kassza zárása után a lefölözött pénzt, bankkártya papírt, kupont belerakjuk egy kék zsákba, rajta tesco felirattal és úgy visszatesszük a kasszába. Majd onnan veszik ki és rakják a páncéldobozba, mikor hozzák azt, általában este.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5673 Dátum: 11 júl 15, 22:50:26 »

Na igen Nevet a Szonja név eléggé illik rá. ^^ Az meg a másik, hogy olyan gyakran becéznek engem (is) Szofinak, vagy Sziszának, hogy akkor már passzoljon a nevünk is valamelyest.  Hümm-hümm
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5674 Dátum: 11 júl 16, 01:21:29 »

Hehe, ez vicces  Mosolyog. Még a végén azt hiszed téged szidnak, hogy szétszórtad az almot a lakásban  ikszdé. Amikor volt kiskutyánk, Boni volt a neve, az meg hasonlít az én nevemre és mindig azt hittem nekem szólnak, hogy tettek ki egy kis kaját  ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5675 Dátum: 11 júl 16, 06:41:22 »

Te hol teszkózol...?   máshol ez úgy megy, hogy fogják a pénzt, beleteszik egy "babába"  (müanyag lószar)  és mehet a csőpostába:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5676 Dátum: 11 júl 16, 07:41:07 »

Szép nevet kapott. ^^
Az még semmi, ha hasonló a nevetek... A mi kutyánkat Csipisznek hívják, de Nyuminak becézzük. Anyu mászokott, hogy engem is Nyuminak hív. ikszdé Amikor kiabál, hogy Nyumi, én meg nem megyek, akkor csipog, hogy süket vagyok... Ha meg megyek, akkor az a baja, hogy mit akarok, ő a kutyának szólt... ikszdé

Én rendes vásárló vagyok. Hümm-hümm Mindig megpróbálok megszabadulni az aprómtól. Régebben itthon összegyűjtöttem a csögrőst és elvittem az egyik boltba felváltani... Nagyon szerettek érte. Nevet

Az éjjel olyan vihar kerekedett, hogy nem mertem bedugva hagyni a gépem, a mobil netem meg bedöglött... Ültem a sötétben, utána meg kínomban elmentem aludni. Lesütöttszemek
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5677 Dátum: 11 júl 16, 08:48:53 »

Én a komlóiban vagyok. Lehet egy 3. tecsóban megint másképpen mennek az ilyen dolgok. Gondolkozik

És tényleg, ha ezek másképp mennek, akkor lehet, hogy a pékáru és néhány darabos zöldség kódok is mások? Mikre emlékszel fejből?
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 16, 08:50:22 írta CsiziDani » Naplózva

Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5678 Dátum: 11 júl 16, 11:10:53 »

Huu 1 napig nem vagyok (tesom egy kicsi ideig haza jött és vele voltam Hümm-hümm Mosolyog)és elég sokról le maradtam..  smirksweat
Nálunk nem volt semmilyen vihar meg dörgéés meg rossz idő csak hűvös van ennyi.. Gondolkozik
Nekem apum hozott régen nagyon régen haza 2 sünt ikszdé de csak 1 éjszakáig maradtak mert nem ettek és ink vissza engedtük öket a természertbe ^^
Mi kaptunk egy kis cicát és nem tudtuk h fiú vagy lány és h most milyen nevet adjunk neki  Technikai KO anyum ki talált neki egy jó kis nevet ami se fiús se lányos név : Süti  Hümm-hümm szerintem nagyon cuki kis név és a cica is  Nevet de mostanra ki derült h fiú  Gondolkozik De láccik h se fiús se lányos a cica, mert kajak mint egy meleg ez a macska smirksweat fiú léttére nem megy el hónapokat csajozni ink itthon marad és mindenkinek dörgölőzik Nevet de nagyon ari Nevetés jó is h nem megy el Mosolyog

CrazyCat: Hát az elég szép név egy kis cicának:D jó választás Yóóóó és amúgy h néz ki? Nevet
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5679 Dátum: 11 júl 16, 11:35:58 »

Sünik *-*
Egyszer találtunk egy karton dobozban 5 kis kölyök sünit, valami erdős részen az út szélére voltak kirakva, aztán megetettük őket, pár napig amíg helyrerázódtak velünk voltak aztán mi is visszavittük őket, tök elevenek voltak Nevet. Most Spanyolországba is találkoztunk egy sünivel, öngyilkos akart lenni (ki akart mászni a kerítésen, ahol egy több méter mély rész volt mert egy hegy tetején volt a villa) de végül meggondolta magát és hazament Nevet.

A Süti nagyon aranyos név Mosolyog. Amikor mi nem tudtuk a cicánkról, hogy fiú-e vagy lány az lett a neve, hogy Kajás, mivel nagyon sokat evett  >.<#. AZtán a végére ő lány lett.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5680 Dátum: 11 júl 16, 12:25:31 »

A sünikről ez jut eszembe bash.hu-ról:
[09:26] <Szilva> jaj, bazd nem is mondtam
 [09:27] <Szilva> kiegett az utcaban a lampa, igy reggel tok sotet van
 [09:27] <Szilva> csak ilyen derenges
 [09:27] <Szilva> meg van egy sundisznocsalad, akikre az egesz utca vigyaz
 [09:27] <Szilva> latom, ahogy jovok be, egy kis kupac van az ut kozepen, valaki veletlenul
 [09:27] <Szilva> megis atment a kis sindisznon
 [09:28] <Szilva> megforgatom a labammal, hogy el-e meg, de olyan furcsa volt, mintha nem lennenek tuskei
 [09:28] <Szilva> de mar tok merev volt, mondom, szegeny, majd eltakaritjak, most nem allok neki a sotetben sundisznot temetni
 [09:29] <Szilva> reggel, ahogy mar a vilagosban jovok vissza, hogy felebresszem a csaladot, bazdki
 [09:29] <Szilva> nem sundiszno volt, hanem egy adag loszar!
 [09:29] <Szilva> meg jo, hogy nem alltam neki elvinni a kukaba
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5681 Dátum: 11 júl 16, 18:23:59 »

Szonja.. engem mostanában el kezdett el oroszimádó haverom Szonjának, Szofinak "becézni", de nekem valahogy a Zsófi jobban tetszik.  >.<#


Itt vagyok b.nőm lakásán egyedül, egy rekesz sör és rohadt sok kaja társaságában.  Nevet De baromi meleg van itt a 10-en.  >.<#

Szonja tényleg jó név egy cicának. *.* 
Hát Lille orosz imádó haverodnak még van mit tanulnia.  ikszdé A Zsófi orosz megfelelője a Szofija és annak nem Szonja hanem Szonya a beceneve. A Szofinak meg köze nincs az orosz nyelvhez.  Nevet Hacsak nem az 1800-as évek Oroszországára gondol, amikor a francia nyelv használata igen elterjedt volt az orosz nemesség körében. Akkor mindenkit franciásan szólítottak Sophie-nak, Natalie-nak stb... Lsd Háború és béke.  Nevet Amúgy Sophie nekem tetszik, olyan előkelő. *.* De bezzeg az én ismerőseimnek nincs olyan ötlete, hogy engem így szólítsanak.  Durci  ikszdé

Én nagyon profi vagyok abban, hogy megállapítsam a macskák nevét. Egyszer fürődtem be Hiszti esetében. Ő Ritáék macskája. Hiei-jel ott nézegettük a macskát és nem tudtunk dönteni. De a végén azt hiszem az lett az eredmény, hogy kandúr.  ikszdé

Lucy-chan: a mi macskánk se jár csajozni. Ábrándos lélek. :3 A plátói szerelem híve.  Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5682 Dátum: 11 júl 16, 18:37:10 »

A a macska neve hogy Hiszti?Nevet Én állatoknak igazából az olyan szokásos neveket utálom mint Foltos, Pöttyös stb... ezekben nincs fantázia. Mikor megtaláltuk a macskánkat azt hittük hogy fiú így Emil lett, aztán állandóan kutattuk hogy ez most milyen nemű, és amint kiderült hogy lány rögtön Emily-vé kereszteltük.  Pirul Mert váltogattuk hogy most lány vagy fiú így Emil és Emily között volt állandóan az első hetekben, de akkor még olyan induripinduri volt hogy a tenyeremben elfért.

Sevanna, most sört fogsz inni éh gyomorra, vagy enni fogsz sör nélkül? Hideg ellen ajánlani tudom csak hogy befeküdj egy hideg vízzel teli kádba... bár gondolom ezt nem csinálod meg a barátnődnél.

Rám most vár a konyha hogy rendbe rakjam, de nagyon nem akaródzik összerakni, de előtte lehet ennem kéne mert ma nem is ettem semmit O.o csak reggel 2 db kekszet a kávémhoz....

Nem lehet hogy a macskáitok titokban éjszaka mennek csajozni, nehogy bárki megtudja hogy ő már ilyet is csinál.
Nálunk a macskámnak van két pasija. Egyszer egy csoda szép fekete macskát be is mutatott az apukámnak. Oda hozta a bejárati ajtó elé, bejött és addig nyávogott amíg a papa nem ment oda, és észre nem vette a fekete macskát...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 16, 18:39:40 írta Minagi » Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5683 Dátum: 11 júl 16, 18:56:37 »

Igen, Hisztinek nevezték el, mert állandóan nyávogott.  Nevet De annyira édes és gyönyörű cica.. *.* És nagyon szelíd. Félperzsa azt hiszem. Mert a szőre fehér és olyan mint egy perzsáé, de a feje nem lapos, hanem rendes macskafej.
Emily nagyon jó név amúgy. :3 B.nőméknek volt egy macskájuk, akit Daninak hívtak, de kiderült, hogy lány és így lett Daniella.  ikszdé

Most ettem két szenyát, meg dekkeltem is. Ha öcsém megjött nekiállunk sörözni.  Nevet B.nőm simán megengedné, hogy fürdőzzek mivel eléggé elkényezetet.  smirksweat

Egyél mindenképp, mert legyengülsz különben. :3

A mi cicánk biztos, hogy nem jár el. Amikor egyszer volt nőstényünk akkor rátört a csajozhatnék és azt is a házban adta elő. ^^" Az asztal alatt meg a szobában... ^^"
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5684 Dátum: 11 júl 16, 19:04:47 »

Aki szeretné látni a lányom ( ikszdé ) az nézzen be Ide *.*
Most is itt fekszik az ölemben, és hol a hasamat dagasztja, hol az ujjamat szopja. Olyan kis ééédes...  Pirul
Köszönöm a dicséreteket a névvel kapcsolatban, szerintem is nagyon szép neki a Szonja.. ^^


Ha lesz egyszer egy fiú-lány macskapárom, asszem páros neveket adok nekik...  ikszdé Mint ez az Emil-Emily *.* Olyan jópofa nevek vannak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!