24 jún 02, 00:03:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144625 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4380 Dátum: 11 jún 11, 15:54:49 »

Szerintem Masashi ezt nem írta komolyan... (legalábbis nagyon remélem ikszdé ) Mert azért az hogy fizetnek neked a gép kikapcsolásáért, az már egy kicsit túlzás. Egyébként van abban egy ellentmondás, hogy szívességért pénzt kérsz(?), mert a szívességben pont az a lényeg, hogy az ember nem vár el semmit cserébe.
De persze elképzelhető hogy a szülők fizetnek valamiért a gyerekeiknek. Velem történt egyszer olyan, hogy apukám állandóan nyaggatott, hogy tanítsam már angolra. Én meg mindig mondtam neki, hogy nem, nekem erre nincs időm, állandóan tanulok, egy csomó dogát írunk és felelünk. Erre azt mondja apám, hogy fizetne nekem minden egyes angolóráért ikszdé Na akkor egy pillanatra megfordult a fejemben hogy elvállalom ikszdé De aztán mégis visszautasítottam az ajánlatot, fontosabbnak tartottam a tanulást mint a pénzt. (Bár ha nem suliidőben kérte volna, lehet hogy másképp döntök ikszdé ) Szóval a lényeg, hogy a szülők néha tényleg hajlandóak fizetni a gyerekeknek a zsebpénzen és az alapvető szükségleteken kívül, de olyasmiért mint mondjuk a macskaetetés, azt kizártnak tartom.

(Masashi, remélem nem sértettelek meg, tényleg nem rossz szándékból írtam.)
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4381 Dátum: 11 jún 11, 17:33:41 »

ehh.. nekem nem kell pénz max mangára de hát arra még van is.
lassan vennem is kéne ikszdé megajándékozom magam a szülinapomra úgyis csak pár nap van hátra >.<#
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4382 Dátum: 11 jún 11, 17:49:13 »

hát ez nem igazz Szomorú már a barátja is a tesóm ellen fordult pedig őt is ugyanúgy csesztették. úgyanúgy védte őt a tesóm...milyen sunyi alakok vannak >.<# lájkolta a tesóm kiközösítését. kapd be.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 11, 17:49:45 írta ^^ » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4383 Dátum: 11 jún 11, 17:54:12 »

^^: ez nem meglepő velem is történt hasonló Nevet Általános iskola végén, aki sok évig legjobb barátnőm volt, egyszer csak ellenem fordult egyik pillanatról a másikra és tök szemét lett velem, mindig piszkált, gúnyolt, stb. Mindezt azért, hogy bevágódjon a "menőknél". smirksweat
Aztán ballagáskor bezzeg bocsánatot kért. ikszdé Vicc.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4384 Dátum: 11 jún 11, 17:54:45 »

Kár hogy ennyire komolyan vettétek. smirksweat

Ha nem komoly minek írod be? Az emberek azért olvassák ezt a topicot, mert szeretnek más emberekkel társalogni és véleményt megosztani. Nem azért, hogy a hazugságaidat olvassák. Ha legalább oda írtad volna, hogy poén akkor még oké, de így...
Amúgy egy kérdés. Voltál már pályaorientáción? Én ha a tanácsadó helyébe lennék az első sarokra irányítanálak...
Amiket írsz néha jobban gondold át... elég félre érthetőek.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4385 Dátum: 11 jún 11, 18:32:33 »

Hát mi 3-an vagyunk legjobb barátnők, mindig mindent együtt csinálunk és mindent tudunk egymásról, viszont az utóbbi időben az egyik barátnőmmel (Be) elkezdtünk beszélgetni, hogy a másik (Ba) állandóan kibeszél minket egymásnak. Amikor Ba velem van, Be-ről beszél csúnya dolgokat. Amikor meg Be-vel van, rólam beszél negatívan. Előttünk meg jópofizik. És mióta ezt kiderítettük, nagyot csalódtunk benne. Ba-ban meg lehet bízni, lehet vele hülyéskedni, jószívű, kedves, de rendkívül kétszínű, hazug.. És van egy olyan érzésünk Be-vel, hogy Ba-nak hátsó szándékai is vannak. Mintha szét akarna minket választani...Vagy nem is tudom. De egyszerűen rémes amit csinál! Neeem Sőt, olyanokat is beszél Be-vel, hogy rólam azt mondta az anyja, hogy én abba fogom hagyni a gimit, mert nehéz lesz nekem, meg majd inkább férjhez megyek. Ezen jót röhögtem.
1.Nem vagyok egy pasimániás ****.
2. Szinte mindig tanulok és szinte mindent értek, ha meg nem értek valamit, meg akarom tudni. Ezért nem félek tőle, hogy nehéz lesz.
Ba meg velem azt beszéli Be-ről, hogy az anyja azt mondja hogy neveletlen, állandóan csúnyán beszél, és hogy nem fog semmit se elérni, mert csak magolni tud.
1.Ba a neveletlen, tegezi Be 42 éves anyukáját, anélkül, hogy ő egy szóval is mondta volna neki, hogy tegezheti. És rendszeresen nem is köszön. Akkormeg? Ki a neveletlen.
2.Lehet hogy néha tud trágárkodni, de az túlzás, hogy mindig.
3.Honnan veszi, hogy magol? Én jobban ismerem Be-t, és tudom hogy ő tanul. És ha magol, akkor is mivan?
Aztán, megkérdeztük Ba húgát, hogy tényleg ilyeneket mond e rólunk a hátunk mögött az anyjuk, amikor egy nagyon aranyos, kedves, jófej fiatal nő. Mi volt a válasz? Nem. Nagyon jó véleménye van rólunk az anyjuknak, és soha nem mondana ránk ilyeneket és nem is mondott. És ő is megerősítette, hogy Ba folyton kamuzik. A szüleiknek is. :/
És ezek még semmik az óriási hazugságaihoz, meg kétszínűsége közben megemlített véleményei közül...-.- :/
Engem meg folyton utánoz. meg majmol. Meg minden. Pl: Azt mondta Be-nek, hogy szereti a Kilarit. Amikor meg átmentünk hozzá aludni, Be kérdezte, hogy akkor ma megnézzük a Kilarit? Mivel én nem szeretem, egyből rávágtam hogy Ááá, soha. Nézzed csak. Erre Ba mit mond? "Ti majd nézitek a húgommal, mert én se szeretem."  smirksweat -.-
Több hozzáfűzni valóm nincs.
Elővigyázatosak vagyunk vele. Néha ott tartunk mind a ketten, hogy levágnánk már neki egy hatalmasat. El fog költözni szerencsére/sajnos, 8.-ban már nem lesz velünk, de mielőtt még elmenne, tuti beszélek a fejével. Nem érdekel hogy mi lesz, de nem fog úgy elmenni innen, hogy ne tudná, hogy mi a véleményem róla úgy igazából. Nem azt mondom hogy nem szeretem őt, meghogy nem akarom majd vele tartani a kapcsolatot. De kicsit fejbe akarom billenteni, hogy legalább majd az új városban, ha barátkozik, ne égjen le előttük, ha már előttünk leégett. Meghogy kicsit nézzen már magába. Nem tudom, miért lett ilyen, régen olyan normális volt. Neeem
(Kicsit sokat írtam, de ki kellett öntenem a lelkem. Lesütöttszemek )
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4386 Dátum: 11 jún 11, 18:39:47 »

És hanii te nem beszélted ki a háta mögött Ba-t, Be-vel? Mosolyog Mert szerintem igen. Bár lehet, hogy ti az igazat mondtátok, de akkor se sok a különbség. Sőt nem csak egymás közt, de még a szülők is hallottak ezáltal a dologról, meg mi is Nevet Bár mi konkrétan nem ismerjük őket Mosolyog
Szerintem minél előbb beszéljétek meg vele nyíltan, de nem bunkón. Lehet, hogy megsértődik akkor is ha normálisan mondjátok el a problémátokat, de nagyobb az esély rá, hogy nem romlik meg teljesen a kapcsolatotok.
A barátság csak úgy működik ha az emberek őszinték benne Mosolyog Vagy legalább az egyik fél Nevet Szóval tisztázzátok a dolgokat Nevet

Amúgy velem is történt hasonló de nem részletezem, nem túl izgalmas sztori Nevet De azért elég vicces, hogy ami az utóbbi pár oldalon történt, már velem vagy közeli ismerősömmel is. Kicsi a világ... folyamatosan ugyanazokat a hibákat követik el az emberek. Örök körforgás Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 11, 18:41:57 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4387 Dátum: 11 jún 11, 18:46:23 »

Erre a pénzes témára visszatérve, elgondolkoztam, és rájöttem, hogy én még soha senkitől nem kértem pénzt.
És mégis kaptam, mert a köznyezetemben élők azt hiszik, hogy egy kedves, okos és jólnevelt úriember vagyok, aki megérdemli.
Ostoba pór. Ördögi
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4388 Dátum: 11 jún 11, 18:57:38 »

Igen Ritli, mostmár én is kibeszélem őt. A saját érdekében. Nyelvesít De ezidáig egy rossz szót se mondtam róla a háta mögött Be-nek, és Be se nekem. Ezt őszintén mondom. Én is így vagyok ezzel az őszinteség dologgal, és becsületben tartottam a barátságunkat, és ha volt valami negatív véleményem róla, nem mondtam meg Be-nek, magamba tartottam. És ugyanez a helyzet Ba-val kapcsolatban is, neki se mondtam semmit Be-ről. Ha ő mondott róla valamit, ühümöztem, vagy mondtam, hogy jó, de ne beszéljük ki. Más téma. Kb. ez így ment. Hát igen, lépnem kell.:/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4389 Dátum: 11 jún 11, 19:24:14 »

Én azt mondom, hogy jobb legyinteni a rossz baráti kapcsolatokra, minthogy tovább vigyük a temetőből... nem szeretek álszent lenni, még jóindulatból se. Az úgy már közel sem barátság, hogy nem mondod meg neki a frankót. Legyen az akárki, aki közel áll hozzád, mindig úgy tudsz neki segíteni, hogy a rossz tulajdonságait, tetteit a pofájába mondod, így tanul belőle... nem pedig vigasztalni, hogy "jól csináltad haver", miközben nagyon elcseszte, bármi legyen is az. Úgy szeressen valaki ahogy vagyok, vagy ne nevezzen a haverjának. 17 éves vagyok (4 nap választ el tőle), és ezalatt az idő alatt egy tenyeremen megtudom számolni azokat, akiket barátomnak tudok nevezni. Haverból van száz meg száz...

Na, elég volt a 2 évnyi (ha nem több) szingliségből, jövő héten már romantika és 18-as karika. Nevet
Naplózva



Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4390 Dátum: 11 jún 11, 19:29:40 »

Senki se mondta, hogy veregesse meg érte a vállát Nevet Én csak annyit írtam, hogy ne üvöltse le a fejét és ne legyen paraszt még ha talán azt is érdemelné, hanem normálisan, kulturáltan mondja el, hogy mi a gond. Mosolyog Mert így talán nem lesz utálkozás egy életre Nevet

Ha 18-as a karika, akkor neked tilos hiszen még csak 17 leszel. Nevet Nyelvesít
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4391 Dátum: 11 jún 11, 19:32:49 »

Á, dehogy. Nézz csak körül! ikszdé
Na miújság, mesélj!

Hááát.... Sz*rrá sétáltuk a lábunk, kaja elviselhető volt, tisztálkodási és életviszonyok elégségesek... a tenger lefagyalábam°C körüli volt... Elköltöttem összes lóvét, majd képet adok... csak elő kéne hívni és scannelni...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 11, 19:55:33 írta Manesz » Naplózva


dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4392 Dátum: 11 jún 11, 19:46:22 »

Nha,a nyári munkám elkezdődött. Kiderült,heti 3x kéne bemennem,de erre nincs lehetőség,mert közbe melóba is kell menni.

Tökjó munkám volt,kisgyerekeknek adtam Kinder Tejszelet falatokat.

Annyira jó,hogy igy lealacsonyodtam egy kis pénzért...Ilyenkor szégyellem magam.

És most,hogy 2 melóhelyem van,még igyse tudunk majd megélni.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4393 Dátum: 11 jún 11, 20:10:22 »

Mellesleg: volt valaki a VIVA Cometen? Hümm-hümm Én most nézem csak az ismétlést, tegnap nem volt időm élőben nézni. Elmenni meg áááh.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4394 Dátum: 11 jún 11, 20:12:37 »

Erről jut eszembe.
Kis görcs húgom szülinapi ajándéka: Bravo OTTO -.-
LEcidálom magam  Technikai KO
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!