24 jún 01, 20:10:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1143894 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4695 Dátum: 11 jún 18, 10:02:25 »

Azért tesóm is elég pro rajzos. Nem kell őt se félteni. De szokta néha mesélni mekkora idióta az a nő...
A másik tesóm viszont nem hiszem, hogy ismered. Te szerintem pont akkor voltál 9.-es mikor ő végzett. Dávid. Ő meg angol tagozatos volt.

smadav én még a nyelvet se értem, miről beszélsz...
az sp3-ról max az sp3 hibridizáció jut eszembe
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4696 Dátum: 11 jún 18, 10:07:51 »

samdav szerintem lehet... Gondolkozik

Ritus: samdav a Windows XP szervízpack 3-ra gondolt! Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4697 Dátum: 11 jún 18, 10:11:25 »

Oh...olyan jó, ha valaki ért a gépekhez. Annyira irigylem azokat az embereket...
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4698 Dátum: 11 jún 18, 10:11:47 »

Őt nem, de együtt ballagott a nővéremmel, csak a te tesód már 13. os volt a nyelv miatt. Nah miket meg nem tud az ember Nevet Ennyi bihari fan van, akkor lehetne egyszer debrecenben is con Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4699 Dátum: 11 jún 18, 10:52:20 »

Jaja, Gabesz jól mondod, szervízpack 3, csak rövidítettem Nevet Nevet talán megpróbálom ma Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4700 Dátum: 11 jún 18, 10:53:03 »

Vasárnap még esni fog az eső azt mondta a kedves időjárás jelentő. De az OMSZ-en meg tudod nézni simán az előre jelzést... miközben ide írsz 2perc alatt elolvasod mit írnak ás máris mindent tudsz.

Nem tudom miért érzem most úgy, hogy e nélkül a Fórum nélkül már nem tudom elképzelni az életem? Pojén

Függő lettél Masashi, el kell fogadnod... Sok emberrel megesik. Nyelvesít
Naplózva


Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4701 Dátum: 11 jún 18, 10:58:51 »

Ma volt a ballagásom, ma tök jó kaja van így, plusz megkaptam a laptopot.
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4702 Dátum: 11 jún 18, 11:06:54 »


Amúgy én már az ilyen netes izékben nem hiszek mert rengetegszer csalódtunk bennük.^^ smirksweat

Ne aggódj emiatt. Én 2007-ben regisztráltam fel és sok emberrel akit itt ismertem meg mai napig rendszeresen találkozok. Lásd Noemimi...vele most lettünk 3 évesek...vagyis május 11.-én. Onnan számoljuk, mikor először találkoztunk. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4703 Dátum: 11 jún 18, 11:09:31 »

Netes izéken mit értesz? Netes barátság vagy mi? Ha találkoztok és össze jártok mint itt oly sokan, akkor nem lesz egy oylan szokásos csak fórumos és msn-en "barátság".

Gratulálok Manesz a laptophoz. Nyelvesít Hm, nálunk volt e kaja a ballagáson anno? Talán vinnünk kellett sütit >_< Arra viszont emlékszem hogy kaptunk egy CD válogatást az osztályfőnökünktől, ami még meg van valahol a polcon. Meg sírt is, írt nekünk egy búcsú szöveget és csak mi, az osztálya voltunk az osztályban semmi szülök akkor még, és a szöveg olvasása közben át kellett adnia egy osztálytársamnak a szövegét, hogy ő olvassa fel helyette.
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4704 Dátum: 11 jún 18, 11:14:56 »

Grat Manesz, nekem az érettségi sikerült és lemehetek így Velencei-tóra Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4705 Dátum: 11 jún 18, 11:20:41 »

De hát az OMSZ az az országos meteorológiai szolgálat. A tv-ben is az időjárás jelentők innen veszik az adatokat, mindig kis betűvel oda van írva hogy OMSZ adat...
Naplózva


Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #4706 Dátum: 11 jún 18, 12:23:07 »

Jó regg... izé napot! Nevet

megkaptam a laptopot

Üdv a klubban Nyelvesít

Netes izékről meg: nekem meg jó sok barátom van onnan mind a mai napig, Ritus a tanú rá Nevet
Netről meg csak akkor nézek időjárást, vagy ha megkérnek rá, vagy ha épp kedvem van.
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4707 Dátum: 11 jún 18, 12:34:39 »

De am a koponyeg.hu egészen jó. És nyelvet (angol) én pl egy MMOban tanutam meg, és suliban már mindent tudtam ösztönösen a nyelvtanban eddig, csak szavakat kellett tanulni néha. És a középfok is sikerült Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4708 Dátum: 11 jún 18, 14:12:45 »

Ez olyan szép videó. Ahogy a katonák hazamennek és családjuk reakciói...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_w_iTunBygo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_w_iTunBygo</a>
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4709 Dátum: 11 jún 18, 16:59:11 »

Morita.. Fécen láttam hogy belinkelted ezt a videót...
Megható... Én 2 hét múlva megyek egy 2 hónapos külföldi munkára, ha minden igaz, és elgondoltatott ez a videó, hogy milyen jó, hogy nincs barátnőm, nincs gyerek... Azért az a 2 hónap, a katonák esetében fél év, 1 év, elég sok idő a szeretteid nélkül... Nem kell katonának lenni ahhoz, hogy hónapokig messze legyél a családodtól.. Van olyan 15 éves lány ismerősöm, aki csak pár napra látja az apukáját egy évben, mert állandóan 2-3 hónapos turnusokban külföldön dolgozik..
A kislány nagyon rosszul viseli a dolgot... Azt látja, hogy a barátai apucival anyucival együtt ünnepelnek, teljes a család, ő meg kimarad a családi dolgokból, sokszor egyedül ünnepel... Ha nekem lenne családom, nem vállalnák be ilyen sokáig tartó távollétet a szeretteimtől, akármennyi pénzről is van szó... :/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!