24 szep 22, 14:21:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1306428 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4125 Dátum: 11 jún 04, 23:34:42 »

Sziasztok. Most értem haza Mosolyog nagyfateréknál voltam ma is. (nem tudtam kimenni egy trianon megemlékezésre se Szomorú )
De kaptam egy jókis Red dot -ot a SCAR-ra Nevet Neki kéne állnom tanulni de nincs hozzá erőm.ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4126 Dátum: 11 jún 05, 08:55:11 »

Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap Egerben voltam unokatesóm ballagásán és iszonyat jó volt. Ahogy növünk egyre poénabbak a családi összejövetelek. Alig várom, hogy júliusban mehessek uncsim diplomaosztójára...meglett az első Dr. a családban.

Ma irány Debrecen és a Carpe Diem teaház...végre látom a gimis barátaim. Április óta nem találkoztam velük. Csak még vennem kéne rá valami piát, vagy anyut meggyőzni, hogy adja nekem azt az üveg whisky-t ami a pincében van.

Mi München környékére tervezünk menni idén nyáron a családdal. Majd kiderül mi lesz belőle.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4127 Dátum: 11 jún 05, 11:22:01 »

Reggelt! Vagy inkább delet? Pirul UchihaMasashi: Őket is szeretem, meg a mostaniak közül John Cena-t. Egyébként, holnap már iskola, de gondolom kevés tanulás lesz, mert ugye, letellik ez a hét, aztán 1 hétig nem is kell menni, majd csak ballagásra. Nevet Na, de, mit kéne ma csinálnom, hogy kiélvezzem a vasárnapot? Ti mit fogtok?=)
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4128 Dátum: 11 jún 05, 11:36:01 »

Nekem matekot kéne tanulni, de eddig annyira jutottam, hogy megfejtettem mi a mátrix inverze...magyarán semmire...ilyen rohadt lusta régen voltam már...

Istenem...általános iskola...hogy utáltalak...

Fáj a hasam, és folyton úgy érzem, hogy éhezek, pedig most ettem 3 perce és ha kajára nézek meg rosszul leszek...utálom az ilyet...

55 nap 9 óra 21 perc...ennyi időt voltam eddig fent fórumon... durva mennyi időm elment már itt xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 05, 11:37:44 írta Morita » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4129 Dátum: 11 jún 05, 11:41:29 »

Én most egy kis halat ennék...az olyan ki könnyű és mégse zöldség...de hal az természetesen nincs...bár az is igaz, hogy ma oldották fel a horgásztilalmat...
tegnap ettem halikrakrémet...iszonyat finom volt...nem kéne kajáról beszélni, hogy off, de így ebédidőben min járjon az eszem, ha nem ezen?

Legfeljebb kapok egy figyelmeztetést és elszégyellem magam
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 05, 11:42:29 írta Morita » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4130 Dátum: 11 jún 05, 11:45:51 »

Kaja...Érzem a rántott hús illatát. Nyelvesít Megpróbálom rászánni magamat, hogy kockuljak valamivel, de eddig semmi sikerrel.:S
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4131 Dátum: 11 jún 05, 11:58:13 »

Én meg ott nem voltam. Én ide járok Böszörménybe strandra ha megyek. de az is egy évben ha 3x van. Bár előző évben viszonylag sokat jártam ki esténként úszni oda.

Utálom a meleget...megvagyok tőle halva. Lelassulok, fáradt leszek, alig kapok levegőt ilyenkor...ráadásul hosszú a hajam és az is melegít...bár most feltűztem...
Levágatni nem fogom a hajam...már volt rövid és borzalmas volt...

Nekem emlékeim szerint 2db figyelmeztetésem van...az egyik egy avatar miatt...a másik nem tudom már... xD
A másik valami 1 perces...jó lenne megkeresni ezt a szabályt...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 05, 11:59:51 írta Morita » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4132 Dátum: 11 jún 05, 12:05:55 »

Hát én örülök, ha ráveszem magam, hogy majd kimenjek...nemhogy ugrabugráljak...majd azt esetleg este...beüzemelem a ddr-em Nevet...vagy nem...

Napozni nem szeretek...jobban szeretem ha olyan fehér a bőröm mint egy bontott csirkéé. E van...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4133 Dátum: 11 jún 05, 12:09:34 »

Ha hideg van, mindig vehetsz magadra valamit, hogy ne fázz, de ha meleg van egy idő után nincs mit levenni magadról...
Mondjuk én az évszázad egyik leghidegebb éjszakáján születtem meg...lehet ezért szeretem a hideget...xD
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4134 Dátum: 11 jún 05, 12:17:28 »

Én se szeretem a sok ruhát, meg azt, hogy kint meleg van, de ha bemész akkor hat réteg ruhát kell leszedni magadról és cipelni...
Én télen is járok szoknyában és 3-4 harisnyában...nem akadályoz meg ilyen apróság...
De nem fáj a fejem, nem érzem, hogy a nap kiégeti a retinám, hogy a tüdőmben levegő helyett forró száraz inert gázt vezettek...

Megértem azokat akik a nyarat szeretik...csak ne akarják hogy én is ugyan úgy szeressem...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 05, 12:18:15 írta Morita » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4135 Dátum: 11 jún 05, 12:22:32 »

Rita járj meztelenül!  Pojén Amúgy én is egy térdig érő terepszínű nadrágban, meg papucsban nyomulok ilyenkor...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4136 Dátum: 11 jún 05, 12:26:48 »

Én nyáron sem veszek fel szoknyát. Faceg

De most ömlik rólam a víz, pedig a szoba be van sötétítve és két ventillátor fujja a pofámba a levegőt, de én csak izzadok, mint a paci.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4137 Dátum: 11 jún 05, 12:29:25 »

A hosszú körmöket én is szeretem...csak ez a félév betett nekik a laborban...tönkre ment az összes a sok vegyszertől ami ráömlött...De ipari acetonnal körömlakkot mosni a jó volt legalább...a csajokkal mindig azt toltuk.. De olyan is volt, hogy totál zöld lett mind, mert rézzel dolgoztunk és hát...patinás körmöm lett...az meg nem jön le csak körömmel együtt...

Most én szürke szoknyában és fekete felsőben vagyok...és ennyi... xD

gman...örülök neki, hogy te nem vagy szoknyapárti...elvégre is magyarok vagyunk...

Légkondink nekünk is van...de hogy hideg legyen ki kéne nyitni az ajtót, amit meg nem szeretek...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4138 Dátum: 11 jún 05, 12:45:34 »

Én délelőtt takarítottam ki a gépem... Enyhén volt poros... Csak azt nem értem, hogy hogy lehet az, hogy nem sült be a procim? Teljesen el voltak tömődve a hűtőbordák porral... Az alaplapon legalább 2 milliméter por állt, Egyedül a videó kártya hűtőbordája látszott ki a por alól... smirksweat

Duma topik oké, de ha majdnem minden kis egyedi témára van Topik akkor itt miről lehetne.

Na, szerintem is vigyázzunk az OFF-al amúgy.


Én se tudom mikor kapom az elsőt... Vagy hogy van-e.

...
Pár hsz erejéig minden megengedett, aminek nem találsz témát a fórumon, beszélhetsz róla...
Azt hogy nem tudod, engem nagyon szomorúvá tesz... De amúgy sok törölt hozzászólásod nincs.... Csak 1 figyelmeztetésed törölt avatar miatt.. Kúl
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4139 Dátum: 11 jún 05, 12:50:39 »

Gabesz emlékszel erre az 1 perces szabályra? Valami olyasmi volt, hogy nem lehetett egy percen belül két hsz-t elküldeni. Nagyon nem szerettük, mert egy-egy nagyon durván aktív pillanatunkban kivárni azt az egy percet és közben már 4x beírtak eléd és 25 hsz-el azelőtt volt amire reagálni akartál és így folyamatosan nőtt végül két oldalas hozzászólásaid lettek...aztán eltörölték... xD
Szép idők voltak azok...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!