24 szep 22, 09:47:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1306135 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #4365 Dátum: 11 jún 10, 21:25:16 »

Te jó ég... Végre vissza értem erről az elképesztően unalmas osztálykirándulásról. Tényleg borzasztó volt, viszont a kaja az 7 pontot ért el a szememben xd. De a többi... Nagyon uncsi helyekre mentünk >.<

Viszont szereztem egy Karib tenger House Remixet az egyik osztálytársam apjának a batárjától, na abba bele szerelmesedtem Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4366 Dátum: 11 jún 10, 22:28:00 »

Sajnos ez az iskolai bántalmazás mindenhol jelen van. Általánosban volt 1-2 fiú, akik elég durván bántottak engem is, ezt elmondtam otthon a bátyámnak és az anyukámnak, de nem akartam hogy szóljanak az igazgatónak mert tudtam hogy akkor csak rosszabb lesz. Aztán a fiúk egyik napról a másikra egyszer csak békén hagytak, sőt kifejezetten kedvesek voltak hozzám, később még össze is haverkodtunk. Nem értettem, de nem is bántam. Aztán néhány évvel később érdekes dolgok derültek ki egy, a bátyámmal folytatott beszélgetés alkalmával:
Én: És képzeld, a Geri akkora hülyeséget írt a dogájában...
Bátyám: Geri... nem ő az a gyerek akit megvertem néhány éve?
Én: Mi?! Megverted?!
Bátyám: ........ Áh...... Neeeeemm....
Na ekkor jöttem rá hogy mi is történt néhány éve ikszdé Ilyenkor jó, ha van az embernek egy nagy tesója ikszdé

Nyáron nem tudom mit fogok csinálni. Jelenleg készülök a szóbelire és dolgozom ki a tételeket ezerrel, mert persze egy héttel az érettségi előtt kell nekiállnom... ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4367 Dátum: 11 jún 10, 22:42:43 »

Ez a hugoméknál is majdnem így lett, csak hogy ott úgysült el a dolog, hogy hülyegyerek (én) bejött a suliba verekedni, jelentsük felXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4368 Dátum: 11 jún 10, 23:21:38 »

Az szép lehetett ikszdé Én is azért nem akartam hogy a bátyám balhézzon, hogy nehogy ilyesmi történjen, de végülis nem volt sem feljelentés, se semmi (vagy legalábbis nem tudok róla ikszdé ) Nem tudom mit művelhetett szegény kölykökkel, lehet hogy szépen megfenyegette őket Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4369 Dátum: 11 jún 11, 10:21:46 »

Nah... Szervusztok bye bye Megjöttem... Ugye nem trollkodtátok szét a fórumot távollétem alatt?
Naplózva


Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4370 Dátum: 11 jún 11, 10:32:52 »

Á, dehogy. Nézz csak körül! ikszdé
Na miújság, mesélj!
Naplózva



 
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4371 Dátum: 11 jún 11, 12:39:17 »

Ezekért a szolgáltatásokért pénzt kapsz? Mert nem esett le.
Naplózva



Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4372 Dátum: 11 jún 11, 12:50:06 »

Nehéz úgy írni, hogy ne sértselek meg... de nem rossz szándékból írom. Viszont nem tartod te ezt picit abszurdnak? Én alkalmi munkahelyen kapok 4-5 óra melóért ezer forintot, gyakszi helyen 2-4 óráért 500-at, aztán te kérsz/kapsz 1000 forintot, mert kikapcsoltad a gépet időben? Nevet Apám akár napi 16 órában is dolgozik, anyám csinálja (a szobámon kívül) az összes házimunkát takarításban, égne a pofámról a bőr ezek után, ha pénzt kérnék azért, mert kivittem a szemetet; megetettem, sétáltattam a kutyám; lenyírtam a füvet; felporszívóztam; elmosogattam, satöbbi...
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4373 Dátum: 11 jún 11, 12:59:32 »

Az én arcom is égne, mártmint a pofonok után, ha ilyenekért kérék pénzt.

Tényleg Masashi-chan, vezesd be a fogmosáspénzt is! ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4374 Dátum: 11 jún 11, 13:11:29 »

Akkor már szerintem a levegővétel-adót is be kellene vezetni.  Hümm-hümm Nevet Vagy a pislogás-adót. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4375 Dátum: 11 jún 11, 13:13:59 »

A nyakkendő- vagy hamburgeradót meg nálunk (papíron) okosabb emberek találták ki. Én már nem lepődök meg semmit.
A levegővétel, és az azzal járó CO2 szennyezés pedig benne van asszem a kommunális vagy a kéményseprési pénzben, már nem tudom.
Naplózva



 
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4376 Dátum: 11 jún 11, 13:36:33 »

háh én nem kapok zsebpénzt Nevet ha kell valami normális dologra akkor úgyis adnak Nevet Alexandrában meg nekem csak 1800 egy manga hála a törzsvásárlói kártyámnak Hümm-hümm ami apáé de használhatom ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4377 Dátum: 11 jún 11, 13:50:38 »

Ágy adó? Nevet Jól hangzik, csak nem tudom, hogy milyen értelemben gondolkodjak róla... Nyelvesít smirksweat
Én se kapok annyi zsebpénzt, de a nyáron dolgozni fogok, segítek a papáéknak a mezőgazdaságban, megtanulom irányítani a vetést és az aratást, gyümit fogok szedni, az állatokat gondozni, mert a papáék gyakran kint lesznek a földeken az aratás miatt, ezért nem lesz sok idejük ezekre.:/ Mosolyog Ősszel meg majd át kell vennem a papától néhány ügyfelét, mert majd megy ellenőrzésre a szanatóriumba. És a statisztikus mamámnak segíteni kell majd a nagy éves összeírásban, a népszámlálásban. Ezekért én nem kérek pénzt, mert örömmel csinálom, legalább lefoglalom magam. De úgyis fogok kapni.^^ A kevéske zsebpénzem mellé úgyis jól fog jönni.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4378 Dátum: 11 jún 11, 14:20:07 »

Ómájgád. Hát én se nagyon tudom, hogy mit írhatnék erre.
Talán annyit, hogy nem Masashi a hülye mert pénzt kér mindenért, hanem az aki ki is fizeti. Örülj, hogy nem én vagyok az anyukád, mert én nem fizetnék azért, hogy megeteted a macskát, hanem jól pofánvernélek, ha nem eteted meg. Nyelvesít Gomen.
Meg a legtöbb dolog még nem is olyan vészes, de a tanácsadás, meg szívesség stb?  Ezért pénzt kérni? Hát ez már lassan... najó ezt inkább nem írom le mert kimoderálnak Nevet De a másik dolog még, hogy elég nagy pofátlanság. Már a kedvességért és barátságért is fizetni kell? Hmm?
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4379 Dátum: 11 jún 11, 14:27:12 »

Ritlivel valahogy egyet tudok érteni... Kicsit el lett kényeztetve a kisasszony... A jövőjét féltem... Amit úgy hívnak az öregek, hogy nagybetűs élet... smirksweat Na azon a vizsgán bukás lesz... Majd ha dolgozol Masashi, rájössz hogy mi az, hogy bruttó 72 ezerért robotolsz napi 12 órában a hét 6 napján...  Hümm-hümm Mert az csak álom hogy napi 8 óra meló heti 5 napon 5-600 ft-os órabérért...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!